metozolv odt

Kas ir Metozolv ODT?

Metozolv ODT lieto palēnina kuņģa iztukšošanos, cilvēkiem ar diabētu (saukta arī diabēta gastroparēzi), kas var izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, grēmas, ēstgribas zudums, un sajūtu pilnības pēc ēšanas.

Metozolv ODT kūst uz mēles bez vajadzības pēc ūdens, un piedāvā pacientiem, kuriem ir grūtības norīt tabletes ērtāku iespēju nekā tradicionālās metoklopramīda tabletēm.

Metozolv ODT var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Svarīga informācija

Nekad veikt METOZOLV ODT lielākā apjomā nekā ieteikts, vai ilgāk par 12 nedēļām.

Lielas devas vai ilgstoša lietošana Metozolv ODT var izraisīt nopietnu kustību traucējumi, kas var būt neatgriezeniska. Simptomi šo traucējumu ietver nekontrolējamas muskuļu kustības, lūpu, mēles, acu, sejas, rokas vai kājas. Jo ilgāk jūs lietojat Metozolv ODT, jo vairāk izredžu ir attīstīt nopietnu kustību traucējumi. Šī blakusparādība risks ir augstāks sievietēm, diabētiķi, un vecākiem pieaugušajiem.

Jūs nedrīkstat lietot Metozolv ODT ja Jums ir alerģija pret metoklopramīds, vai ja jums ir asiņošana vai nosprostojums savā kuņģī vai zarnās, epilepsijas vai citu krampjiem, vai virsnieru dziedzera audzēja (feohromocitoma).

Pirms veikt Metozolv ODT, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir nieru vai aknu slimība, sastrēguma sirds mazspēja, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, Parkinsona slimība, vai vēsturi depresiju.

Pirms šo zāļu lietošanas

Nelietojiet alkoholu. Tas var palielināt dažas blakusparādības Metozolv ODT.

Ir daudzas citas zāles, kas var mijiedarboties ar Metozolv ODT. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu. Uzglabāt sarakstu ar visiem jūsu zāles un parādīt to uz jebkuru veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kas izturas pret tevi.

Pārtrauciet lietot Metozolv ODT un izsauktu ārstu, ja Jums ir trīce vai nekontrolēta muskuļu kustības, drudzis, muskuļu stīvums, apjukums, svīšana, ātri vai nevienmērīgu sirdsdarbību, ātra elpošana, nomākts garastāvoklis, domas par pašnāvību vai hurting sevi, halucinācijas, nemiers, uzbudinājums, krampji, vai dzelte (dzeltena ādas un acu krāsa).

Jūs nedrīkstat lietot Metozolv ODT ja Jums ir alerģija pret metoklopramīds, vai ja jums ir

asiņošana vai nosprostojums kuņģa vai zarnu

perforācija (caurums), Jūsu kuņģa vai zarnu

epilepsija vai cita arestu traucējumi; vai

virsnieres dziedzeru audzējs (feohromocitoma).

Lai pārliecinātos, ka jūs varat droši veikt Metozolv ODT, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir kāds no šiem citiem nosacījumiem

sastrēguma sirds mazspēju, sirds ritma traucējumi

augsts asinsspiediens

krūts vēzis

Parkinsona slimība

diabēts (insulīna devu var būt nepieciešams pielāgot); vai

depresija vai psihiska slimība.

valdība grūtniecības kategorija B. Metozolv ODT nav paredzams, ka var kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību ārstēšanas laikā. Metoklopramīds var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Nelietojiet šīs zāles, neinformējot ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Metozolv ODT var saturēt fenilalanīna. Pirms izmantot šo formu metoklopramīds, ja jums ir fenilketonūrija (PKU) konsultējieties ar ārstu.

Metozolv ODT nedrīkst bērnam.

Kā man būtu jāņem Metozolv ODT?

Veikt Metozolv ODT tieši tā, kā noteicis ārsts. Metozolv ODT parasti lieto tikai 4 līdz 12 nedēļām. Izpildiet savu recepšu etiķetes.

Nekad veikt METOZOLV ODT lielākā apjomā nekā ieteikts, vai ilgāk par 12 nedēļām.

