mangāna papildinājums (orāli, parenterāli maršruts) apraksts un zīmolu

Mangāna bagātinātājus lieto, lai novērstu vai ārstētu mangāna deficītu.

Ķermeņa vajadzībām mangānu normālai augšanai un veselībai. Pacientiem, kuri nespēj iegūt pietiekami daudz mangāna to regulāri uzturā vai kas ir vajadzīga vairāk mangāna, mangāna bagātinātāji var būt nepieciešami. Mangāns palīdz organismam noārdīt taukus, ogļhidrātus un proteīnus. Tas tiek darīts, kas ir daļa no vairāku fermentu.

Mangāns trūkums netika konstatēta cilvēku. Trūkst mangāna dzīvniekiem ir konstatēts, izraisīt nepareizu veidošanos kaulu un skrimšļu, var samazināt organisma spēju izmantot cukuru pareizi, un var izraisīt augšanas problēmas.

Injicējamās mangāna bagātinātājus, ko vai uzraudzībā veselības aprūpes speciālistu.

Kapsula; Tabletes

Labas veselības, tas ir svarīgi, ka jūs ēst sabalansētu un daudzveidīgu uzturu. Rūpīgi jebkuru diētu programmu Jūsu veselības aprūpes speciālists var ieteikt. Jūsu konkrētajā uztura vitamīnu un / vai minerālu vajadzībām, jautājiet savam veselības aprūpes profesionālo sarakstu atbilstošu pārtiku. Ja jūs domājat, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz vitamīnu un / vai minerālvielu diētu, jūs varat izvēlēties veikt uztura papildināšanai.

Nozīme Diēta

Mangāns ir atrodams veseli graudi, graudaugu izstrādājumiem, salātiem, sausas pupas un zirņi.

Dienas summa mangāna nepieciešama ir definēts dažādos veidos.

Sakarā trūkums mangāna ir reti, nav RDA vai RNI par to. Šādas dienas devas ir domājams, ir daudz, lai lielākā daļa cilvēku

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu