medotar aktuāls

Izmanto Medotar

Terapeitiskās klase: keratolītiskiem

Daži no šiem preparātiem ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Akmeņogļu darvas produktus nedrīkst lietot zīdaiņiem, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Pētījumi par šīm zālēm ir veikti tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija, salīdzinot šo zāļu lietošanu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija, salīdzinot šo zāļu lietošanu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Pirms Izmantojot Medotar

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur akmeņogļu darvu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Medotar. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ieteicams uz etiķetes, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Pēc pieteikšanās akmeņogļu darvu, aizsargāt apstrādātajā teritorijā no tiešiem saules stariem, un neizmanto sunlamp 72 stundas, ja vien to citādi ārsts, jo var rasties smaga reakcija. Tāpat pārliecinieties, ka jums ir izņemta visa akmeņogļu darvas zāles no ādas pirms doties atpakaļ tiešā saules gaismā vai izmantot sunlamp.

Neattiecas šīs zāles, lai inficētu, blistered, izejvielu, vai asiņošana ādas rajoniem.

Uzglabāt šīs zāles prom no acīm. Ja jums vajadzētu nejauši dabūt acīs, izskalojiet tās kārtīgi ar ūdeni uzreiz.

Lai izmantotu krējumu vai ziede formu šīs zāles

Lai izmantotu želeju formu šīs zāles

Lai izmantotu šampūns formu šīs zāles

Lai izmantotu nonshampoo šķidrā veidā šīs zāles

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja šīs zāles lieto uz skalpa, tā var uz laiku izbalēt blondi, balināti, vai tonēts matiem.

Pareiza izmantošana akmeņogļu darvas

Akmeņogļu darva var sasmērēt ādu vai apģērbu. Izvairieties kļūst to uz apģērba. Traips uz ādas valkās off pēc pārtraukt lietot zāles.

Pētījumos ar dzīvniekiem, akmeņogļu darva ir pierādīts, lai palielinātu izredzes saslimt ar ādas vēzi.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Medotar

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Psoriāze Humira, metotreksātu, Remicade, ciklosporīns, Stelara infliksimabs, adalimumabs, acitretīns

Seborejas dermatīts prednizons, deksametazons, hidrokortizona aktuāls, ketokonazols aktuāls, Decadron, Proctozone HC, Deltasone

Dermatīts flutikazona aktuālu, triamcinolona hidrokortizona aktuālu, prednizolona, ​​doksepīna aktuālu, Betametazons aktuālu, Kenalog

Medotar blakusparādības

Medotar (akmeņogļu darvas aktuāli)

 vai iet pievienoties Medotar atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.