medroksiprogesterona intramuskulāri

Sievietes, kuras lieto medroksiprogesterona acetāta injekcijas var zaudēt ievērojamu kaulu minerālo blīvumu. Kaulu zudums ir lielāks, palielinoties lietošanas ilgumu, un var nebūt pilnībā atgriezeniska. Medroksiprogesterona acetāta nedrīkst lietot ilgāk kā 2 gadus, ja vien citas kontracepcijas metodes tiek uzskatītas par nepietiekamu.

Izmanto Medroksiprogesterona

Terapeitiskās klase: pretaudzēju līdzekļi

Farmakoloģiska klase: Medroksiprogesterona

Nē kontracepcijas metode nav 100 procenti efektīvi. Dzimstības kontroles metodes, piemēram, kam operācija, ir aprobežojušās vai kam nav seksa, ir efektīvāki nekā kontracepcijas tabletes. Apspriediet savas iespējas dzimstības kontrole ar savu ārstu.

medroksiprogesterona netraucē AIDS vai citām seksuāli transmisīvām slimībām. Tas nepalīdzēs, jo avārijas kontracepcijas, piemēram, pēc neaizsargāta seksuāla kontakta.

Medroksiprogesterona injekcijas lieto arī kopā ar citām zālēm, lai palīdzētu atvieglot simptomus sabojājies, tā atkārtojas, un metastātisku (vēzis, kas jau ir izplatījies) endometrija vai nieru vēzi.

medroksiprogesterona ir jāievada tikai vai saskaņā tiešā uzraudzībā ārstu.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par Medroksiprogesterona, jāapsver šādas

Pirms Izmantojot Medroksiprogesterona

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medroksiprogesterona vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei Depo-Provera CI® (pretapaugļošanās injekcija) nav veikti bērnu populācijā. Tomēr bērnu specifiskās problēmas, kas ierobežo lietderību medroksiprogesterona pusaudžiem nav gaidāma. medroksiprogesterona var izmantot dzimstības kontroli pusaudžu sievietēm, bet nedrīkst lietot pirms sākuma menstruācijas.

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei Depo-Provera CI® (pretapaugļošanās injekcija) nav veiktas geriatric iedzīvotāju. medroksiprogesterona nevajadzētu lietot veciem sievietēm.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Depo-Provera® gados vecākiem pacientiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat medroksiprogesterona, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot Medroksiprogesterona ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot Medroksiprogesterona ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot Medroksiprogesterona ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot Medroksiprogesterona ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat medroksiprogesterona, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu medroksiprogesterona. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums medroksiprogesterona slimnīcā vai klīnikā. medroksiprogesterona ievada kā vārtiem vienā no jūsu muskuļu (parasti sēžamvietas vai augšdelmā).

Ja lietojat Depo-Provera®: medroksiprogesterona sākotnēji tiek dota uz nedēļu, bet biežums var būt retāk laika gaitā.

Ja lietojat Depo-Provera CI® (kontracepcijas injekcijas)

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Jums ir jābūt jūsu shot Depo-Provera CI® (kontracepcijas injekcija) ik 12 līdz 14 nedēļām, lai izsargātos no grūtniecības. Ja jūs nesaņemat citu shot pēc 14 nedēļām, konsultējieties ar savu ārstu. Jums var būt nepieciešams izmantot cita veida dzimstības kontroli un gaidīt līdz nākamajai menstruālā asiņošana, pirms atkal sākas šāvienu.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, kad lietojat Depo-Provera CI® (kontracepcijas injekcijas), lai pārliecinātos, ka medroksiprogesterona darbojas pareizi un neizraisa nevēlamas sekas. Šie apmeklējumi parasti būs ik pēc 3 mēnešiem, bet daži ārsti prasa tos biežāk. Jūsu ārsts pārbaudīs Jūsu asinsspiedienu reizi gadā.

