metilfenidāta (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ja pārāk daudz tiek pieņemts, tas var kļūt par ieradumu formēšana. Ja jūs domājat, ka šīs zāles nedarbojas pareizi pēc esat lietojis to vairākas nedēļas, sazinieties ar savu ārstu un nav palielināt devu.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi. Vaicājiet farmaceitam par medikamentu ceļvedi, ja jums nav viens.

Lai palīdzētu novērst problēmas ar miegu, veikt pēdējo devu īsu darbības tabletes pirms 6 PM, ja vien ārsts dod jums citu laiku.

Ja jūs lietojat košļājamās tabletes, dzert vismaz 8 unces ūdens vai citu šķidrumu, kad jūs košļāt tableti. Ņem to vēlams 30 līdz 45 minūtes pirms ēšanas.

tieši pirms to izmanto mutisko šķidrumu uzmanīgi sakrata. Izmantojiet atzīmēta mērīšanas karoti, šļirci, vai zāles kauss izmērīt pareizo devu. Ņem to vēlams 30 līdz 45 minūtes pirms ēšanas.

Ja jūs lietojat ilgstošas ​​darbības formas šo zāļu

glabāšana

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Par pagarināts suspensijas: Izmetiet neizlietoto apturēšanu 4 mēnešus pēc tam, kad tas tiek izmantots pirmo reizi.