lynparza

Kas ir Lynparza?

Lynparza lieto uzlabotas olnīcu vēzi sievietēm ar noteiktu patoloģisku iedzimta gēnu. Lynparza parasti ievada pēc vismaz 3 citas vēža zāles ir mēģinājuši bez panākumiem.

Lynparza tika apstiprināts ar ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (valdība) par “paātrinātu” pamata. Klīniskajos pētījumos, olaparib ražo pilnīgu vai daļēju atbildi daudzām sievietēm. Tomēr ir vajadzīgi turpmāki pētījumi, lai noteiktu, vai šīs zāles var pagarināt dzīvildzi.

Ievērot visus norādījumus uz jūsu zāļu etiķetes un iepakojuma. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām medicīniskām, alerģijas, un visas zāles, ko lietojat.

Svarīga informācija

Jums nevajadzētu lietot Lynparza ja Jums ir alerģija pret olaparib.

Lai pārliecinātos Lynparza ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

aknu slimība

nieru slimība; vai

Pirms šo zāļu lietošanas

plaušu slimība vai elpošanas problēmas.

Nelietojiet Lynparza, ja esat grūtniece. Tas var kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība ārstēšanas laikā. Jālieto efektīva kontracepcija, lai izsargātos no grūtniecības, kamēr jūs lietojat šīs zāles, un vismaz 1 mēnesi pēc ārstēšanas beigām.

Nav zināms, vai olaparib nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot Lynparza.

Veikt Lynparza tieši tā, kā tas tika parakstītas Jums. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Jūsu ārsts veiks asins analīzes, lai pārliecinātos, Lynparza ir pareizā attieksme pret savu stāvokli.

Nav simpātiju, košļāt, izšķīdina, vai atvērt Lynparza kapsulu. Norijiet to veselu.

Nelietojiet tableti, kas ir bojāts vai bojāts. Zvaniet farmaceitam par jaunas zāles.

Lynparza var samazināt asins šūnas, kas palīdz cīnīties ar infekcijām un palīdzēs jūsu asins recēšanu. Jūsu asinis būs jāpārbauda biežāk. Jums var būt nepieciešams arī krūtīs rentgena starus, lai pārliecinātos, šīs zāles nerada kaitīgu ietekmi uz plaušām. Jūsu vēža ārstēšanu var aizkavēties, pamatojoties uz šo pārbaužu rezultātiem.

Uzglabāt Lynparza istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Nelietojiet zāles, ja tā ir pakļauta lielu karstumu (lielāks nekā 104 grādi).

Lasīt visu pacientu informāciju, medikamenti rokasgrāmatas, un instrukcijas materiāli sniedz jums. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Deva pieaugušajiem un olnīcu vēža

Sākotnējā deva: 400 mg (astoņi 50 mg kapsulas) iekšķīgi divreiz dienā; Terapijas ilgums: turpināt ārstēšanu līdz slimības progresēšanas vai nepanesamas toksicitātes; Komentāri: Pacienti jāizvēlas, balstoties uz klātbūtni kaitīgas vai ir aizdomas kaitīgas germline BRCA-mutācijas, kā noteikt ar apstiprinātu testu .; Lietošana: Monoterapija pacientiem ar kaitīga vai aizdomas kaitīga germline BRCA mutācijas progresējošu olnīcu vēzi, kas ir apstrādāti ar trim vai vairākiem iepriekšējiem līnijas ķīmijterapijas

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Greipfrūtu, greipfrūtu sulu, un Sevilja apelsīni var mijiedarboties ar olaparib un izraisīt nevēlamas blakusparādības. Izvairīties no greipfrūtu produktu, ņemot Lynparza.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas pret Lynparza: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

sēkšana, elpas trūkums, jaunu vai pasliktinās klepus

Kā man būtu jāņem Lynparza?

smaga vai nepārtraukts slikta dūša vai vemšana

asinis urīnā vai izkārnījumos; vai

drudzis, svara zudums, vājums, nogurums, viegli zilumi vai asiņošana, vai citas infekcijas pazīmes.

Bieži Lynparza blakusparādības var būt

infekcijas pazīmes

vājuma vai noguruma

grēmas, gremošanas traucējumi, sāpes vēderā, ēstgribas zudums

slikta dūša, vemšana, caureja

galvassāpes, muguras sāpes, muskuļu vai locītavu sāpes

izmainīta garšas sajūta

patoloģiska nieru funkcionālie testi

izsitumi; vai

auksti simptomi, piemēram, aizlikts vai pilošs deguns, šķaudīšana, klepus, kakla sāpes.

Lynparza dozēšanas informācija

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Kas notiek, ja es garām devu?

Citas zāles var mijiedarboties ar olaparib, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

1.01.2015-01-07, 09:34:25

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

Ko man vajadzētu izvairīties, ņemot Lynparza?

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Olnīcu vēzis Avastin, Taxol, karboplatīna, cisplatīns, ciklofosfamīds, doksorubicīna, Cytoxan, paklitakselu, bevacizumabs, gemcitabīnu, Gemzar, etopozīds, adriamicīnu, Doxil, melfalāns, topotekāns Hycamtin, ALKERAN, dactinomycin, amifostīns, olaparib, Paraplatin, Hexalen, Platinol

Lynparza blakusparādības

Citu narkotisko vielu ietekmē Lynparza?

Lynparza (olaparib)