meningokoku vakcīna (intramuskulāri, zemādas maršruts) apraksts un zīmolu

Meningokoku vakcīna ir aktīvs imunizēšanu aģents, ko izmanto, lai izvairītos no inficēšanās ar atsevišķām grupām meningokoku baktērijām. Vakcīna darbojas, liekot organismam izstrādāt aizsardzību (antivielas) pret šo slimību.

Menomune® ir aktīvs pret grupu A, C, Y, un tikai W-135 meningokoku baktērijām.

Trumenba® darbojas tikai pret B grupas meningokoku baktērijām ..

Meningokoku infekcija var izraisīt dzīvībai bīstamas slimības, piemēram, meningokoku meningītu, kas ietekmē smadzenes un meningococcemia, kas ietekmē asinis. Dažas personas ar meningokoku meningīts un / vai meningococcemia arī var nomirt. Šīs slimības ir biežāk sastopami maziem bērniem un personām ar noteiktām slimībām vai apstākļiem, kas padara tos vairāk uzņēmīgi pret meningokoku infekciju vai lielāka iespēja saslimt ar nopietnām problēmām no meningokoku infekciju.

Imunizācija pret meningokoku slimību ieteicams personām, kas ir risks saslimt ar šo slimību, jo

Menomune® ieteicams lietot pacientiem no 2 gadu vecuma.

Trumenba® ieteicams lietot pacientiem no 10 līdz 25 gadiem ..

Pulveris suspensijas, apturēšana, Kit, pulveris šķīdumam; Injicējams

Šī vakcīna ir jālieto tikai vai uzraudzībā ārstu.

alerģija

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

pediatrisks

Lemjot izmantot vakcīnu, risks veikt vakcīnu jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šo vakcīnu, jāapsver šādas

Geriatric

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām Menomune® bērniem līdz 2 gadu vecumam, tomēr dažos gadījumos bērniem, jaunieši, kā 3 mēnešu vecuma var vakcinēt.

grūtniecība

Zīdīšanas

Zīdīšanas

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām Trumenba® bērniem, kas jaunāki par 10 gadiem.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei meningokoku vakcīnas pieaugušajiem, kas vecāki par 65 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Zīdīšanas

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Zīdīšanas

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Zīdīšanas

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šo vakcīnu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs vakcīnas saņemšana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Saņemt šo vakcīnu, ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo vakcīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos šo vakcīnu Jums vai Jūsu bērnam.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums vai jūsu bērnam ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, šī vakcīna darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir klepus, rīšanas grūtības, reibonis, paātrināta sirdsdarbība, nātrene, nieze, tūsku vai plakstiņu pietūkums vai ap acīm, sejas, lūpu vai mēles, ādas izsitumiem, spiediena sajūta krūtīs, vai neparasts nogurums vai vājums. Tie varētu būt simptomi alerģiska reakcija uz vakcīnu.

Ir svarīgi, lai ārsts būtu jāzina par visām citām vakcīnām Jums vai Jūsu bērnam nesen saņemtos, tostarp gripas shot.

Šī vakcīna nevar aizsargāt visus, kas to saņem.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Citi Medical Problēmas