Mers-CoV visticamāk sākās sikspārņiem, pārcēlās uz kamieļu, tad cilvēki

fons

nozīme

Tuvo Austrumu respiratorā sindroma koronavīrusa (MERS-CoV) vai tās tuvākajā sencis visticamāk radās pēc vēl-neidentificētu sikspārņu sugām, saskaņā toernment ernment), Colorado State University (CSU) un universitātes Ziemeļu Kolorādo (UNC) pētnieki. Pierādījumi par vairāku cieši saistītu koronavīrusi ir atrodams daudzos sikspārņu sugu Āfrikā, Āzijā, Amerikā un Eirāzijā, kas liecina potenciālu plašai izplatīšanai MERS-CoV saistīti vīrusiem.

Jauns pētījums publicēts internetā Feb 22, 2016, zinātniskajā Ziņojumi liecina, sikspārņi ir visticamāk senču MERS-CoV rezervuārs, bet kādā brīdī vīruss ietekmējuši dromedārs kamieļiem, kas ir izstrādājušas no starpprodukts ar primāro uzņēmējas rezervuārs par vīruss. Zinātnieki fromernment Nacionālais institūts Alerģijas un infekcijas slimības (theernment) un CSU veica pētījumu.

Nākamie soļi

2012. MERS-CoV parādījās cilvēki Tuvajos Austrumos, un kopš tā laika ir atrastas sešās Arābijas pussalā valstīs. Gadījumi izplatās ar cilvēkiem, kas ceļo pa Tuvo Austrumu valstīm ir konstatēts Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Ziemeļamerikā. No 9. februārī, Pasaules Veselības organizācija tika paziņots par 1,638 MERS-CoV gadījumu visā pasaulē, tai skaitā 587 nāves gadījumu.

atsauces

Neilgi pēc MERS-CoV parādījās zinātnieki sāka domāt, ka sikspārņiem un / vai dromedārs kamieļiem spēlēja pārraides loma, bet, maz pētījumu kopš tā laika ir iesaistīta sikspārņiem. Jo theernment-CSU pētījumā zinātnieki apsēj 10 Jamaikas augļēdājsikspārņu ar Mers-CoV. Katrs kļuva inficēti, un daži izplata vīrusu no rīkles un taisnās zarnas, bet neviens parādīja slimību klīniskās pazīmes. Pētījums svarīgāk parāda spēju Mers-CoV atkārtot ar nūjas neradot slimības.

Pētniecības grupas no theernment ir Rocky Mountain Laboratories turpina pētīt, kā šie vīrusi atkārtot ar sikspārņiem un pārvietot tieši vai caur citām sugām uz cilvēkiem. Izpratne šos mehānismus varētu izstrādāt intervences stratēģijas, lai apturētu ieviešanu šo vīrusu cilvēku populācijā.

Munster et al. Replikācijas un izliešanas Mers-CoV in Jamaikas augļēdājsikspārņu. Zinātniskā Ziņojumi DOI: 10,1038 / srep21878 (2016)