magnija-rougier mutvārdu, aktuāls pieteikums, maršruts nav piemērojams

Izmanto Magnija-Rougier

Terapeitiskās klase: caureju

Šīs zāles ir pieejamas bez receptes.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību magnija sulfāta atbrīvot aizcietējums bērniem 6 gadu vecumam vai vecāki. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību magnija sulfāta kā mērcēšanas risinājumu bērniem.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ietekmei magnija sulfāta vecāka gadagājuma pacientiem.

Pirms Izmantojot magnija Rougier

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur magnija sulfātu. Tas nedrīkst būt raksturīgi magnija Rougier. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Ja lietojat šīs zāles bez receptes, sekojiet norādījumiem uz iepakojuma.

Izmantot kā caureju

Izmanto kā mērcēšanas šķīdumā

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Ja pulveris ir atrisināta, un veidojas bieza, viegli pieskarieties kartona, lai atbrīvotu granulas.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Caureju lietošana: Pirms šo zāļu lietošanas, konsultējieties ar ārstu

Caureju lietošana: pārtrauciet lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu, ja Jums ir asiņošana no taisnās zarnas vai nav zarnu kustības pēc lietošanas.

Pareiza izmantošana magnija sulfāta

Mērcēšanas šķīdums lietošanai: Nelietojiet šīs zāles, ja Jums ir iestājusies grūtniecība vai ir diabēts, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Mērcēšana risinājums lietošana: pārtrauciet lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu, ja Jums ir ādas kairinājumu vai infekcija.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot magnija Rougier

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Kambaru aritmijas sotalols, magnija sulfāts, acebutololu, Betapace, Sectral, Epsom sāls, tocainide

Hipomagnēmija magnija oksīds, Mag-Ox 400, Epsom sāls, Mag-Ox

Krampji novēršana clonazepam, Klonopin, diazepāmu, Valium, Topamax, Lamictal, topiramāts, lamotrigīna

Magnija-Rougier blakusparādības

magnija sulfāts