melfalanu (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Kamēr Jūs ārstē ar melfalānu, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums. Melfalāns var samazināt Jūsu organisma pretestību un pastāv iespēja, jūs varētu saņemt infekciju imunizācijas ir domāts, lai novērstu. Turklāt citas personas, kas dzīvo Jūsu ģimenē nedrīkst veikt vai nevajadzēja ņemt mutvārdu poliomielīta vakcīnu pēdējo dažu mēnešu laikā, jo pastāv iespēja, viņi varētu iet poliomielīta vīruss uz jums. Tāpat, lai izvairītos citām personām, kuras ir veikušas mutvārdu poliomielīta vakcīnu. Do not get tuvu viņiem, un nav uzturēšanās vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jūs nevarat veikt šos piesardzības pasākumus, jums vajadzētu apsvērt valkājot aizsargājošu sejas masku, kas aptver degunu un muti.

Melfalāns var samazināt balto asins šūnu daudzums asinīs uz laiku, palielinot izredzes iegūt infekciju. Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu inficēšanās risku vai asiņošanas