mans veids

Izmanto My Way

Terapeitiskās klase: Kontracepcijas, progestīna

Farmakoloģiska klase: progestīna

Nē kontracepcijas metode nav 100 procenti efektīvi. Dzimstības kontroles metodes, piemēram, kam operācija, ir aprobežojušās vai kam nav sekss ir efektīvāki. Šīs zāles nedrīkst lietot kā regulāru dzimstības kontroles metodes. Apspriediet savas iespējas dzimstības kontrole ar savu ārstu.

Plāns B® ir pieejams kā pār-the-counter zāles sievietēm 17 gadu vecuma un vecāki, un tā ir pieejama tikai ar ārsta recepti sievietēm ir jaunāki par 17 gadiem. Plāns B® ir pieejams saskaņā ar īpašu izplatīšanas programma sauc Ērta pieeja, Atbildīgā Izglītība (CARE) programma. Plan B One-Step® ir pieejams kā pār-the-counter zāles pret jebkuru sievieti reproduktīvajā vecumā.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību levonorgestrela pusaudžu sievietēm. Šīs zāles var lietot kontracepcijas pusaudžu sievietēm, bet nav ieteicams pirms sākuma menstruācijas.

Pirms Izmantojot My Way

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei levonorgestrelu nav veiktas geriatric iedzīvotāju. Šīs zāles nav indicēts lietošanai vecāka gadagājuma sievietēm.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur levonorgestrelu. Tas nedrīkst attiekties uz manu ceļu. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts vai sekojiet norādījumiem uz iepakojuma. Šīs zāles ir neregulārai izmantošanai kā avārijas kontracepcijas. Tā nedrīkst aizstāt jūsu regulāru kontracepcijas metodi. Jūs varat lietot šīs zāles jebkurā brīdī laikā jūsu ikmēneša periodā.

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Plāns B® ir pieejams kā pār-the-counter zāles sievietēm 17 gadu vecuma un vecāki, un tā ir pieejama tikai ar ārsta recepti sievietēm ir jaunāki par 17 gadiem. Plan B One-Step® ir pieejams kā pār-the-counter zāles pret jebkuru sievieti reproduktīvajā vecumā.

Ja Jums ir vemšana 2 stundas pēc šo zāļu lietošanas laikā, zvaniet savam ārstam. Jūsu ārsts var izrakstīt citu tableti jums.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana levonorgestrela

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums rūpīgi pārliecināties, šīs zāles darbojas pareizi un neizraisa nevēlamas sekas.

Kaut arī jūs lietojat šīs zāles, lai izsargātos no grūtniecības, jums vajadzētu zināt, ka šo zāļu lietošanas grūtniecības laikā var kaitēt nedzimušam bērnam. Jūsu ārsts var sniegt jums grūtniecības testu, pirms sākat lietot šīs zāles, lai pārliecinātos, ka Jums nav iestājusies grūtniecība. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir smagi vēdera vai kuņģa sāpes 3 līdz 5 nedēļas pēc šo zāļu lietošanas. Jums var būt grūtniecība ārpus dzemdes (dzemdes), ko sauc par ārpusdzemdes grūtniecība. Ārpusdzemdes grūtniecība var būt nopietna un dzīvībai bīstams stāvoklis. Tas var arī radīt problēmas, kas var apgrūtināt jums grūtniecību nākotnē.

Jums var būt dažas asins smērēšanās dažas dienas pēc šo zāļu lietošanas. Ja asiņošana turpinās ilgāk par 1 nedēļu, sazinieties ar savu ārstu.

Šīs zāles var padarīt savu nākamo ikmēneša periodu dažām dienām vēlāk, nekā gaidīts. Ja nākamais posms pēc šo zāļu lietošanas, ir vairāk nekā 1 nedēļu vēlu, konsultējieties ar ārstu uzreiz, lai veiktu grūtniecības testu.

Šīs zāles nepasargās jūs no kļūst HIV / AIDS vai citām seksuāli transmisīvām infekcijām. Ja tas ir bažas par jums, konsultējieties ar savu ārstu.

Jūsu regulāra dzimstības kontroles metode, piemēram, kontracepcijas tabletes vai plāksteri var nedarboties, kā arī, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Pēc tam, izmantojot šīs zāles, jums ir izmantot divu veidu dzimstības kontroli. Izmantojiet pretapaugļošanās tabletes vai plāksteris kopā ar cita veida dzimstības kontroli, piemēram, prezervatīvu, diafragmu vai kontracepcijas putas vai želejas, laikā jebkuras citas reizes, ka jums ir sekss tajā pašā mēneša periodā tu lieto šīs zāles.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot My Way

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Mans veids blakusparādības

My Way (levonorgestrela)

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Avārijas kontracepcija levonorgestrela, Plan B, Plan B One-Step, etinilestradiola / levonorgestrela, ella, ulipristāla, Next Choice, profilaksē EK