mephyton

K vitamīns ir atrodams dažādos pārtikas produktos, tostarp zaļo lapu dārzeņi, gaļas un piena produktiem. Ja jūs ēst sabalansētu uzturu, kas satur šo produktu, jums vajadzētu iegūt visu vitamīnu K, jums ir nepieciešams. Maz vitamīnu K tiek zaudēts no pārtikas produktus ar parastās vārīšanas.

Ja Jūs lietojat antikoagulantu zāles (asins atšķaidītāji), summa K vitamīna diētu var ietekmēt arī šo zāļu iedarbību. Jūsu ārsts vai veselības aprūpes speciālists var ieteikt izmaiņas jūsu diēta, lai palīdzētu šīs zāles strādāt labāk.

Izmanto Mephyton

Trūkst K vitamīna ir reti, bet var radīt problēmas ar asins recēšanu un pastiprinātu asiņošanu. Jūsu ārsts var ārstēt šo paredzot vitamīna K jums.

K vitamīns tiek regulāri pievērsta jaundzimušajiem, lai novērstu asiņošanas problēmas.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Ja jūs lietojat uztura papildināšanai bez receptes, rūpīgi izlasiet un ievērojiet visus piesardzības uz etiķetes. Par šiem bagātinātājiem, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Bērni var būt īpaši jutīgi pret sekām K vitamīnu, īpaši menadiol vai lielas devas fitonadiona. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā. Jaundzimušajiem, īpaši priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem, var būt jutīgāki pret šo ietekmi, nekā vecākiem bērniem.

Daudzi medikamenti nav pārbaudīta vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija par lietošanu K vitamīna gados vecākiem cilvēkiem.

Pirms Izmantojot Mephyton

ziņots vitamīns K nav izraisīt iedzimtus defektus vai citas problēmas cilvēkiem. Tomēr, izmantojot K vitamīna piedevas grūtniecības laikā nav ieteicama, jo tā ir ziņots izraisīt dzelte un citas problēmas bērnam.

ziņots vitamīns K, ko māte nav radīt problēmas māsu zīdaiņiem. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu, ja jums dodam jūsu mazulim ir nepastiprinātu formulu. Šādā gadījumā bērns ir iegūt vitamīnus vajag kādu citu ceļu.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt lietošanu uztura bagātinātāju šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. To darīt, var izraisīt nopietnas nevēlamas sekas, piemēram, asins recēšanas problēmas.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Pastāstiet ārstam par visām devām jums garām.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pateikt visiem ārstiem un zobārstiem jūs apmeklējat, ka lietojat šīs zāles.

Vienmēr pārbaudiet ar savu veselības aprūpes speciālists pirms sākat vai pārtraucat kādas citas zāles. Tas ietver jebkuru nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles, pat aspirīnu. Citas zāles var mainīt veidu, kā šīs zāles ietekmē jūsu ķermeņa

Ārstam vajadzētu pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Asins analīze jāveic regulāri, lai redzētu, cik ātri jūsu asinis recēšanu. Tas palīdzēs ārstam izlemt, cik daudz zāles jums nepieciešams.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Pareiza izmantošana Mephyton

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Mephyton

K vitamīna deficīts K vitamīns, fitonadiona, vitamīns K1

Hypoprothrombinemia, Profilakse fitonadiona, vitamīns K1

Hypoprothrombinemia, kas nav saistītas ar antikoagulantu terapiju fitonadiona, vitamīns K1

Hypoprothrombinemia, Antikoagulantu izraisīts fitonadiona, vitamīns K1

Mephyton blakusparādības

Mephyton (fitonadiona)