lyza

Progestīni ir hormoni.

Izmanto Lyza

Par zemu devu progestīni kontracepcijai tiek izmantoti, lai izsargātos no grūtniecības. Citi nosaukumi progestīna tikai perorālo kontracepcijas ir minipills un progestīna tabletes (NOP). Progestīni var novērst mēslošana, novēršot sievietes olšūnas pilnīgi attīstās.

Arī progestīni izraisīt izmaiņas atvēršanu dzemdes, piemēram, sabiezēšana dzemdes kakla gļotas. Tas padara to grūti partnera sperma, lai sasniegtu olu. Par sievietes olu ar viņas partnera spermatozoīdiem mēslošana ir mazāk ticama, kamēr viņa lieto, saņemšanu, vai izmantojot progestīna, bet tas var notikt. Pat tā, progestīni apgrūtināt apaugļotu olu, kas pieķeras pie sienām dzemdes, padarot to grūti grūtniecību.

Nē kontracepcijas metode nav 100 procenti efektīvi. Pētījumi liecina, ka mazāk nekā 1 no katriem 100 sieviešu grūtniecību pirmajā gadā lietošanas laikā pēc pareizi saņemšanas injekcijas laikā. Mazāk nekā 10 no katriem 100 sievietēm, kas lieto progestins pareizi iekšķīgi kontracepcijai grūtniecību pirmajā lietošanas gadā. Metodes, kas nestrādā, kā arī ietver prezervatīvus, diafragmas, vai spermicīdu bāzes. Pārrunājiet ar savu ārstu kādas ir jūsu iespējas dzimstības kontrolei.

Progestīnu kontracepcijas ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Pārliecinieties, Jūsu ārsts zina, ja jūs par kādu īpašu diētu, piemēram, zemu nātrija saturu vai zema cukura diētu.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Progestīni ar pusaudžiem ir izmantoti, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā viņi dara pieaugušajiem. Jums ir jāņem progestīna tikai perorālos kontraceptīvos līdzekļus katru dienu, lai viņiem strādāt. Progestīni neaizsargā pret seksuāli transmisīvām slimībām, riska faktors pusaudžiem. Nav zināms, vai Depo-Provera Kontracepcijas injekcijas rada problēmas ar kaulu attīstībai un izaugsmei pusaudžiem un jaunām sievietēm. Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri augšanas problēmas, it īpaši, ja esat lietojis šīs zāles 2 gadus vai ilgāk.

Nozīme Diēta

Šīs zāles ir pārbaudīts, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

nav ieteicama lietošana progestīna tikai kontracepcijas grūtniecības laikā. Ārstiem būtu teicis, ja ir aizdomas par grūtniecību. Kad nejauši lietot grūtniecības laikā, progestīni izmanto kontracepcijas nav radījis problēmas.

Kaut progestīni nokļūst mātes pienā, zemās devas progestīnu pretapaugļošanās nav pierādīts, radīt problēmas māsu zīdaiņiem. Progestīni izmanto kontracepcijas ieteicamas barojošām mātēm, kad kontracepcija ir vēlama.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur progestīna kontracepcijas līdzekļus. Tas nedrīkst būt raksturīgi Lyza. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lai padarītu izmantot progestīna kā drošu un uzticamu, kā iespējams, jums vajadzētu saprast, kā un kad to lietot un kādas sekas var sagaidīt. Progestīni kontracepcijai parasti nāk ar pacientu virzienos. Izlasiet tos pirms vai šo zāļu lietošanas uzmanīgi.

Progestīni neaizsargā sievieti no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS), ieskaitot cilvēka imūndeficīta vīrusu (HIV), vai iegūto imūndeficīta sindromu (AIDS). Lateksa (gumijas) prezervatīvu vai abstinences izmantošana ir ieteicama, lai pasargātu no šīm slimībām.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nav ņemt to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības. Centieties lietot zāles, tajā pašā laikā katru dienu, lai samazinātu iespēju, blakusparādības un lai tas varētu strādāt labāk.

Lietojot levonorgestrela tablešu zāļu forma avārijas kontracepciju

Kad izmanto medroksiprogesterona injekciju zāļu forma, kas kā kontracepcijas līdzekļa

Lietojot mutes progestīna zāļu formas

Sekojiet ārsta rīkojumi ieplānot pareizu laiku, lai saņemtu injekciju progestīnu kontracepcijai.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pirms Izmantojot Lyza

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Iekšķīgai zāļu formas (tabletes)

Injekcijām zāļu formas

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus jūsu deva jāpielāgo Jūsu mainīgajām vajadzībām, un ļaus nevēlamus efektus atklāt. Šie apmeklējumi parasti ik pēc 12 mēnešiem, ja jūs lietojat progestins iekšķīgi dzimstības kontrolei.