Lielas devas vai ilgstoša lietošana Metozolv ODT var izraisīt nopietnu kustību traucējumi, kas var būt neatgriezeniska. Simptomi šo traucējumu ietver nekontrolējamas muskuļu kustības, lūpu, mēles, acu, sejas, rokas vai kājas. Jo ilgāk jūs lietojat Metozolv ODT, jo vairāk izredžu ir attīstīt nopietnu kustību traucējumi. Šī blakusparādība risks ir augstāks sievietēm, diabētiķi, un vecākiem pieaugušajiem.

Veikt Metozolv ODT 30 minūtes pirms ēšanas. Metozolv ODT parasti lieto pirms ēšanas un pirms gulētiešanas. Ārsts var norādīt Jums lietot zāles, kā nepieciešams tikai ar ēdienu, kas parasti izraisa grēmas. Sekojiet ārsta norādījumiem.

Ņemt metoklopramīds mutiski sairst tableti (Metozolv ODT)

Uzglabāt tableti tās pudeles vai blistera līdz esat gatavs lietot zāles. Pārliecinieties, ka jūsu rokas ir sausa, pirms apstrādes tableti. Ja tablete pārtraukumiem vai kūst rokā, mest to prom un izmantot jaunu tableti.

Novietojiet tableti uz mēles. Tas sāks kust uzreiz. Nelietojiet norīt veselu tableti. Ļauj tam izkūst mutē bez košļājamā.

Norīt vairākas reizes, jo tablešu kausējuma. Jums nav nepieciešams dzert šķidrumu, lai palīdzētu tableti kausējumu.

Nelietojiet divas dažādas formas metoklopramīds (piemēram, tabletes un sīrups iekšķīgai lietošanai), tajā pašā laikā.

Uzglabāt Metozolv ODT istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Uzglabāt cieši noslēgtā, kad to nelieto. Pēc tam, kad Jūs pārtraucat Metozolv ODT, jums var būt nepatīkamas abstinences simptomi, piemēram, galvassāpes, reibonis, vai nervozitāti. Konsultējieties ar savu ārstu par to, kā izvairīties no abstinences simptomus, kad pārtraucot zāles.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

 Pārdozēšanas simptomi var ietvert miegainība, apjukums, trīce vai nekontrolētas muskuļu kustības jūsu sejas vai kakla vai krampji (konvulsijas).

Kas notiek, ja es garām devu?

Izvairieties no alkohola lietošanas. Tas var palielināt dažas blakusparādības Metozolv ODT. Metoklopramīds var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esi uzmanīgs, ja jūs vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Metozolv ODT: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet Metozolv ODT un izsauktu ārstu, ja Jums ir kāda no šīm pazīmēm nopietnu kustību traucējumi, kas var rasties pirmo 2 ārstēšanas dienu laikā

Ko vajadzētu izvairīties?

trīce vai kratot rokās vai kājās

nekontrolētas muskuļu kustības sejas (košļājamā, lūpu čāpstināšanu, drūms, mēles kustības, mirgo vai acu kustību); vai

visi jaunie vai neparastas muskuļu kustības, jūs nevarat kontrolēt.

Metozolv ODT blakusparādības

Pārtrauciet Metozolv ODT un izsauktu ārstu, ja jums ir kāds no šiem citiem nopietnas blakusparādības

lēnas vai saraustītas muskuļu kustības, problēmas ar līdzsvaru vai pastaigas

maska ​​līdzīgu izskatu jūsu sejas

ļoti stīvs (kravas automobilis) muskuļi, augsta temperatūra, svīšana, apjukums, ātri vai nelīdzena sirdsdarbību, trīce, slikta, piemēram, jūs varētu iet ārā

nomākts garastāvoklis, domas par pašnāvību vai hurting sevi

halucinācijas, nemiers, uzbudinājums, nemierīga sajūta, nepatikšanas uzturas joprojām

pietūkums, slikta elpas trūkums, straujš svara pieaugums

dzelte (dzeltena ādas vai acīs); vai

krampji (konvulsijas).

