m © n © Trīra slimība

Ménétrier slimība

Kas ir Ménétrier slimība?

Kas ir Ménétrier slimība ?; Kas izraisa Ménétrier slimību ?; Kas izpaužas Ménétrier slimību ?; Kādas ir pazīmes un simptomi Ménétrier slimības ?; Kā Ménétrier slimība diagnosticēta ?; Kā Ménétrier slimība apstrādāti ?; Ēšana, Diēta un Uzturs; Norāda uz Atcerēties;

Ménétrier slimība izraisa kores gar iekšpusē kuņģa sienas sauc rugae-to palielinātu, veidojot milzu krokām kuņģī oderi. Par rugae palielinātu dēļ nejutīgu gļotādu šūnu kuņģa sienā.

Ar normālu kuņģa, gļotādu šūnas rugae atbrīvošanu olbaltumvielas saturošu gļotas. Gļotādas šūnas paplašināta rugae atbrīvot pārāk daudz gļotu, kas izraisa olbaltumvielas noplūdi no asinīm nonāk kuņģī. Šis trūkums proteīnu asinīs ir pazīstams kā hypoproteinemia. Ménétrier slimība arī samazina skaitu kuņģī, kas samazina kuņģa skābes līmeni, acid-ražo šūnas.

Ménétrier slimība tiek saukta arī Ménétrier slimība vai hypoproteinemic hipertrofiska gastropathy.

Kas izraisa Ménétrier slimība?

Zinātnieki ir pārliecināti par to, kas izraisa Ménétrier slimību; Tomēr pētnieki domā, ka lielākā daļa cilvēku iegūt, nevis mantot, slimību. Ļoti retos gadījumos, brāļi un māsas ir izstrādājuši Ménétrier slimība kā bērni, kas liecina par ģenētisko saiti.

slikta dūša un bieža vemšana; caureja; apetītes zudums; galējā svara zudums; nepietiekams uzturs; zems proteīna līmenis asinīs; pietūkums sejas, vēdera, ekstremitāšu, un kājām, jo ​​ir zems proteīna līmenis asinīs; anēmija pārāk maz sarkano asins šūnu organismā, kas novērš ķermeņa no kļūst pietiekami daudz skābekļa, jo asiņošana kuņģī

Pētījumi liecina, ka cilvēki ar Ménétrier slimības ir kuņģi, kas padara neparasti lielu daudzumu proteīnu, ko sauc pārveidojot augšanas faktora-alfa (TGF-alfa).

analizē pacienta ķermeni; izmanto stetoskops ieklausīties ķermeņa skaņām; taps par konkrētām jomām pacienta ķermeņa

TGF-α saistās ar un aktivizē receptoru ko dēvē par epidermas augšanas faktora receptoru. Augšanas faktori ir olbaltumvielas, kas organismā, kas pateikt šūnas, ko darīt, piemēram, aug lielāks, mainīt formu, vai sadalītu veikt vairākas šūnas. Pētnieki vēl nav atraduši iemeslu pārprodukcija TGF-alfa.

Daži pētījumi ir atklājuši gadījumus cilvēkiem ar Ménétrier slimību, kas arī bija Helicobacter pylori (H. pylori) infekcija. H. pylori ir baktērija, kas ir cēlonis peptiska čūlas vai čūlas uz gļotādas kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas, pirmo daļu tievo zarnu. Šajos gadījumos ārstēšana H. pylori mainīja un uzlaboja simptomus Ménétrier slimības. 1

Pētnieki ir saistīts dažus gadījumus Ménétrier slimības bērniem infekciju ar citomegalovīrusu (CMV). CMV ir viens no herpes vīrusu. Šajā grupā vīrusu ietver herpes simplex vīrusu, kas izraisa vējbakas, jostas roze, un infekciozo mononukleozi, kas pazīstams arī kā mono. Lielākā veseli bērni un inficēti ar CMV pieaugušajiem nav simptomu, un, iespējams, nav pat zināt, tie ir infekcija. Tomēr, cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu, CMV var izraisīt nopietnas slimības, piemēram, retinīts, kas var izraisīt aklumu.

