metoprolols (intravenozi) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums rūpīgi pārliecināties, šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Metoprolol injekcijas var pastiprināt sirds mazspējas simptomi dažiem pacientiem. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir sāpes krūtīs vai diskomfortu, paplašinātas kakla vēnas, stiprs nogurums, neregulāra elpošana, neregulāra sirdsdarbība, elpas trūkums, sejas pietūkums, pirksti, kājas, vai zemākas kājas, svara pieaugums, vai sēkšana .

Šīs zāles var izraisīt izmaiņas Jūsu cukura līmeni asinīs. Arī šīs zāles var segt līdz pazīmes zems cukura līmenis asinīs, piemēram, strauja ātruma. Sazinieties ar savu ārstu, ja Jums ir šīs problēmas, vai ja pamanāt izmaiņas Jūsu asins vai urīna cukura testu rezultātiem.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat šīs zāles. Jums var būt nepieciešams, lai pārtrauktu saņemt šīs zāles vairākas dienas, pirms operācijas.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt modrību, nekā tas ir parasti. ja rodas šī blakusparādība, nevadiet transportlīdzekļus, apkalpot mehānismus, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu, izmantojot metaprolola injekcijas.

Reibonis, apreibums, vai pat ģībonis var rasties, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt samazināt šo problēmu. Arī guļus uz brīdi var atbrīvot reibonis vai vieglprātību.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.