mājas glikozes asins analīzes

diabēts tendences

Glikozes mājas asins analīzes mēra daudzumu tipa cukura, ko sauc par glikozes, asinīs brīdī testēšanu. Testu var veikt mājās vai jebkur, izmantojot nelielu portatīvo mašīnu sauc par asins glikozes mērītāju.

Ja jūs izmantot insulīnu reti vai neizmanto vispār, cukura līmenis asinīs pārbaude var būt ļoti noderīga, lai mācītos, kā jūsu ķermeņa reaģē uz pārtikas produktiem, slimība, stress, īstenošanu, medikamenti un citas aktivitātes. Testēšana pirms un pēc ēšanas var palīdzēt jums pielāgot to, ko tu ēd.

Daži no glikozes metru veidus var uzglabāt simtiem glikozes lasījumos. Tas ļauj jums pārskatīt savāktos glikozes rādījumus laikā un prognozēt glikozes līmeni noteiktos dienas laikos. Tas arī ļauj ātri pamanīt kādas būtiskas izmaiņas Jūsu glikozes līmeni. Dažas no šīm sistēmām ļauj arī informāciju, kas saglabāta datorā, lai to varētu pārvērst grafikā vai citu viegli analizējamā formā.

Daži jaunāki modeļi mājas glikozes metru var sazināties ar insulīna sūkņiem. Insulīna sūkņi ir mašīnas, kas sniedz insulīnu pa dienu. Skaitītājs palīdz izlemt, cik daudz insulīna jums ir nepieciešams, lai saglabātu cukura līmeni asinīs jūsu mērķa robežās.

Glikozes mājas asins tests ir precīzs veids, kā mērīt cukura līmeni brīdī testēšanas asinīs. Ja Jums ir diabēts, testēšana jūsu glikozes līmeni asinīs mājās sniedz informāciju par

Home pārbaudiet glikozes līmeni asinīs var arī izmantot, lai

Jūsu cukura līmenis asinīs. Ir svarīgi zināt, kad cukura līmenis asinīs ir augsts vai zems, lai novērstu ārkārtas situācijas no attīstās. Ir svarīgi, lai ārstētu nemainīgi augstu cukura līmeni asinīs arī, lai jūs varētu samazināt jūsu izredzes saslimt ar sirds, asinsvadu un nervu komplikācijas no diabēta; Cik daudz insulīna, lai pirms katras ēdienreizes. Ja esat lietojis ātras darbības vai īslaicīgas darbības insulīnu pirms ēšanas, cukura līmenis asinīs testu rezultāti var palīdzēt jums noteikt, cik daudz insulīna, lai pirms katras ēdienreizes. Ja glikozes līmenis Jūsu asinīs ir augsts, jums var būt nepieciešams papildus insulīnu. Ja glikozes līmenis Jūsu asinīs ir zems, jums var būt nepieciešams, lai ēst, pirms esat lietojis insulīnu; Kā izmantot, uzturs, stress, un ir slikti ietekmēt Jūsu cukura līmeni asinīs. Testēšana cukura līmeni asinīs var palīdzēt jums uzzināt, kā jūsu ķermeņa reaģē uz šīm lietām. Ja iespējams, jūs varat pielāgot savu dzīvesveidu, lai uzlabotu cukura līmeni asinīs.

Lemt par sākotnējo insulīna devu un grafiku vai pielāgot insulīna devu vai grafiku; Testa cukura līmenis asinīs cilvēkiem, kuri simptomi augstu cukura līmeni asinīs (hiperglikēmija) vai zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija).