metaproterenol ieelpošana

Terapeitiskās klase: bronhodilatatora

Izmanto metaproterenol

Farmakoloģiska klase: Beta-2 adrenoreceptoru agonisti

Metaproterenol pieder pie ģimenes zāļu pazīstams kā adrenerģiskie bronhodilatatoru. Adrenerģiskos bronhodilatatoriem ir medikamenti, kas tiek ieelpots caur muti atvērt bronhus (gaisa fragmentus) plaušās. Viņi atbrīvot klepus, sēkšana, elpas trūkums, un satraukumu elpošana, palielinot gaisa plūsmu caur bronhu caurules.

metaproterenol ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metaproterenol, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz metaproterenol vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām metaproterenol ieelpojot aerosolu bērniem līdz 12 gadu vecumam. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām metaproterenol ieelpojot aerosolu vecāka gadagājuma pacientiem.

Pirms Izmantojot metaproterenol

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat metaproterenol, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metaproterenol ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot metaproterenol ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu metaproterenol. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantot metaproterenol tikai, kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Tāpat nav pārtraukt izmantot metaproterenol vai jebkuru astmas zāles, neinformējot savu ārstu. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes uz elpošanas problēmas.

Alupent (R) ieelpošana aerosols tiek izmantots ar īpašu inhalatoru, kas nāk ar pacientu norādījumiem. Pirms lietošanas metaproterenol uzmanīgi izlasiet norādījumus. Ja Jūs vai Jūsu bērns nesaprot virzienus vai neesat pārliecināts, kā lietot inhalatoru, jautājiet savam ārstam, lai parādītu jums, ko darīt. Arī, jautājiet savam ārstam, lai pārbaudītu jūs vai jūsu bērns regulāri, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat to pareizi.

Lietot inhalatoru

No metaproterenol deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metaproterenol. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu metaproterenol, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet metaproterenol automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu vai bērna sekmes regulāriem apmeklējumiem. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un, lai pārbaudītu jebkādas nevēlamas sekas.

Pareiza izmantošana metaproterenol

metaproterenol var izraisīt paradoksālu bronhu spazmas, kas var būt dzīvībai bīstami. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jūs vai Jūsu bērns, kam ir klepus, grūtības ar elpošanu, elpas trūkums vai sēkšana pēc zāļu lietošanas.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam joprojām ir elpošanas problēmas, pēc tam, izmantojot devu metaproterenol vai ja jūsu stāvoklis pasliktinās.

Nemainiet devu vai pārtraukt lietot metaproterenol neprasot ārstu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [OTC]) zāles apetītes kontrolei, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai sinusa problēmas, un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Piesardzības pasākumi, lietojot metaproterenol

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

metaproterenol blakusparādības

metaproterenol

Astma, akūts albuterol, Ventolin, deksametazons, PROAIR HFA, metilprednizolons, hidrokortizona

HOPS, uzturēšana Spiriva, Symbicort, albuterol, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA

Astma, uzturēšana Symbicort, albuterol, flutikazona, montelukasta, Singulair, Advair Diskus

HOPS, Akūta albuterol, azitromicīnu, Zithromax, Ventolin, PROAIR HFA, Xopenex

 vai iet pievienoties metaproterenol atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.