Pareiza izmantošana medroksiprogesterona

Kaut arī jūs lietojat Depo-Provera CI® (kontracepcijas injekcijas), lai izsargātos no grūtniecības, jums vajadzētu zināt, ka, izmantojot medroksiprogesterona grūtniecības laikā var kaitēt nedzimušam bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

medroksiprogesterona var izraisīt jūsu kaulus zaudēt kalciju, kas var izraisīt osteoporozi (plānas vai vāju kaulu). Tas kalcija zudums varētu turpināt visu laiku jūs saņemat medroksiprogesterona. Jūsu kauli jāsāk atjaunot kalciju pēc pārtraukt medroksiprogesterona. Tas ir vairāk bažas, ja esat pusaudzis, dūmu vai alkoholu regulāri, ir citas kaulu problēmas, anoreksija nervosa (ēšanas traucējumi), ģimenes anamnēzē osteoporoze, vai izmantot citas zāles, kas arī ietekmē jūsu kauliem (piemēram, steroīdi vai zāles krampji).

Jums būs nepieciešams, lai sarunātos ar savu ārstu, ja jūs vēlaties izmantot medroksiprogesterona vairāk nekā 2 gadus. Jūs, iespējams, ir jāpārbauda, ​​lai pārliecinātos, ka jūsu kauli nav zaudēt pārāk daudz kalcija.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs, cirksnis, vai kājām, jo ​​īpaši teļu, apgrūtināta elpošana, pēkšņi, stipras galvassāpes, neskaidra runa, pēkšņa, neizskaidrojama elpas trūkums, pēkšņi zaudējums koordinācijas, vai redzes izmaiņas, lietojot medroksiprogesterona.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja Jums ir redzes traucējumi, grūtības ar lasīšanu, vai jebkura cita redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Ir ļoti neliela iespēja, ka medroksiprogesterona varētu palielināt risku saslimt ar krūts vēzi dažas sievietes. Konsultējieties ar savu ārstu par šo risku. Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja kāds jūsu ģimenē ir bijis krūts vēzis.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir smaga vēdera lejasdaļā vai sāpes vēderā 3 līdz 5 nedēļas pēc Depo-Provera CI® (pretapaugļošanās injekcijas). Jums var būt grūtniecība ārpus dzemdes (dzemdes), ko sauc par ārpusdzemdes grūtniecība. Ārpusdzemdes grūtniecība var būt nopietna un dzīvībai bīstams stāvoklis. Tas var arī radīt problēmas, kas var apgrūtināt jums grūtniecību nākotnē.

Lielākā daļa sieviešu ir izmaiņas savās menstruācijas, lietojot Depo-Provera CI® (pretapaugļošanās injekcijas). Jums varētu būt neregulāra asiņošana, smērēšanās, vai smagākas vai vieglākas periodus. Daudzas sievietes pārtraukt kam periodus. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir ļoti smags un nepārtraukts asiņošanu.

Piesardzības pasākumi, lietojot medroksiprogesterona

medroksiprogesterona var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutes saņemot medroksiprogesterona.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī, gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu zudumu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

medroksiprogesterona var izraisīt šķidruma aizturi (tūska) un svara pieaugumu dažiem pacientiem. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir vēdera uzpūšanās vai pietūkums sejas, rokām, rokām, apakšstilbiem, vai pēdas, tirpšana plaukstās vai pēdās, vai neparastu svara pieaugums vai zudums.

Ja plānojat bērnus pēc tam, kad jāpārtrauc lietot Depo-Provera CI® (kontracepcijas injekcijas), tas var ilgt līdz gadam vai ilgāk, pirms jūs varat palikt stāvoklī. Tomēr nav atkarīgi medroksiprogesterona lai izsargātos no grūtniecības ilgāk nekā 13 nedēļas.

Depo-Provera CI® (pretapaugļošanās injekcijas), nepasargās jūs no kļūst HIV / AIDS vai citām seksuāli transmisīvām infekcijām. Ja tas ir bažas par jums, konsultējieties ar savu ārstu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat medroksiprogesterona. Dažu testu rezultāti var ietekmēt medroksiprogesterona.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Medroksiprogesterona blakusparādības

medroksiprogesterona

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Nenormāla dzemdes asiņošana Mirena, PREMARIN, Megace, Depo-Provera, megestrols, medroksiprogesterona

Amenoreja progesterons, Depo-Provera, medroksiprogesterona, Provera, noretindronu, Prometrium

Endometrija hiperplāzija, Profilakse progesteronu, Depo-Provera medroksiprogesterona, Provera, Prometrium, Endometrin

Birth Control Mirena, Depo-Provera, medroksiprogesterona, Provera, Nexplanon, NuvaRing