menopauzes komplikācijas

Pēc menopauzes, jūsu risks noteiktām slimībām palielinās. piemēri

Urīna nesaturēšana. Tā kā audi jūsu maksts un urīnizvadkanāla zaudē elastību, var rasties biežas, pēkšņas, spēcīgas tieksmes urinēt, seko gribas zaudējuši urīnu (mudināt nesaturēšana) vai urīna ar klepus zaudējums, smejoties vai celšanas (stresa nesaturēšana) . Jums var būt urīnceļu infekcijas biežāk.

Stiprināt iegurņa sēžas muskuļus ar Kegel vingrinājumi un izmantojot aktuālu maksts estrogēnu var palīdzēt atvieglot simptomus urīna nesaturēšanas.

Seksuālo funkciju. Maksts sausums no samazinājās mitruma ražošanas un elastības zudums var radīt diskomfortu un nelielu asiņošanu dzimumakta laikā. Arī samazināta sajūta var samazināt vēlmi seksuālo aktivitāti (libido).

Ūdens bāzes vaginālās moisturizers un smērvielas var palīdzēt. Izvēlies produktus, kas nesatur glicerīnu, jo sievietes, kas ir jutīgi pret šo ķīmisko vielu var izjust dedzināšanu un kairinājumu. Ja maksts lubrikants nav pietiekami, daudzas sievietes gūt labumu, izmantojot vietējās maksts estrogēnu ārstēšanai, kas pieejama kā maksts krēms, planšetdatorā vai gredzenu.