Mazāk nopietnas Metozolv ODT blakusparādības var būt

nemiera, miegains, noguris, vai reibst galva

galvassāpes, miega traucējumi (bezmiegs)

slikta dūša, vemšana, caureja

krūšu jutīgums vai pietūkums

izmaiņas jūsu menstruācijas; vai

urinācijas vairāk nekā parasti.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pirms izmantot Metozolv ODT, pastāstiet savam ārstam, ja Jūs regulāri lietot citas zāles, kas padara Jūs miegainu (piemēram, auksti vai alerģijas zāles, sedatīvu, narkotisko pretsāpju zāles, miegazāles, muskuļu relaxers un zāles pret krampjiem, depresija vai trauksme). Tās var pievienot miegainību izraisījusi Metozolv ODT.

Pastāstiet ārstam par visām citām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

acetaminofēns (Tylenol)

ciklosporīns (Gengraf, Neoral, Sandimmune)

Citu narkotisko vielu ietekmē Metozolv ODT?

digoksīnu (sirds glikozīdi, Lanoxin)

glikopirolātam (Robinul)

Metozolv ODT (metoklopramīds)

insulīns

levodopu (Larodopa, Atamet, Parcopa, Sinemet)

mepenzolate (Cantil)

tetraciklīns (Ala-Tet, Brodspec, Panmycin, Sumycin, Tetracap)

atropīna (Donnatal, uc), benztropine (Cogentin), Dimenhydrinate (Dramamine), methscopolamine (Pamine), vai Scopolamine (Transderm-Scop)

urīnpūšļa vai urīnceļu zāles, piemēram, darifenacīna (Enablex), flavoksātu (Urispas), oksibutinīnu (Ditropan, Oxytrol), tolterodīnu (Detrol), vai solifenacin (Vesicare)

asinsspiediena zāles

bronhodilatatoriem piemēram ipratroprium (Atrovent) vai tiotropiju (Spiriva)

Kairinātu zarnu zāles, piemēram, dicyclomine (Bentyl), hyoscyamine (Anaspaz, Cystospaz, Levsin) vai Propantelīna (Pro-Banthine)

MAO inhibitoru, piemēram, furazolidona (Furoxone), izokarboksazīds (Marplan), fenelzīnu (Nardil), rasagilīns (AZILECT), selegilīnu (Eldepryl, Emsam, Zelapar) vai tranilcipromīns (Parnate); vai

zāles psihiskus traucējumus, piemēram, CNS (Thorazine), klozapīna (Clozaril, FazaClo), haloperidolu (Haldol), olanzapīns (Zyprexa, Symbyax), prohlorperazīnu (Compazine), risperidons (Risperdal), tiotiksēna (Navane), un citi.

Šis saraksts nav pilnīgs, un ir daudzas citas narkotikas, kas var mijiedarboties ar Metozolv ODT. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu. Uzglabāt sarakstu ar visiem jūsu zāles un parādīt to uz jebkuru veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kas izturas pret tevi.

Atruna: Katram ir veikti centieni, lai nodrošinātu, ka sniegtā informācija ir precīza, up-to-datums, un pilnīga, bet nav garantijas, ir šāda iespēja. Narkotiku informācija Šeit ietvertā var būt laiks jutīga. Multum narkotiku informācija ir informatīvs resurss, kas paredzēti, lai palīdzētu licencētajām medicīnas darbiniekiem, kas rūpējas par saviem pacientiem un / vai apkalpot patērētājus apskatei šo pakalpojumu kā papildinājums, nevis aizstājējs, kompetences, prasmju, zināšanu un spriedumu veselības aprūpes speciālistiem. Par brīdinājumu par attiecīgo zāļu vai zāļu kombinācijas nekādā veidā nav jābūt tādiem, kas norādītu, ka narkotiku vai zāļu kombinācija ir droša, efektīva un piemērota jebkurā pacientam. Šeit ietvertā informācija nav paredzēta, lai segtu visus iespējamos izmantošanas veidus, virzienus, piesardzības pasākumus, brīdinājumi, zāļu mijiedarbība, alerģiskas reakcijas vai negatīvu ietekmi.

11.01.2012-2-15, 10:50:13.

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Gastroparēzi metoklopramīds, Reglan, Propulsid

GERD omeprazols, pantoprazols, Nexium, ranitidīns, Prilosec, Protonix, famotidīna, Zantac, Dexilant, lansoprazols, esomeprazole, Prevacid