mekinist

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Izmanto Mekinist

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām trametinib bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību trametinib gados vecākiem pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Pirms Izmantojot Mekinist

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Zāles, ko lieto vēža ir ļoti spēcīgas un var būt daudz blakusparādības. Pirms šo zāļu lietošanas, pārliecinieties, ka jūs saprotat visus riskus un ieguvumus. Ir svarīgi, lai jūs varētu cieši sadarboties ar ārstu ārstēšanas laikā.

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šīs zāles parasti nāk ar lietošanas pamācībā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Veikt šīs zāles vismaz 1 stundu pirms vai 2 stundas pēc ēšanas.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis devu, un tas ir mazāk nekā 12 stundas līdz nākamajai regulārās devas, izlaidiet aizmirsto devu un lietojiet nākamo devu parastajā laikā.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Uzglabāt zāles tā oriģinālajā pudelē. Sargāt no mitruma un gaismas.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no kļūst grūtniecība terapijas laikā un 4 mēnešus pēc pēdējās devas. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Šīs zāles var izraisīt auglības (spēja radīt bērnus) problēmas sievietēm. Pirms šo zāļu lietošanas, ja jūs plānojat ir bērni konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var izraisīt sirds problēmas, tostarp sirds mazspēja. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs, samazināta urīna izdalīšanās, nevienmērīgu sirdsdarbība, sejas pietūkums, pirksti, kājas, vai zemākas kājas, nemierīgajā elpošanas vai straujš svara pieaugums, bet šo zāļu lietošanas.

Pareiza izmantošana Mekinist

Sazinieties ar savu ārstu, ja redzes traucējumi, redzes zudumu, vai mainās redze rodas ārstēšanas laikā. Tie varētu būt simptomi nopietnu acu problēmas. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir klepus, elpas trūkums, spiedoša sajūta krūtīs, vai jebkāda veida elpošanas problēmas ar šīm zālēm. Tie varētu būt simptomi nopietnu plaušu problēmas.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir smaga ādas izsitumi, pinnes, vai apsārtums, pietūkums, pīlings, vai jutīgums no rokām vai kājām. Šie simptomi var liecināt par nopietnu ādas problēmu.

Jums būs nepieciešama arī, lai jūsu asinsspiedienu mēra pirms šo zāļu lietošanas uzsākšanas, un, kamēr jūs izmantojat to. Ja jūs novērojat jebkādas izmaiņas savu ieteikto asinsspiedienu, zvaniet savam ārstam. Simptomi augstu asinsspiedienu ir neskaidra redze, stipras galvassāpes, lēna vai ātra sirdsdarbība, vieglprātību vai reiboni.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Mekinist

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Melanoma, Metastātisku Opdivo, nivolumab, Keytruda, pembrolizumab, Yervoy, ipilimumab, vemurafenib, dabrafenib, Zelboraf, PegIntron, trametinib, aldesleikīns, Cotellic, Tafinlar, Sylatron, Proleukin, cobimetinib, Imlygic, alfa-2b peginterferona, talimogene laherparepvec

Mekinist blakusparādības

Mekinist (trametinib)