metoklopramīds (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi.

Šīs zāles būs pievienot alkohola ietekmi un citu CNS depresantiem (zāles, kas padara jūs miegainību un nesamazina modrību). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles; recepšu sāpes zāles vai narkotikas; zāles krampji vai barbiturātu; muskuļu relaksanti vai anestēzijas, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no šīm zālēm, kamēr jūs izmantojat metoklopramīds.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, lightheaded, miegains, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Šīs zāles var izraisīt izraisa tardīvo diskinēziju (kustība traucējumi). Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, lietojot šīs zāles: lūpu čāpstināšanu vai puckering, kūpinot no vaigiem, ātri vai tārps līdzīgu kustību mēles, nekontrolētas košĜājamiem kustības vai nekontrolējamas kustības rokām un kājām. Par tardīvās diskinēzijas risks ir lielāks, ja Jūs lietojat šīs zāles ilgāk par 12 nedēļām. Ārstēšana ilgāk nekā 12 nedēļas jāizvairās visos bet retos gadījumos.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir šādi simptomi, kamēr jūs izmantojat šīs zāles: nespēju kustēties acis, palielināts mirgo vai spazmas plakstiņu; problēmas ar elpošanu, runāšana vai rīšana; nekontrolētas valodas kustības; nekontrolētas vīšanas kustības kakla, stumbrs, rokas vai kājas; neparastas sejas izteiksmes vai vājums rokām un kājām.

Pārtrauciet šo zāļu lietošanu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, lietojot šīs zāles: krampji (krampjus), apgrūtināta elpošana; ātru sirdsdarbību; drudzis; augsts vai zems asinsspiediens; pastiprināta svīšana; zaudējums urīnpūšļa kontrole; smagas muskuļu stīvums; neparasti bāla āda, vai nogurums. Šie varētu būt simptomi nopietnā stāvoklī sauc par ļaundabīgu neiroleptisko sindromu (NMS).

Jums var būt reibonis, galvassāpes, vai nervozitāte, kad jūs pārtraukt šo zāļu lietošanu. Šīs blakusparādības ir jāiet prom. Sazinieties ar savu ārstu, ja kāda no minētajām blakusparādībām turpināt vai, ja jums ir kādi jautājumi par tiem.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.