metilēnzilā mutes, intravenozi

Izmanto metilēnzilā

Terapeitiskās klase: Diagnostikas Agent, nieru funkcija

metilēnzilā ir jāpiešķir tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta.

Pirms Izmantojot metilēnzilo

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metilēnzilo, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret metilēnzilo vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām metilēnzilā injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām metilēnzilā injekcijām vecāka gadagājuma pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat metilēnzilo, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metilēnzilo ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Pareiza izmantošana metilēnzilā

Izmantojot metilēnzilo ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot metilēnzilo ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu metilēnzilā. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums metilēnzilo slimnīcā. metilēnzilā tiek dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

metilēnzilā jādod ļoti lēni, tāpēc adata būs spēkā vairākas minūtes.

Jūsu ārsts pārbaudīs savu progresu cieši, kamēr jūs saņemat metilēnzilo. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Izmantojot metilēnzilo grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, bet ar metilēnzilo, pastāstiet par to savam ārstam.

Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina par visām citām zālēm, ko izmanto. metilēnzilā var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindroms, kad kopā ar citām zālēm depresijas ārstēšanai (piemēram, amitriptilīnu, bupropiona, citalopramu, dezipramīnu duloksetīns escitaloprama, fluoksetīnu, fluvoksamīnu, imipramīnu, nortriptilīns, paroksetīns, sertralīns, venlafaksīnu, Aventyl®, Celexa®, Cymbalta®, Effexor®, Elavil®, Lexapro ™, Luvox®, Norpramin®, Pamelor®, Paxil®, Prozac®, Tofranil®, Wellbutrin® vai Zoloft®), zāles migrēna galvassāpes (piemēram, eletriptan , sumatriptāns, Zolmitriptan, Imitrex®, Relpax® vai Zomig®), melnos graudus zāles (piemēram, ergotamīnu, Cafergot®, Ergomar® vai Wigraine®), vai atsevišķas antibiotikas (linezolīdu, Zyvox®). Sazinieties ar savu ārstu, pirms jebkuru citu zāļu lietošanas. No serotonīna sindroma simptomi ir garīgās izmaiņas (apjukums, hiperaktivitāti, atmiņas problēmas), muskuļu raustīšanās, pārmērīga svīšana, drebuļi vai trīce, caureja, problēmas ar koordināciju, vai drudzis.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka jūs ar metilēnzilo. Dažu testu rezultāti var ietekmēt metilēnzilā.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Piesardzības pasākumi gan ar metilēnzilo

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Methemoglobinēmija metilēnzilā, Urolene Blue, Provayblue

Encefalopātija metilēnzilā, Urolene Blue

metilēnzilā blakusparādības

metilēnzilā