methsuximide (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, kamēr jūs lietojat šīs zāles, lai redzētu, vai tas darbojas pareizi un lai varētu izmaiņām devas. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu jebkādu nevēlamu ietekmi.

Svarīgi pastāstīt ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pievienoties grūtniecības reģistra par pacientiem, kuri lietoja krampju zāles.

Dažiem bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, šīs zāles var palielināt domas par pašnāvību. Pastāstiet ārstam vai sava bērna ārstu uzreiz, ja Jūs vai Jūsu bērns sāk justies nomākts, vai ir domas par hurting sevi. Ziņot par ikvienu neparastu domas vai uzvedību, kas nepatikšanas jums vai jūsu bērnam, it īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri. Pārliecinieties, ka ārsts zina, ja Jums vai Jūsu bērnam ir miega traucējumi, saņemt sajukums viegli, ir liels pieaugums enerģijas, vai sākt rīkoties neapdomāti. Arī pastāstīt ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir pēkšņas un spēcīgas jūtas, piemēram, sajūta nervu, dusmīgs, nemierīgs, vardarbīgs, vai nobijies. Ļaujiet ārsts zina, ja jūs, jūsu bērns, vai kāds jūsu ģimenē ir bipolāri traucējumi (manic depresijas), vai ir mēģinājis izdarīt pašnāvību.

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs vai Jūsu bērns, lai pakāpeniski samazinātu summu jūs izmantojat pirms apstāšanās pilnībā.

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērns jūtas neparasti vājš, sākas zilumi viegli, ir smaganu asiņošana vai deguna asiņošana, šķiet, ir slims biežāk, ir drudzis, palielināti limfmezgli, vai iekaisis kakls, kas nebūs iet prom. Tie varētu būt pazīmes nopietnu problēmu ar asins šūnu skaita jūsu organismā.

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izsitumi uz ādas, muskuļu vai locītavu sāpes, jūtas neparasti noguris, ir neliels drudzis vai sāpes krūtīs, kas pasliktinās ar elpošanu. Tie varētu būt pazīmes nopietna stāvokļa sauc sistemātisku sarkanā vilkēde (SLE).

Zvaniet savam ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam sākt, lai būtu pastāvīgs klepus, svara zudums, nakts svīšana, drudzis, drebuļi, vai gripai līdzīgi simptomi, piemēram, iesnas vai aizlikts deguns, galvassāpes, redzes traucējumi, vai sajūta vispār sliktas. Tās var būt pazīmes, ka Jums ir infekcija.

Methsuximide var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.