mepolizumabs (subkutāni) apraksts un zīmolu

Mepolizumabs injekcijas lieto kopā ar citām zālēm, lai ārstētu smagu astmu. To lieto, lai pacientiem, kuru astma netiek kontrolēta ar saviem pašreizējiem astmas zāles.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai uzraudzībā ārstu.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām mepolizumabs injekcijas bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mepolizumabs injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru, aknu vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem mepolizumabs injekcijas.

Pulveris injekciju šķīduma

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

alerģija

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

pediatrisks

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Geriatric

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles lieto kā vārtiem zem ādas, parasti augšdelmā, vēdera vai kuņģa, vai augšstilba reizi 4 nedēļās.

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izlasīt un saprast šo informāciju. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu par kaut ko jūs nesaprotat.

Ja jums būs, izmantojot šīs zāles uz ilgu laiku, tas ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri apmeklējumu problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu.

Citi Medical Problēmas

Nopietnas alerģiskas reakcijas var rasties pēc šo zāļu saņemšanas. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir šādi simptomi: klepus, izsitumi, nieze ādas, liels, nātrenei līdzīgi tūska uz sejas, plakstiņu, lūpu, mēles, rīkles, rokas, kājas, pēdas, dzimumorgānos, apgrūtināta elpošana, vieglprātību, reibonis vai ģībonis.

Šīs zāles neapstāsies astmas lēkme, kas jau ir sākusies. Jūsu ārsts var izrakstīt citas zāles, lai jūs varētu izmantot, ja astmas lēkmes.

Šīs zāles var izraisīt herpes zoster infekcija (jostas roze). Jūs varat saņemt vakcīnu, pirms sākat ārstēšanu. Pastāstiet ārstam, ja Jums nav bijusi nu vējbakas vai vējbakām vakcīnu.

Ja lietojat kortikosteroīdu zāles (ieelpojot vai iekšķīgi) kontrolēt savu astmu, saglabāt to lietot, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.