Ménétrier slimība izraisa kores gar iekšpusē kuņģa sienas sauc rugae-to palielinātu, veidojot milzu krokām kuņģī oderi. Par rugae palielinātu dēļ nejutīgu gļotādu šūnu kuņģa sienā .; Zinātnieki ir pārliecināti par to, kas izraisa Ménétrier slimība, tomēr, zinātnieki domā, ka lielākā daļa cilvēku iegūt, nevis mantot, slimību .; Ménétrier slimība ir reta. Slimība ir biežāk vīriešiem nekā sievietēm .; Visbiežākais simptoms Ménétrier slimības ir sāpes augšējā vidusdaļā vēdera .; Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji bāze diagnoze Ménétrier slimības uz kombinācija simptomi, lab konstatējumiem, secinājumiem par augšējā gremošanas (GI) endoskopiju, un kuņģa biopsijas rezultātiem .; Ārstēšana var ietvert zāles, intravenozi (IV) olbaltumvielu, asins pārliešanas, un operācijas.

Pētnieki nav pārliecināti, kā H. pylori un CMV infekcijas veicina attīstību Ménétrier slimību.

Ménétrier slimība ir reta. Slimība ir biežāk vīriešiem nekā sievietēm. Vidējais vecums diagnozes ir 55. 2

Visbiežākais simptoms Ménétrier slimības ir sāpes augšējā vidusdaļā vēdera. Vēders ir laukums starp krūtīm un gurniem.

Kas izpaužas Ménétrier slimība?

Citas pazīmes un simptomi Ménétrier slimības var ietvert

Cilvēki ar Ménétrier slimību ir lielāka iespēja saslimt ar kuņģa vēzi, ko sauc arī kuņģa vēzis.

Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji bāze diagnoze Ménétrier slimības uz kombinācija simptomi, lab konstatējumiem, secinājumiem par augšējā gremošanas (GI) endoskopija, un kuņģa biopsijas rezultātu. Veselības aprūpes sniedzējs sāks diagnozi Ménétrier slimības, veicot pacienta medicīnisko un ģimenes vēsturi un veicot fizisko eksāmenu. Tomēr veselības aprūpes sniedzējs apstiprina diagnozi Ménétrier slimības izmantojot datortomogrāfiju (CT) skenēšanas, augšējā GI endoskopiju, un biopsijas kuņģa audu. Veselības aprūpes sniedzējs var arī likt veikt asins analīzes, lai pārbaudītu inficēšanos ar H. pylori vai CMV.

Medicīnas un ģimenes vēsturi. Ņemot medicīnas un ģimenes vēsturi, ir viena no pirmajām lietām, veselības aprūpes sniedzējs var darīt, lai palīdzētu diagnosticēt Ménétrier slimību. Viņš vai viņa lūgs pacientam sniegt medicīnisko un ģimenes vēsturi.

Fiziskā eksāmens. Fiziskā eksāmenu var palīdzēt diagnosticēt Ménétrier slimību. veselības pārbaudi, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju parasti laikā

CT skenēšanas. CT skenē izmantot kombināciju rentgenstariem un datoru tehnoloģiju, lai radītu attēlus. Par CT skenēšanas, veselības aprūpes sniedzējs var sniegt pacientam risinājumu dzert un injicēt īpašu krāsu, ko sauc kontrastviela. CT skenē prasa pacientam gulēt uz galda, kas slīd uz tuneļa formas ierīce kur x-ray tehniķis ņem rentgenstariem. X-ray tehniķis veic procedūru ambulatori centrā vai slimnīcā, un radiologs, ārsts, kas specializējas medicīnas attēlveidošanas-interpretē tos. Pacientam nav nepieciešama anestēzija. CT skenē var parādīt palielinātas krokām kuņģī sienas.

