methylpred-dp

Terapeitiskās klase: Endokrīnās-Metabolisma Agent

Izmanto Methylpred-DP

Farmakoloģiska klase: virsnieru Glikokortikoīdu

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ietekmei metilprednizolona bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ietekmei metilprednizolona vecāka gadagājuma pacientiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Pirms Izmantojot Methylpred-DP

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur metilprednizolona. Tas nedrīkst būt raksturīgi Methylpred-DP. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes uz nevēlamām sekām.

Ja jūs izmantojat šīs zāles ilgu laiku, nav pēkšņi pārtraukt izmantot to bez pārbaudot vispirms ar savu ārstu. Jums var būt nepieciešams, lai lēnām samazināt devu pirms apstāšanās to pilnībā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ja jūs lietojat šīs zāles ilgu laiku, tas ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri apmeklējumu jebkādu nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu. Asins vai urīna analīzes, var būt nepieciešama, lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka esat iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas, pastāstiet par to savam ārstam.

Pareiza izmantošana metilprednizolona

Ja jūs lietojat šīs zāles ilgu laiku, pastāstiet ārstam par jebkuru papildu stresu vai trauksme savā dzīvē, arī citas veselības problēmas un emocionālo stresu. Jūsu deva šo zāļu var būt nepieciešams mainīt uz īsu laiku, kamēr jums ir papildus stresu.

Izmantojot pārāk daudz no šīs zāles, vai izmantojot to uz ilgu laiku var palielināt risku iegūt virsnieru dziedzera problēmas. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā viens no šiem simptomiem, kamēr jūs lietojat šīs zāles: neskaidra redze; reibonis vai ģībonis; ātra, neregulāra vai spēcīga sirdsdarbība, paaugstināts slāpes vai urinācija; uzbudināmība vai neparasts nogurums vai vājums .

Šīs zāles var izraisīt jums iegūt vairāk infekcijas, nekā parasti. Izvairīties no cilvēkiem, kuri ir slimi vai ir infekcijas un nomazgājiet rokas bieži. Ja Jums ir pakļauti vējbakām vai masalām, pastāstiet par to savam ārstam. Ja jūs sākat ir drudzis, drebuļi, sāpes kaklā, vai jebkura cita pazīme infekcijas, zvaniet savam ārstam.

Sazinieties ar savu ārstu, ja redzes miglošanās, apgrūtināta lasījumā, acu sāpes, vai jebkuru citu redzes izmaiņas rodas terapijas laikā vai pēc. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Kamēr Jūs ārstē ar metilprednizolonu, nav nekādu imunizāciju (vakcīnu) bez ārsta apstiprinājums. Metilprednizolons var samazināt Jūsu organisma izturību un vakcīnas var nedarboties, kā arī vai jūs varētu saņemt infekciju vakcīna ir domāta, lai novērstu. Bez tam, jums vajadzētu būt ap citu dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personām, kuras saņem dzīvu vīrusu vakcīnas, jo pastāv iespēja, viņi varētu nodot vīrusu uz jums. Daži dzīvu vakcīnu piemēri masalu, parotīta, gripa (deguna gripas vakcīnu), poliomielīta vīruss (mutiski), rotavīrusu un masaliņām. Do not get tuvu viņiem, un nav uzturēšanās vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Šīs zāles var izraisīt izmaiņas garastāvokļa vai uzvedības dažiem pacientiem. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir depresija; garastāvokļa svārstības, nepatiesu vai neparastu sajūtu labklājību; problēmas ar miega vai personības izmaiņas, lietojot šīs zāles.

Šīs zāles var izraisīt retināšanas no kauliem (osteoporoze) vai lēnu izaugsmi bērniem, ja izmanto uz ilgu laiku. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir kādas kaulu sāpes, vai ja Jums ir paaugstināts risks osteoporozes. Ja Jūsu bērns lieto šīs zāles, pastāstīt ārstam, ja jūs domājat, ka jūsu bērns nepieaug pareizi.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat šīs zāles. Šīs zāles var ietekmēt dažu ādas testu rezultātus.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Methylpred-DP

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Methylpred-DP blakusparādības

Methylpred DP (metilprednizolona)

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība Kategorija Multiple risks ir atkarīgs no lietošanas

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Iekaisuma stāvokļi prednizons, deksametazons, metilprednizolons, hidrokortizons, betametazons

Alerģisks rinīts prednizonu, prometazīna, Zyrtec, flutikazona deguna, loratadīnu, Flonase

Astma prednizonu, montelukasta, Singulair, triamcinolona, ​​deksametazons, metilprednizolons

Dermatoloģiskas Bojājuma flutikazons aktuāls, metilprednizolons, medrols Dosepak, medrols, Solu-medrols, Depo-medrols

 vai iet pievienoties Methylpred DP atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.