metionīns (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Jūs nedrīkstat lietot vairāk par šīm zālēm, vai ņemt to biežāk, nekā ārsts lika. Jums ir arī pārliecināties, ka Jums ir pietiekami daudz olbaltumvielu diētu. Tas ir īpaši svarīgi zīdaiņiem. Zīdaiņiem, kuri saņem pārāk daudz racemethionine un nav pietiekami daudz olbaltumvielas nedrīkst svarā kā vajadzētu. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo, lūgt jūsu veselības aprūpes speciālists.

Veikt racemethionine ar, vai tikai pēc, maltītes.

Par pacientiem, kas lieto racemethionine kapsulas

Par pacientiem, kas lieto racemethionine šķīdumu iekšķīgai

Pārliecinieties, Jūsu veselības aprūpes speciālists zina, ja jūs par kādu īpašu diētu, piemēram, zemu olbaltumvielu diētu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.