mebendazols

Terapeitiskās klase: attārpošanas

Izmanto mebendazola

Ķīmiskais klase: benzimidazolu

Mebendazols tiek izmantots, lai ārstētu

mebendazols var izmantot arī citiem tārpu infekciju, ko nosaka ārsts.

Mebendazols darbojas, turot tārpu no absorbējošām cukura (glikozes). Tas pakāpeniski izraisa enerģijas un nāves worm zaudēšanu.

Mebendazols ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par mebendazola, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz mebendazola vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot mebendazola

mebendazols ir pārbaudīts ierobežotam skaitam Bērniem līdz 2 gadu vecumam vai vecāki, un, efektīvo devu, nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu mebendazola gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu mebendazola. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Mebendazols parasti nāk ar pacientu virzienos. Lasīt tos, pirms lietojat mebendazola uzmanīgi.

Nav īpašu preparāti vai citi pasākumi (piemēram, īpašas diētas, badošanās, citas zāles, caurejas vai duša), ir nepieciešami laikā, pirms vai tūlīt pēc mebendazola.

Mebendazola tabletes var košļāt, norīt veselas vai sasmalcina un sajauc ar ēdienu.

Par pacientiem, kas lieto mebendazola par āķtārpiem, apaļo tārpu vai matgalvjiem

Par pacientiem, kas lieto mebendazola par spalīši

Par pacientiem, kas lieto mebendazola par infekciju, kas ir nepieciešamas lielas devas

No mebendazola deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas mebendazola. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu mebendazola, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana mebendazola

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, īpaši infekcijas, kurās ir nepieciešamas lielas devas. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka infekcija ir noskaidroti pilnīgi un lai ārsts, lai pārbaudītu jebkādas nevēlamas sekas.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Par pacientiem, kas lieto mebendazola par spalīši

Par pacientiem, kas lieto mebendazola par āķtārpu vai matgalvjiem

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot mebendazola

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Askaridoze Albendazols, nitazoxanide, Vermox, Albenza, Alinia, piperazīna

mebendazola blakusparādības

mebendazols

Pinworm infekcija, Enterobius vermicularis Albendazols, Vermox, Albenza, piperazīna, Pirantels, Pin-X

Capillariasis Albendazols, Vermox, Albenza, tiabendazolu

Whipworm Infekcija Albendazols, Vermox, Albenza, tiabendazolu, Emverm