meditēt dabā, lai palīdzētu mazināt stresu vēža cīņas

Meditēt dabā, lai palīdzētu mazināt stresu vēža cīņas

8 komentārus

Viens no maniem iecienītākajiem veidiem, kā atpūsties, ir vienkārši soli ārpus un baudīt atrašanos dabā 10-20 minūtes.

Man patīk vienkārši pastaigāties, uzņemot skatus, smaržu un skaņu ap mani. Būt dabā ir lielisks veids, kā ļaut aiziet no stresa un koncentrēties uz savu apkārtni.

Ja neesat pārliecināts, kā sākt, mēģiniet šo – katru dienu, plāno tērēt vismaz 15 minūtes ārā dabā. Ja jūs dzīvojat pilsētas teritorijā, atrast savu mīļāko parku, kaimiņu vai zaļo zonu un baudīt unikalitāti to ārā.

Tālāk, ir jāapzinās visu spektru jūsu sajūtas

Kā jūs pavadīt laiku dabā, atrast ērtu vietu un meditēt, sēžot ar aizvērtām acīm. Koncentrējieties uz savu elpošanu vismaz 5 minūtes.

Jūs varat arī izmēģināt pastaigu meditāciju, koncentrējoties uz uzņemot dabas skaistumu, ļaujot aiziet no raizēm un bažām.

Paziņojums maz lietas, piemēram, to, kā koks nodrošina toni un aizsardzību, dažādas formas un krāsas ziedi, smaržas tikt ārā, maigu brīze uz ādas un mākoņi debesīs. Piešķiriet jūsu ķermeņa maigu stiept kā jūs uzņemt visus maņu pieredzi.

Tālāk, koncentrēt savu uzmanību uz piecām lietām, kas jūs esat pateicīgi par katru dienu. Padomājiet par katru no kā īpašu dāvanu.

Mana mīļākā vieta staigāt ir tuvu grupai priedēm, kas man patīk. Es ar smaržu no priedes, meklēt, lai redzētu skaistas filiāles. Es jūtu stiprumu kokiem un skaistumu, kā viņi radīja. Es domāju par cilvēkiem, es mīlu, pozitīvajiem aspektiem manu dienu, un atstāj aiz uztraukuma vai divi.

Kā jūs atpūsties dabā? Izmēģiniet šo vingrinājumu katru dienu uz nedēļu un rakstīt man ar saviem komentāriem.

Sekot mani uz čivināt pie @ SherylNess1. Pievienoties diskusiju #livingwithcancer.

ar

Sheryl M. Ness, R.N.

Sekojiet par čivināt; @ SherylNess1

Vai jūs, lūdzu citēt kādu pētījumu par priekšrocībām darīt kaut ko līdzīgu meditējot, kad persona ir vēzis? Es neesmu to sarkastisks vai snarky, es tiešām vēlētos, lai to izlasītu.

Pre-vēzis es vienmēr izmanto dabu kā veids, lai izvairītos no dienas stresa. Mūsu piemājas ir reģistrēta dabas rezervāts un mans personīgais atkāpšanās. Ir skaistums dabā visur, ja mēs vienkārši palēnināt un ļaujiet tai pull mums. Kluss, izņemot pļāpāšana dzīvnieku un skaņu tekoša ūdens ir šāda atjaunošana par dvēseli. Dzīvošana Midwest, tas ir grūti, bet ziemā, jo man nav tādas auksti. Šajā laikā es eju uz diezgan istabu un skaties pie skaistumu no siltumu mājā.

Hi Sheryl Stage IVB Rīkles vēža apgādnieka šeit un jums ir sooooo tiesības uz stresu … liels faktors, un jā galvenā uzmanība savu lielo maz grāmatu. http://www.amazon.com/What-Expect-When-Expecting-Cancer/dp/1492290262/ref=sr_1_fkmr1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1378336887&sr=1-2-fkmr1&keywords= kādi + līdz + sagaidīt + kad + jums + ir + gaida + vēzi + print + izdevums

Mana mamma, kas ir 82 un ir plaušu vēzi no smēķēšanas un HOPS, un ir dota 6 mēnešus, vai arī tā dzīvot. Viņa bauda viņas lievenis valstī un skatoties viņas puķes un putni un tikai dabu kopumā. Mēs esam pavadījuši daudz laika uz viņas lieveņa un tas dod mums mieru. Šāds labs ieteikums.

Liels post. Man ir cīnās 4. posma (siekalu ar plaušu Mets) 7 gadus. Es izmantot šos paņēmienus, cik vien iespējams, un Virginia komentāri pilnīgi hit mājās. Sestdienas vakarā ir filmu nakts (man ir 6 yr vecā meita) mūsu mājā. Mana meita vārds ir Charlotte, un mēs noskatījos & quot; Šarlotes tīkls & quot; kopā. Mēs abi patika, ka dziesma pārāk … dīvaini sakritība vai ne? Es to uztver kā labu zīmi maniem gaidāmajiem skenēšanas rezultātus 🙂

Es tiešām ticu, ka mans pavadīt laiku dabā pie ezera, pastaigas mežā, vērojot putnus, un baudot dabas klusums un kluss ir pats svarīgākais manā dzīšanas procesā. Krāsas un skati šķiet vairāk spilgts uz mani, jo ar vēzi. Es zinu, ka Dievs ir tuvu, un jūtos ļoti pateicīgs. Tas ir daudz labāk nekā skatoties TV.

Lieliska ziņa! Es neesmu pārliecināts, vai tas ir Chemo narkotikas es esmu šobrīd lieto (FEC) vai pieredze ar vēzi, bet man ir kļuvis daudz vieglāk, ko līdz asarām (gan laimīgs un skumjš). Un pēdējā laikā, katru reizi, kad es esmu pie dabas man kļūt dziļi aizkustināts. Es domāju par dzīvi – ne tikai mīnu vai mūsējais – visu mūžu. Long zāle, putni, ko es redzēt. Pat akmeņi, šķiet, ir sava veida dzīves. Es domāju, ka par brīnumu, kā tas viss ir šeit un cik laimīgs mums būt daļa no tā. (Domā Šarlotes dziesmu Šarlotes tīkls, “Cik ļoti īpašu Vai mēs tikai brīdi, lai būtu daļa no dzīves mūžīgo plānu …”). Tad es parasti saplēst un runāt ar Dievu. Šīs ir manas labākās meditācijām. Es centīšos darīt to biežāk!

VERY GOOD padomu, kā baudīt dabu ….. daba ir visskaistākā un bauda, ​​ka skaistums ir katrs Ones TIESĪBAS … apdāvināts Dievs …. SO baudīt to …

Ko tu redzi;? Ko jūs smarža;? Kā jūs jūtaties?; Ko jūs dzirdat?