methylsufonyl-metāna (MSM)

Bieži vārdi: MSM

Efektivitāte-drošības reitings

Oo … Etno vai citi pierādījumi par efektivitāti.

drošība vērtējums

MSM ir dabiska ķīmiska viela atrodama zaļo augu, piemēram, tīruma kosa, noteiktā aļģēm, augļi, dārzeņi un graudi. Dzīvniekiem, tas ir atrodams virsnieru garozā liellopu, cilvēku un govju piens, un urīnu. MSM ir atrodams arī cilvēka smadzeņu muguras smadzeņu šķidrumā un plazmā ar 0 līdz 25 mcmol / L koncentrācijas. MSM ir dabīgi svaigu pārtiku. Tomēr, tas ir iznīcināts ar pat mērenu pārtikas pārstrādes, piemēram, siltuma vai dehidratācija. MSM ir ierosināts izmantot kā uztura bagātinātājs, un ir pieejami Amerikas Savienotajās Valstīs, kā uztura bagātinātāju.

MAG ir normāla oksidācijas produkts no dimetilsulfoksīda (DMSO). Atšķirībā DMSO, MSM ir bez smakas un ir uztura faktors. MSM ir minētas kā “kristālisko DMSO.” Tas nodrošina uztura sēra par metionīna avots. MSM ir ārstnieciskas īpašības ir teoriju būt līdzīgas DMSO, bez smakas un ādas kairinājuma komplikācijas.

MSM parasti lieto osteoartrīta, bet var arī atvieglot GI darbības traucējumi, muskuļu un skeleta sāpes un alerģijas; palielināt imūno sistēmu; un cīnīties antibakteriāla infekciju. Klīniskie pētījumi ir nepieciešami, lai pārbaudītu šos iespējamos izmantošanas veidus.

MSM parasti tiek dota kā 2 līdz 6 g / dienā 2 līdz 3 dalītās devās artrītu un citām locītavu apstākļiem.

Kontrindikācijas nav identificēti.

Informācija par drošību un efektivitāti grūtniecības un zīdīšanas trūkst.

Nav labi dokumentēta.

Nav ziņots pārliecinoši dati par blakusparādībām, ar MSM.

Nav toksicitāte tika atzīmēts pētījumos ar dzīvniekiem.

Atsauces