maxair

Terapeitiskās klase: bronhodilatatora

Izmanto Maxair

Farmakoloģiska klase: Sympathomimetic

Pirbuterolu pieder pie ģimenes zāļu pazīstams kā adrenerģiskie bronhodilatatoru. Adrenerģiskos bronhodilatatoriem ir medikamenti, kas tiek ieelpots caur muti atvērt bronhus (gaisa fragmentus) plaušās. Viņi atbrīvot klepus, sēkšana, elpas trūkums, un satraukumu elpošana, palielinot gaisa plūsmu caur bronhu caurules.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

nav ieteicama lietošana pirbuterolu bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām pirbuterolu vecāka gadagājuma pacientiem.

Pirms Izmantojot Maxair

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur pirbuterolu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Maxair. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ieelpot pirbuterolu lieto ar īpašu inhalatoru, kas nāk ar pacientu norādījumiem. Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet norādījumus. Ja jūs nesaprotat norādījumus vai neesat pārliecināts, kā lietot inhalatoru, jautājiet savam ārstam, lai parādītu jums, ko darīt. Arī, jautājiet savam ārstam, lai regulāri pārbaudītu, cik jūs lietot inhalatoru, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat to pareizi.

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Tāpat nav pārtraukt šo zāļu lietošanu, neinformējot savu ārstu. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Nepārtrauciet lietot šīs zāles vai citas astmas zāles, ko ārsts izrakstījis, lai jums, ja jūs to pārrunājis ar ārstu.

Kad jūs izmantot inhalatoru pirmoreiz, vai ja neesat to izmanto vairāk nekā 48 stundas, inhalators nedrīkst dot tiesības summu zāles ar pirmo dvesma. Tāpēc, pirms izmantojot inhalatoru, galvenais to izsmidzinot zāles divas reizes gaisā prom no sejas, un kratot to krietni pirms katras spray.

Nelietojiet inhalatoru, lai šīs zāles ar citām zālēm.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet šīs zāles automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu vai bērna sekmes regulāriem apmeklējumiem. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un, lai pārbaudītu jebkādas nevēlamas sekas, ko izraisa zāles.

Pareiza izmantošana pirbuterolu

Šīs zāles var izraisīt paradoksālu bronhu spazmas, kas var būt dzīvībai bīstami. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir klepus, grūtības ar elpošanu, elpas trūkums vai sēkšana.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja grūtības ar elpošanu turpinās pēc tam, izmantojot šo zāļu devu, vai ja jūsu stāvoklis pasliktinās.

Jums var arī būt, ņemot pretiekaisuma zāles (piemēram, kortikosteroīdi) par astmas kopā ar šīm zālēm. Nepārtrauciet pretiekaisuma zāles, pat ja jūsu astma šķiet labāk, ja vien jums ir teicis to darīt ārsts.

Hipokaliēmija var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: krampji, samazināts urīna, sausa mute, slāpes; neregulāra sirdsdarbība; apetītes zudums; garastāvokļa izmaiņas; muskuļu sāpes vai krampji, slikta dūša vai vemšana; nejutīgums vai tirpšana plaukstās, pēdās vai lūpām, elpas trūkums vai neparasts nogurums vai vājums.

Nemainiet devu vai pārtraukt šo zāļu neprasot ārstu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [OTC]) zāles apetītes kontrolei, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai sinusa problēmas, un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Maxair

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

Maxair blakusparādības

Maxair (pirbuterolu)

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Astma, uzturēšana Symbicort, albuterol, flutikazona, montelukasta, Singulair, Advair Diskus

Astma, akūts albuterol, Ventolin, deksametazons, PROAIR HFA, metilprednizolons, hidrokortizona

HOPS, Akūta albuterol, azitromicīnu, Zithromax, Ventolin, PROAIR HFA, Xopenex

HOPS, uzturēšana Spiriva, Symbicort, albuterol, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA