metilēnzilā (intravenozi maršruts) apraksts un zīmolu

Metilēnzilā injekcijām lieto, lai ārstētu stāvokli sauc methemoglobinēmija. Šis nosacījums rodas, ja asinis nevar piegādāt skābekli, ja tas ir nepieciešams organismā. Metilēnzilā injekcija tiek izmantota arī kā krāsu traipu atsevišķas ķermeņa daļas pirms vai operācijas laikā.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta.

alerģija

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām metilēnzilā injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām metilēnzilā injekcijām vecāka gadagājuma pacientiem.

šķīdums

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Geriatric

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

grūtniecība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Citi Medical Problēmas

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles slimnīcā. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

Šīs zāles ir jādod ļoti lēni, tāpēc adata būs spēkā vairākas minūtes.

Jūsu ārsts pārbaudīs savu progresu cieši, kamēr jūs saņemat šīs zāles. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka esat iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas, pastāstiet par to savam ārstam.

Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina par visām citām zālēm, ko izmanto. Šīs zāles var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindroms, kad kopā ar citām zālēm depresijas ārstēšanai (piemēram, amitriptilīnu, bupropiona, citalopramu, dezipramīnu duloksetīns escitaloprama, fluoksetīnu, fluvoksamīnu, imipramīnu, nortriptilīns, paroksetīns, sertralīns, venlafaksīnu, Aventyl®, Celexa®, Cymbalta®, Effexor®, Elavil®, Lexapro ™, Luvox®, Norpramin®, Pamelor®, Paxil®, Prozac®, Tofranil®, Wellbutrin® vai Zoloft®), zāles migrēna galvassāpes (piemēram, eletriptan , sumatriptāns, Zolmitriptan, Imitrex®, Relpax® vai Zomig®), melnos graudus zāles (piemēram, ergotamīnu, Cafergot®, Ergomar® vai Wigraine®), vai atsevišķas antibiotikas (linezolīdu, Zyvox®). Sazinieties ar savu ārstu, pirms jebkuru citu zāļu lietošanas. No serotonīna sindroma simptomi ir garīgās izmaiņas (apjukums, hiperaktivitāti, atmiņas problēmas), muskuļu raustīšanās, pārmērīga svīšana, drebuļi vai trīce, caureja, problēmas ar koordināciju, vai drudzis.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.