Progestīni var izraisīt reiboni dažiem cilvēkiem. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu.

Pareiza izmantošana progestīna kontracepcijas

Ir iespējams, ka daži devas progestīnu var izraisīt īslaicīgu retināšanas no kauliem, mainot savu hormonu līdzsvaru. Ir svarīgi, lai ārsts zina, ja Jums ir paaugstināts osteoporozes risks. Dažas lietas, kas var palielināt savu risku osteoporozes ietver cigarešu smēķēšana, ļaunprātīgi alkohola, ņemot vai dzerot daudz kofeīna, un kam ir osteoporoze ģimenes anamnēzē vai viegli kaulu lūzuma. Dažas zāles, piemēram, steroīdu (kortizons līdzīgas zāles) vai pretkrampju (konfiskāciju zāles), var arī izraisīt retināšanas no kauliem. Tas ir īpaši svarīgi, lai Jūs pastāstītu ārstam par jebkuru no šiem riska faktoriem, ja jūs lietojat Depo-Provera® kontraceptīvs injekcijām vai Depo-SubQ Provera® 104. Šie kontracepcijas var radīt zaudējumus kaulu minerālo blīvumu. Jūsu ārsts var aizstāt šos kontracepcijas ar atšķirīgu vienu.

var rasties asiņošana no maksts dažādu summu starp jūsu regulāri menstruācijas pirmo 3 mēnešu lietošanas laikā. Tas nav nekas neparasts, un nenozīmē, jums vajadzētu pārtraukt zāles. To dažreiz sauc smērēšanās, kad asiņošana ir neliela, vai asiņošana, kad tas ir smagāks. Ja tā notiek, turpināt savu regulāru dozēšanas grafiku. Sazinieties ar savu ārstu

var rasties neatbildētos menstruācijas. Ja ir aizdomas par grūtniecību, Jums nekavējoties zvaniet savam ārstam.

Ja Jums ir plānota laboratorijas testu, pastāstiet ārstam, ka lietojat progestīna. Progestīni var mainīt dažus testa rezultātus.

Šīs zāles var samazināt efektivitāti progestīnu kontracepcijai

Dažkārt ārsts var lietot šīs zāles ar progestīnu par kontracepciju, bet ārsts sniegs jums īpašas norādījumus, lai sekotu, lai pārliecinātos, ka jūsu progestīna darbojas pareizi. Lai novērstu grūtniecības, izmantot otru kontracepcijas metodi kopā ar progestīna, kad jūs izmantot arī zāles, kas varētu samazināt efektivitāti progestīna. Ja jūs izmantojat medroksiprogesterona injekcijai kontracepcijas, joprojām izmantojot back-up kontracepcijas metodi, kamēr jums ir jūsu nākamo injekciju, pat tad, ja zāles, kas ietekmē kontracepcijas tiek pārtraukta. Ja jūs izmantojat mutvārdu tabletes, joprojām izmantojot back-up kontracepcijas metodi par pilnu ciklu (vai 4 nedēļas), pat tad, ja zāles, kas ietekmē kontracepcijas tiek pārtraukta.

Ja Jums ir vemšana savu mutvārdu progestīna tikai kontracepcijas kāda iemesla dēļ dažu stundu laikā pēc tā, nelietojiet vēl vienu devu. Atgriezties uz jūsu regulāru dozēšanas grafiku un izmantot papildu back-up kontracepcijas metodi 48 stundas.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Lyza

Lyza blakusparādības

Ja jūs saņemat levonorgestrela tabletes avārijas kontracepciju un vemšana 1 stundas laikā pēc nu zāļu devu, sazinieties ar savu ārstu, lai apspriestu, vai deva jāatkārto.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Ne visi no iepriekš minētajām blakusparādībām ir ziņots attiecībā uz katru no šiem medikamentiem, bet tie ir ziņots, ka vismaz viens no tiem. Visi progestīnu ir līdzīgas, tāpēc jebkurš no iepriekš minētajām blakusparādībām, var rasties ar kādu no šīm zālēm.

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, jūsu ķermenis var būt nepieciešams laiks, lai pielāgotos. Laika ilgums tas aizņem atkarīgs no zāles jūs lietojat, un cik ilgi tu to izmanto. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu, ja pamanāt kādu no šīm blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.