metilfenidāts transdermāls

Dodiet piesardzīgi pacientiem, kam anamnēzē ir narkotiku atkarības vai alkoholismu. Hroniska, ļaunprātīga lietošana var izraisīt izteiktu toleranci un psiholoģisko atkarību ar dažādas pakāpes patoloģisku uzvedību. Atklātas psihotiskas epizodes var notikt, jo īpaši ar parenterālo ļaunprātīgu izmantošanu. Rūpīga uzraudzība narkotiku izstāšanos no ļaunprātīgas izmantošanas laikā ir nepieciešama, jo var rasties smaga depresija.

Izmanto metilfenidāta

Terapeitiskās klase: CNS stimulējošu

Ķīmiskais klase: Amfetamīns Saistītās

Metilfenidāts transdermāli darbojas, palielinot uzmanību un samazinot nemiers bērniem un pieaugušajiem, kuri ir hiperaktīvi, nevar koncentrēties uz ļoti ilgu laiku, vai ir viegli apjucis un impulsīvs. metilfenidātu lieto kā daļu no kopējās ārstēšanas programma, kas ietver arī sociālo, izglītības un psiholoģisko ārstēšanu.

metilfenidāts ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Metilfenidātu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret metilfenidātu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību metilfenidāta transdermālos pediatriskā populācijā. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Pirms Izmantojot metilfenidāta

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei metilfenidāta transdermālos nav veikti ar gados vecākiem pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat metilfenidāta, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metilfenidāts ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot metilfenidātu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot metilfenidātu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metilfenidātu ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat metilfenidāta, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt metilfenidāta lietošanas. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

metilfenidātu jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Lai izmantotu ādas plāksteris

Metilfenidāta deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metilfenidāta. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot vai mainīt plāksteris, novietoti viens uz cik drīz vien iespējams. Ja tas ir gandrīz laiks, lai likts uz savu nākamo plāksteri, jāgaida līdz tam piemērot jaunu plāksteri un izlaist vienu jūs garām. Neattiecas papildu plāksterus, lai aizvietotu aizmirsto devu.

Uzglabāt plāksteri istabas temperatūrā slēgtā konteinerā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Pareiza izmantošana metilfenidāta

Neglabājiet neatvērtas vai neizmantotos plāksterus ledusskapī vai saldētavā. Mest jebkuru izlietoto plāksteri prom, lai bērni vai mājdzīvnieki nevar saņemt uz to. Joprojām pietiekami zāles tādā kategorijā plāksteris, lai bērns vai pet ļoti slims. Kad throwing prom plāksteris, kārtīgi to pusi ar lipīgajām pusēm kopā un flush to tualetes podā, un pēc tam rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni. Kad jūs pārtraukt ārstēšanu ar metilfenidātu, veikt visus atliekas plāksteriem ārā no maisiņus un izskalojiet tos tualetes podā. Neieskalot maisiņus vai aizsargkonstrukcijas laineriem tualetes podā. Nodot tos trash var ar vāku. Jums būs nepieciešama arī, lai mest prom veco plāksteri pēc derīguma termiņš ir beidzies.

Ārsts ir jāpārbauda jūs vai jūsu bērna progress regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos metilfenidātu darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to izmantot. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Jums vai Jūsu bērnam būs nepieciešama arī, lai jūsu asinsspiedienu mēra pirms sākt metilfenidāta un, kamēr jūs izmantojat to. Ja jūs novērojat jebkādas izmaiņas jums vai jūsu bērna ieteikto asinsspiedienu, zvaniet savam ārstam. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Jums nevajadzētu lietot metilfenidātu, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izmantojuši zāles depresijas sauc MAO inhibitoru (MAOI), piemēram, Eldepryl®, Marplan®, Nardil® vai Parnate® pēdējo 14 dienu laikā.

Metilfenidātam var izraisīt nopietnas sirds vai asinsvadu problēmas. Tas var būt biežāk pacientiem, kuriem ir ģimenes anamnēzē sirds slimības. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir sāpes krūtīs, elpošanas traucējumi, vai ģībonis, lietojot metilfenidāta.

Ja Jums vai Jūsu bērnam ir apsārtums, nieze, pietūkums, vai čulgas kur plāksteris bijis, zvaniet savam ārstam.

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu ģimenes pamana kādas neparastas izmaiņas uzvedībā, piemēram, in agresijas pieaugums, naidīgums, uzbudinājums, aizkaitināmība, vai pašnāvības domas vai uzvedību. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir halucinācijas vai kādas neparastas domas, it īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri.

metilfenidātam var izraisīt stāvokli, ko sauc Reino fenomens. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir tirpšana vai sāpes roku vai kāju pirkstos, ja tiek pakļauti aukstuma, bālums vai aukstuma sajūta rokai un pirkstiem, vai ādas krāsas maiņu pirkstiem, bet, izmantojot metilfenidāts.

Piesardzības pasākumi, lietojot metilfenidāta

metilfenidātam var izraisīt lēnu izaugsmi. Ja Jūsu bērns lieto metilfenidātu, ārstam būs nepieciešams sekot bērna augumu un svaru, lai pārliecinātos, ka jūsu bērns aug pareizi.

Ja Jūs vai Jūsu bērns piedzīvot ilgstošu vai sāpīga erekcija dzimumlocekļa ilgāk par 4 stundām, sazinieties ar savu ārstu.

Metilfenidātam var izraisīt reiboni, miegainību, vai izmaiņas redzes. Nav vadīt automašīnu, braukt ar velosipēdu, apkalpot mehānismus, vai darīt citas lietas, kas var būt bīstami, kamēr jūs zināt, kā metilfenidātam Jūs ietekmē.

Izvairieties liekot metilfenidāts netālu ārējiem avotiem tiešas siltuma, piemēram, matu krāsotājiem, apkures spilventiņi, elektriskās segas, apsildāmās ūdens gultas vai karstā toveri.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un ārstniecības augu vai vitamīna piedevas, un zāles apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzi, vai deguna blakusdobumu problēmas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

metilfenidātu blakusparādības

metilfenidāts

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs 2 High potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

ADHD Adderall, Vyvanse, metilfenidāta, Ritalin, Strattera, Concerta, Adderall XR, Focalin

Narkolepsijas Adderall, metilfenidāta, Ritalin, Concerta, modafinils, Adderall XR, Provigil, amfetamīns

Depresija Xanax, trazodons, citaloprams, sertralīns, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac