mācīties par pārtikas alerģijām

alerģijas tendences

Pārtikas alerģija rodas, ja Jūsu imūnsistēma reaģē aizsardzībai uz konkrētu pārtikas olbaltumvielas, kas nav kaitīgi organismā.

Nakts šausmas ir izteikti atšķiras no daudz biežāk murgs; kas notiek REM miega laikā. Nakts šausmas raksturo frequen; atkārtotas epizodes intensīva raudāšana un bailēm miega laikā, ar grūti; radot bērnu. Nakts šausmas ir biedējoši epizodes, kas traucē famil; dzīve.

Aptuveni 1-6% bērnu piedzīvot nakts izraisa bailes. Zēni un meitenes raksti; vienlīdz ietekmē. Bērni visu rasu, šķiet arī var ietekmēt vienādi. th; traucējums parasti izzūd pusaudža gados.

Simptomi var parādīties gandrīz uzreiz, vai līdz divām stundām, kad esat ēst pārtiku. Simptomi var būt tirpšanas sajūta mutē, mēles un rīkles, nātrene, ādas izsitumi, vemšana, vēdera krampji, apgrūtināta elpošana, caureja, asinsspiediena spiedienu, vai pat samaņas zudums. Smagas reakcijas – sauc anafilakse – var izraisīt nāvi.

Daži cilvēki var attīstīt izsitumi jomās, kas nonāk saskarē ar pārtiku. Ir cilvēki, kuri ir tik jutīgi pret pārtikas alergēniem, ka smarža šo konkrēto pārtiku var izraisīt reakciju.

Visbiežāk pārtikas alerģijas ir reakcijas uz pienu, olas, zemesrieksti, jūras veltes, un koku rieksti (piemēram, valrieksti, pekanrieksti, mandeles, ciedru riekstiem, un Brazīlijas rieksti).

Panākot pārtikas dienasgrāmata, ārsts būs daudz labāks sākumpunkts, lai noteiktu pārtikas produktus, kas varētu izsaukt jūsu alerģijas.

Jūsu ārsts var ieteikt pārtikas eliminācijas diētu, kur jums var lūgt, lai novērstu vienu vai vairākas potenciāli alerģiskas pārtiku, lai redzētu, reakcija iet prom

Mutiskie pārtikas izaicinājumi – pakļaujot personu ar aizdomām par pārtiku mediķu uzraudzībā – ir domājams, ir noderīgi, kā arī. Tie ir parasti veic pēc novēršanas diētu.

Jūsu ārsts var veikt radioallergosorbent asins analīzes (RAST) pārbaudīt skaitu antivielu, ko jūsu imūnsistēmu. Paaugstināts dažu veidu antivielu var palīdzēt ārstam noteikt konkrētus pārtikas alerģijas.

Ārsts var arī veikt alerģijas ādas testu, ko sauc arī par scratch tests, lai noteiktu vielas, kas izraisa jūsu alerģijas simptomus.

Daži pārtikas alerģijas ir ļoti smalks, un grūti diagnosticēt situācijām, jauna pieeja ir paskatīties uz IgG antivielas, kas saistīti ar pārtikas produktiem. ir nepieciešami vairāk datu un pieredzes, bet tas ir daudzsološs palīdzība, kad simptomi ir vairāk izsmalcināts un ir grūti izrēķināt cēloni. Turklāt tagad ir ģenētiskie testi, jo īpaši attiecībā uz lipekļa un Celiac (kviešiem, miežiem, rudziem un auzām daži).