mesalamine

Izmanto mesalamine

Terapeitiskās klase: kuņģa-zarnu trakta Agent

Ķīmiskais klase: salicilāts, Non-Aspirin

mesalamine ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, mesalamine lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par mesalamine, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz mesalamine vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Delzicol® ārstēt nedaudz līdz mēreni aktīvu čūlainais kolīts bērniem 5 gadu vecumam un vecākiem. Drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem, kas jaunāki par 5 gadiem, un novēršanai čūlainais kolīts bērniem. Tomēr nav pieejams preparāts bērniem līdz 12 gadu vecumam. Delzicol® lieto čūlainais kolīts bērniem 12 gadus veciem un vecākiem.

Pirms Izmantojot mesalamine

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām Asacol® HD, Lialda® vai Apriso ™ šajā pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mesalamine gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk veikt asins problēmas un vecumu saistītu nieru slimība, kura var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem mesalamine.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat mesalamine, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot mesalamine ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot mesalamine ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu mesalamine. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt mesalamine tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Nepārtrauciet mesalamine vispirms nekonsultējoties ar ārstu.

Turpiniet mesalamine par pilna laika ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Jums vajadzētu veikt Lialda® kavētas darbības tabletes ar pārtiku. Visas citas markas kapsulas un tabletes var lietot kopā ar ēdienu vai bez tā.

Norijiet kapsulu vai tableti veselu. Neatveriet, lauzt, smalcināt vai košļāt tas pirms norīšanas.

Ja jūs lietojat aizkavēta darbības kapsula paplašinātā darbības kapsula vai kavējas tablete, kas ir daļa no kapsulas vai tabletes var nokļūt izkārnījumiem pēc jūsu ķermenis ir absorbēts zāles. ja tas notiek biežāk nekā 1 vai 2 reizes, konsultējieties ar ārstu.

No mesalamine deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas mesalamine. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu mesalamine, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana mesalamine

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Uzglabāt Ilgstošas ​​atbrīvošanās kapsulas vai kavētas darbības tabletes ar cieši noslēgtā traukā, lai pasargātu tos no mitruma.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Urīna vai asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai sāpes vēderā, asiņaina caureja, krampji, drudzis, galvassāpes, vai izsitumi, kamēr jūs izmantojat mesalamine. Šie simptomi var liecināt par stāvokli, ko sauc mesalamine izraisīta akūta neiecietību sindroms.

Nelietojiet antacīdus (piemēram, Amphojel®, Maalox®, Mylanta®, Tums®), kamēr jūs lietojat Apriso ™ pagarināts darbības kapsulas. Šo zāļu lietošana kopā var mainīt zāļu daudzumu, kas izdalās organismā.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Piesardzības pasākumi, lietojot mesalamine

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība Kategorija Multiple risks ir atkarīgs no lietošanas

mesalamine blakusparādības

mesalamine

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Čūlainais kolīts prednizonu, Humira, deksametazons, hidrokortizona aktuāls, budezonīdu

Krona slimība Humira, budezonīds, azatioprīnu, hyoscyamine, Remicade, Lialda

Čūlainais kolīts, Active hidrokortizona aktuāls, budezonīds, sulfasalazīns, Lialda, Asacol, Pentasa

Krona slimība, uzturēšana Humira, metronidazolu, Flagyl, budezonīds, azatioprīnu, Remicade