metildopa un hidrohlortiazīdu

Terapeitiskās klase: Alpha-adrenoreceptoru agonisti / Tiazīdu Kombinācija

Izmanto metildopu un hidrohlortiazīdu

Farmakoloģiska klase: Alpha-adrenoreceptoru agonisti

Ķīmiskais klase: tiazīda

Augsts asinsspiediens palielina darba slodzi sirds un artēriju. Ja tas turpinās ilgu laiku, sirds un asinsvadu var nedarboties pareizi. Tas var bojāt asinsvadus smadzeņu, sirds un nieres, kā rezultātā insultu, sirds mazspēju vai nieru mazspēja. Augsts asinsspiediens var arī palielināt risku sirdslēkmes. Šīs problēmas var būt mazāk varētu rasties, ja asinsspiediens tiek kontrolēts.

Metildopa darbojas, kontrolējot nervu impulsus pa noteiktiem nervu ceļiem. Kā rezultātā, tas atslābina asinsvadus, lai asinis plūst caur tiem vieglāk. Hidrohlortiazīds palīdz samazināt ūdens daudzumu organismā, palielinot plūsmu urīnu. Šie pasākumi palīdzēs pazemināt asinsspiedienu.

metildopa un hidrohlortiazīdu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metildopu un hidrohlortiazīdu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret metildopu un hidrohlortiazīdu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot metildopu un hidrohlortiazīdu

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu metildopu un hidrohlortiazīda bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, tas nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Reibonis vai viegls reibonis, miegainība, vai pazīmes pārāk daudz kālija zudumu var būt biežāk sastopami vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri ir jutīgāki pret sekām metildopu un hidrohlortiazīdu.

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat metildopu un hidrohlortiazīdu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metildopu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot metildopu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot metildopu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot metildopu un hidrohlortiazīdu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Papildus zāļu lietošanu ārsts ir izrakstījis, atbilstošu ārstēšanu jūsu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un aprūpi veidiem pārtikas jūs ēdat, jo īpaši pārtikas produktus ar augstu nātrija. Ārsts Jums pateiks, kādi faktori ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs pazīmes problēmas. Patiesībā, daudzi var justies normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka metildopu un hidrohlortiazīdu nebūs izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Tādēļ Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

metildopa un hidrohlortiazīdu var izraisīt jums ir neparasts nogurums, kad jūs sāksiet ņemt to. Jūs varat arī paziņojums in summu urīna vai jūsu urinēšanas biežuma pieaugumu. Uzklausījusi zāles, bet, šī ietekme būtu samazināt. Kopumā, lai saglabātu pieaugumu urīnā, ietekmē jūsu miegu

Tomēr, tas ir labākais, lai plānotu savu devu vai devas saskaņā ar grafiku, kas būs mazāk ietekmēs jūsu personas darbību un miegu. Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, lai palīdzētu jums plānot labākais laiks, lai metildopu un hidrohlortiazīdu.

Lai Jums atcerēties lietot zāles, mēģināt iegūt ieradumos veikt vienā un tajā pašā laikā katru dienu.

Par metildopu un hidrohlortiazīda deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metildopu un hidrohlortiazīdu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana metildopu un hidrohlortiazīda

Ja esat izlaidis devu metildopu un hidrohlortiazīdu, ņemt to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka metildopa un hidrohlortiazīda strādā pareizi.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas jo īpaši ietver pār-the-counter (nonprescription) Līdzekļi apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai deguna blakusdobumu problēmas, jo tie var tiekties, lai palielinātu savu asinsspiedienu.

metildopa un hidrohlortiazīdu var izraisīt kālija zudumu no ķermeņa

Sazinieties ar savu ārstu, ja jūs kļūstat slims un ir smaga vai nepārtraukto vemšana vai caureja. Šīs problēmas var radīt jums zaudēt papildu ūdens un kāliju.

Piesardzības pasākumi, lietojot metildopu un hidrohlortiazīdu

, Pirms jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka lietojat metildopu un hidrohlortiazīdu.

Ja Jums ir drudzis, un, šķiet, ka nav iemesla par to, sazinieties ar savu ārstu. Tas ir īpaši svarīgi pirmajās nedēļās jums veikt metildopu un hidrohlortiazīdu laikā kopš drudzis var būt norāde par nopietnām reakcija uz metildopu.

metildopa un hidrohlortiazīdu var izraisīt daži cilvēki kļūt miegainību un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Tas, visticamāk, notiks, kad jūs sāksiet ņemt to vai tad, kad jūs palielināt zāļu daudzumu jūs lietojat. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz metildopu un hidrohlortiazīdu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu.

var rasties reibonis, vieglprātība, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt, bet, ja problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Reibonis, viegls reibonis vai ģībonis ir arī vairāk varētu rasties, ja lietojat alkoholu, stāvēt uz ilgu laiku, izmantošanas, vai ja laiks ir karsts. Alkoholisko dzērienu var veikt arī miegainība sliktāk. Kamēr lietojat metildopu un hidrohlortiazīdu, jābūt uzmanīgiem apmērā alkohola jūs dzert. Arī izmantot papildu piesardzība realizācijai vai karstā laikā vai, ja jums ir stāvēt uz ilgu laiku.

Cukura diabēta slimniekiem

metildopa un hidrohlortiazīdu, var izraisīt sausumu mutē. Pagaidu atvieglojumu, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja jūsu mute turpina justies sauss ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un sēnīšu infekcijām.

metildopa un hidrohlortiazīda blakusparādības

hidrohlortiazīdu / metildopa

Hidrohlortiazīds var izraisīt jūsu āda ir jutīgāka pret saules gaismu, nekā tas ir parasti. Saules gaismas iedarbības, pat uz īsu laika periodu, var izraisīt ādas izsitumi, nieze, apsārtums vai cita ādas krāsa, vai smaga saules apdegumu. Kad jūs sākat metildopu un hidrohlortiazīdu

Ja Jums ir smaga reakcija no saules, konsultējieties ar ārstu

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka jūs lietojat metildopu un hidrohlortiazīdu. Dažu testu rezultāti var ietekmēt metildopu un hidrohlortiazīdu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds, atenololu, Lasix, NORVASC, Diovan, valsartāns, enalaprilu, Toprol-XL, Benicar, Cozaar, Lopressor, Bystolic irbesartāns, Vasotec, Avapro, hidrohlortiazīdu / lizinoprilu, Dyazide , Zestril

 vai iet pievienoties hidrohlortiazīdu / metildopu atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.