Upper GI endoskopija. Šī procedūra ietver, izmantojot endoskopu-nelielu, elastīgu cauruli ar gaišas redzēt augšējo gremošanas traktu, kas ietver barības vada, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnā. Gastroenterologs-ārstu, kurš specializējas gremošanas orgānu slimības, veic pārbaudi slimnīcā vai ambulatori centrā. Gastroenterologs rūpīgi baro endoskopa leju barības vadā un kuņģī. Neliela kamera uzstādīta uz endoskopu pārraida video attēlu uz monitoru, ļaujot ciešu pārbaudi kuņģa gļotādas. Gastroenterologs arī var veikt biopsiju kuņģa audu ar endoskopiju laikā. Veselības aprūpes sniedzējs var sniegt pacientam šķidrums anestēzijas līdzekli, lai skalot vai var izsmidzināt anestēziju aizmugurē pacienta rīklē. Veselības aprūpes sniedzējs būs vieta intravenozās (IV) adatu vēnā rokā administrēt sedāciju. Sedatīvus palīdzēt pacientiem palikt atviegloti un ērts. Testu var parādīt palielinātas krokām kuņģī sienas.

Biopsija. Biopsija ir procedūra, kas ietver, ņemot gabals kuņģa audu izmeklēšanai ar mikroskopu. Gastroenterologa veic biopsiju brīdī augšējā GI endoskopijas. Patologs-ārsts, kas specializējas diagnosticēšanā slimību-pēta kuņģa audu lab. Testu var diagnosticēt Ménétrier slimība, parādot izmaiņas kuņģī ir gļotādu šūnu un skābes ražošanas šūnām.

Asinsanalīze. Veselības aprūpes sniedzējs veiks asins paraugu, kas var parādīt klātbūtni infekcijas ar H. pylori vai CMV. Asins analīze ir izstrādāt asinis veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja birojā vai tirdzniecības iekārtu un nosūtot paraugu uz laboratoriju analīzei.

Ārstēšana var ietvert zāles, IV olbaltumvielas, asins pārliešanas, un operācijas.

Kādas ir pazīmes un simptomi Ménétrier slimības?

Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji var noteikt pretvēža medikamentu cetuksimabu (Erbitux), lai ārstētu Ménétrier slimību. Pētījumi liecina, ka cetuksimabs bloķē epidermālā augšanas faktora receptoru un var ievērojami uzlabotu personas simptomus, kā arī samazināt biezumu kuņģa sienas no aizaugšanu gļotādu šūnu. Persona saņem cetuksimabu IV A veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja birojā vai ambulatoro centru. Pētījumi, lai novērtētu efektivitāti cetuksimaba lai ārstētu Ménétrier slimība turpinās. Veselības aprūpes sniedzējs var arī izrakstīt zāles, kā mazināt sliktu dūšu un sāpes vēderā.

Cilvēkiem ar Ménétrier slimību, kas ir arī H. pylori vai CMV infekciju, ārstēšana infekcijas var uzlabot simptomus. Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji izrakstīt antibiotikas nogalināt H. pylori. Antibiotiku shēmas var atšķirties visā pasaulē, jo daži no H. pylori celmi ir kļuvuši rezistenti pret noteiktām antibiotikām-nozīmē, ka antibiotikas, kas reiz iznīcināja baktērijas vairs nav efektīva. Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem izmantot pretvīrusu zālēm, lai ārstētu CMV infekcijas personai ar novājinātu imūnsistēmu, lai novērstu nopietnus slimības attīstās kā rezultātā CMV. Pretvīrusu zāles nevar nogalināt CMV; tomēr tās var palēnināt vīrusa reprodukciju.

Kā Ménétrier slimība diagnosticēta?

