megace lietojumi, devu un blakusparādības

Kas ir Megace?

Megace lieto apetītes un svara zudums zaudējumu cilvēkiem ar iegūto imūndeficīta sindromu (AIDS). Megestrols tiek izmantota arī, lai ārstētu progresējoša krūts vēža ārstēšanai, un endometrija vēzi.

Megace var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Megace var kaitēt nedzimušajam bērnam vai radīt iedzimtus defektus. Nelietojiet Megace, ja esat grūtniece. Izmantojiet dzimstības kontroli, lai izsargātos no grūtniecības.

Svarīga informācija

Pirms veikt Megace, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir diabēts vai bijis insults vai asins recēšanu.

Jūsu zāļu vajadzības var mainīties, ja jums ir operācija, ir slimi, ir spriedze, vai ir infekcija. Nemainiet medikamentu devu vai grafiku bez ārsta konsultācijas.

Jums nevajadzētu lietot Megace ja Jums ir alerģija pret megestrols, vai arī, ja esat grūtniece.

Lai pārliecinātos Megace ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

Pirms šo zāļu lietošanas

diabēts

virsnieres dziedzeru traucējumi; vai

vēsture insulta vai asins recēšanu.

valdība grūtniecības kategorija X. Megace var kaitēt nedzimušajam bērnam vai radīt iedzimtus defektus. Nelietojiet šīs zāles, ja esat grūtniece. Pastāstiet ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība ārstēšanas laikā. Lietot efektīvu kontracepcijas un ievērojiet ārsta norādījumus par to, cik ilgi lai izsargātos no grūtniecības pēc ārstēšanas beigām.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Nav zināms, vai megestrols nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, ņemot Megace.

Veikt Megace tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Krata mutvārdu apturēšanu (šķidrums) labi tieši pirms jūs pasākums devu. Pasākums šķidrumu ar īpašu devu mērīšanas karoti vai zāles čempionātā. Ja jums nav devas mērīšanas ierīce, vaicājiet farmaceitam par vienu.

Megace ES satur augstāku koncentrāciju megestrols nekā Megace. Ja ārsts maina savu zīmolu, spēku, vai veida megestrols, jūsu devas vajadzības var mainīties. Vaicājiet farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu saņemat aptiekā.

Jūsu zāļu vajadzības var mainīties, ja jums ir operācija, ir slimi, ir spriedze, vai ir infekcija. Nemainiet medikamentu devu vai grafiku bez ārsta konsultācijas.

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Šīs zāles var nonākt ķermeņa šķidrumiem (urīnu, izkārnījumiem, vemšana). Aprūpētājiem jāvelk gumijas cimdus, bet sakopšanu pacienta ķermeņa šķidrumiem, apstrādes piesārņoto trash vai veļu vai mainot autiņbiksītes. Pirms un pēc izņemšanas cimdus mazgāt rokas. Mazgāt netīras drēbes un veļa atsevišķi no citiem veļas.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Megace: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir jebkādas blakusparādības laikā vai pēc ārstēšanas ar Megace

svara pieaugums (jo īpaši vidukļa un muguras augšējās daļas), strijas

retināšana ādas, viegli zilumi, palielināts pinnes vai sejas matiem

Kā man būtu jāņem Megace?

menstruālā problēmas, impotence vai interese par seksu zaudējums

augsts cukura līmenis asinīs (palielināts slāpes, palielināts urinācija, bads, sausa mute, sulīgs elpa smarža, miegainība, sausa āda, neskaidra redze, svara zudums)

sāpes, pietūkums, siltums, vai apsārtums (īpaši vienā vai abām kājām); vai

sāpes krūtīs, pēkšņa klepus, sēkšana, ātra elpošana, klepus līdz asinīm

Bieži Megace blakusparādības var būt

slikta dūša, gāzes, caureja

neparasta asiņošana no maksts

viegla ādas izsitumi; vai

vājums.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, un tiem, jūs sākat vai pārtraucat lietot ārstēšanas ar Megace laikā, īpaši

dofetilīds; vai

Kas notiek, ja es garām devu?

indinavīra.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Šis saraksts nav pilnīgs. Citas zāles var mijiedarboties ar megestrols, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie mijiedarbība ir uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi.

5.04.2015-10-21, 10:33:52.

Ko vajadzētu izvairīties?

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Megace blakusparādības

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Anoreksija olanzapīns, Zyprexa, ciproheptadīns, Megace, megestrols, Marinol

Nenormāla dzemdes asiņošana Mirena, PREMARIN, Megace, Depo-Provera, megestrols, medroksiprogesterona

Svars Loss phentermine, Victoza, Contrave, Megace, megestrols, Belviq

Endometrija Vēzis Megace, Depo-Provera, megestrols, medroksiprogesterona, Provera, Depo-Provera Kontracepcijas

Citu narkotisko vielu ietekmē Megace?

Megace ES (megestrols)