Veselības aprūpes sniedzējs var ieteikt IV apstrādi olbaltumvielu un asins pārliešana, lai persona, kas ir nepilnvērtīgu uzturu vai anēmisks dēļ Ménétrier slimību. Vairumā gadījumu bērniem ar Ménétrier slimību, kas arī ir bijusi CMV infekcija, ārstēšanu ar proteīnu un asins pārliešanas rezultātā uz pilnīgu atveseļošanos.

Ja persona ir smaga Ménétrier slimību ar ievērojamu proteīnu zudumu, ķirurgs var būt nepieciešams, lai novērstu daļu vai visu kuņģa kādā operācijas sauc gastrektomija.

Ķirurgi veic gastrektomiju slimnīcā. Pacientam būs nepieciešams vispārējo anestēziju. Daži ārsti veikt gastrektomiju caur laparoskopiskās operācijas, nevis plašu griezumu vēderā. In laparoskopiskās operācijas, ķirurgs izmanto vairākas mazākas griezumi un baro īpašas ķirurģijas instrumenti caur griezumi, lai novērstu slimām daļu kuņģī. Pēc gastrektomiju, ķirurgs var rekonstruēt mainījušies porcijas gremošanas traktu, lai tā varētu turpināt darboties. Parasti ķirurgs piešķir tievajās zarnās, lai atlikušo daļu kuņģa vai barības vadā, ja viņš vai viņa noņem visu kuņģi.

Pētnieki neesmu atradis, ka ēšanas, uzturs, un uzturs ir svarīga loma, kas izraisa vai novērst Ménétrier slimību. Dažos gadījumos, veselības aprūpes sniedzējs var izrakstīt augsta olbaltumvielu diētu, lai kompensētu olbaltumvielu zudumus Ménétrier slimības. Daži cilvēki ar smagiem nepietiekama uztura var pieprasīt IV uzturu, ko sauc kopējais parenterāla barošana (TPN). TPN ir metode nodrošina IV šķidro pārtikas maisījumu, izmantojot īpašu caurulīti krūtīs.

Kā Ménétrier slimības ārstēt?

Valsts institūts Diabēts un gremošanas un nieru slimībām ernment) un citu komponentu theernment ernment) veikt un atbalstīt pētījumus par daudzām slimībām un apstākļiem.

Ēšana, Diēta un Uzturs

Kas ir, un tie ir tieši jums ?; ir daļa no klīnisko pētījumu un pie sirds visu medicīnas jomā. meklēt jaunus veidus, lai novērstu, atklātu, vai ārstētu slimības. Pētnieki arī izmantot, lai apskatīt citus aspektus aprūpi, piemēram, uzlabot dzīves kvalitāti cilvēkiem ar hroniskām slimībām. Uzziniet, vai ir piemērots tieši Jums.

Kas ir atvērti ?; kas pašlaik ir atvērts un ir darbā var apskatīt www.ClinicalTrials.

Norāda uz Atcerēties

Šī informācija var saturēt saturu par medikamentiem un, kad veikti, kā paredzēts, nosacījumiem viņi pret. Kad sagatavoti, šis saturs ietvēra pieejama aktuālākā informācija. Atjauninājumi vai jautājumi par kādas zāles, sazinieties ar ASV Pārtikas un zāļu pārvalde bezmaksas pie 1-888-INFOernment (1-888-463-6332) vai apmeklēt wwwernment. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, lai iegūtu vairāk informācijas.

U.S.ernment neapstiprina priekšroku kādu konkrētu komerciālu produktu vai uzņēmumu. Tirdzniecība, patentētu, vai uzņēmumu nosaukumi parādās šajā dokumentā tiek izmantoti tikai tāpēc, ka tie uzskata par nepieciešamu saistībā ar sniegto informāciju. Ja produkts nav minēts, izlaidumu nenozīmē vai netieši norāda, ka produkts ir neapmierinošs.

Theernment vēlētos pateikties; Robert J. Kofijs Jr, medicīnas doktora, Vanderbilt University Medical Center, William H. Fiske, medicīnas doktora, veselības aizsardzības maģistra grāds, Vanderbilt University Medical Center

2014 marts