metronidazols lietojumi, devu un blakusparādības

Kas ir metronidazolu?

Metronidazola tiek izmantots, lai ārstētu bakteriālas infekcijas maksts, kuņģa, ādas, locītavu, un elpošanas ceļos. Šīs zāles nav ārstētu maksts rauga infekcija.

Metronidazolu var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Veikt metronidazolu pilnīgai noteiktajā laika. Jūsu simptomi var uzlabot pirms infekcija ir pilnībā noskaidroti. Izlaižot devas var arī palielināt savu risku tālākai infekcijas, kas ir rezistenti pret antibiotikām. Metronidazola neārstē vīrusu infekcijas, piemēram, saaukstēšanās vai gripa. Nelietojiet alkoholu, kamēr Jūs lietojat metronidazolu un vismaz 3 dienas pēc tā lietošanas pārtraukšanas. Jums var būt nepatīkamas blakusparādības, piemēram, ātri sirdsdarbību, siltumu vai apsārtums zem ādas, tingly sajūta, slikta dūša un vemšana.

Svarīga informācija

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja Jums ir alerģija pret metronidazolu, vai ja Jums ir pirmajā grūtniecības trimestrī. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību ārstēšanas laikā.

Pirms metronidazolu, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir alerģija pret jebkuras narkotikas, vai, ja jums ir

kuņģa vai zarnu slimību, piemēram, Krona slimība

asins šūnu traucējumi, piemēram, anēmija (trūkums sarkano asins šūnu) vai leikopēnija (trūkst balto asinsķermenīšu)

Pirms šo zāļu lietošanas

epilepsija vai cita arestu traucējumi; vai

nervu sistēmas traucējumi.

Ja Jums ir kāds no šiem nosacījumiem, var būt nepieciešams devas korekcija vai īpašas pārbaudes, lai droši lietot šīs zāles.

Metronidazolu var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Nelietojiet šīs zāles, neinformējot ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Veikt metronidazolu tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietojiet lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts. Izpildiet savu recepšu etiķetes.

Veikt pagarināts atbrīvošanas metronidazolu tableti (Flagyl ER) tukšā dūšā, vismaz 1 stundu pirms vai 2 stundas pēc ēšanas maltīti. Nav simpātiju, košļāt, vai salauzt ilgāku darbības tablete. Norijiet to veselu. Breaking tabletes var izraisīt pārāk daudz narkotiku, lai varētu atbrīvot vienā reizē. Veikt metronidazolu pilnīgai noteiktajā laika. Jūsu simptomi var uzlabot pirms infekcija ir pilnībā noskaidroti. Izlaižot devas var arī palielināt savu risku tālākai infekcijas, kas ir rezistenti pret antibiotikām. Metronidazola neārstē vīrusu infekcijas, piemēram, saaukstēšanās vai gripa.

Lai būtu pārliecināts, metronidazolu neizraisa kaitīgu ietekmi, jūsu asinis var būt nepieciešams testēt bieži. Jūsu aknu funkcija var būt nepieciešams arī jāpārbauda. Regulāri apmeklējiet ārstu.

Šīs zāles var izraisīt neparastas rezultātus ar noteiktām medicīniskām pārbaudēm. Pastāstiet jebkuru ārstu, kurš tevi izturas ka jūs izmantojat metronidazolu.

Uzglabāt metronidazolu istabas temperatūrā, prom no mitruma un siltuma.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Pārdozēšanas simptomi var būt slikta dūša, vemšana, reibonis, līdzsvara vai koordinācijas, nejutīgums un tirpšana zudums vai krampji (konvulsijas).

Nelietojiet alkoholu, kamēr Jūs lietojat metronidazolu un vismaz 3 dienas pēc tā lietošanas pārtraukšanas. Jums var būt nepatīkamas blakusparādības, piemēram, ātri sirdsdarbību, siltumu vai apsārtums zem ādas, tingly sajūta, slikta dūša un vemšana.

Pārbaudiet etiķetes jebkuru zāļu vai pārtikas produktiem, ko izmanto, lai pārliecinātos, ka tie nesatur alkoholu.

Antibiotiku zāles var izraisīt caureju, kas var liecināt par jaunu infekciju. Ja Jums ir caureja, kas ir ūdeņaina vai asiņaina, pārtrauciet metronidazolu un sazinieties ar savu ārstu. Nelietojiet anti-caureja zāles, ja vien ārsts Jums.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret metronidazolu: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums. Zvaniet savam ārstam, ja jums ir kāds no šiem nopietnas blakusparādības

nejutīgums vai tirpšana rokās vai kājās

balti plankumi vai čūlas iekšā mutē vai uz lūpām

Kā man būtu jāņem metronidazolu?

sāpes vai dedzināšana, kad jūs urinēt

caureja, kas ir ūdeņaina vai asiņaina

redzes problēmas, sāpes aiz jūsu acīm

grūtības koncentrēties, neskaidra runa, garastāvokļa vai uzvedības izmaiņas, trīce, muskuļu raustīšanās, krampji (konvulsijas)

drudzis, drebuļi, muskuļu sāpes, apjukumu, galvassāpes, iekaisis kakls, kakla stīvums, paaugstināta jutība pret gaismu, miegainība, slikta dūša un vemšana; vai

smagas ādas reakcijas – drudzis, iekaisis kakls, pietūkums sejas vai mēles, dedzināšana acīs, sāpes ādas, kam seko sarkans vai purpurkrāsas ādas izsitumi, kas spreads (īpaši sejas un ķermeņa augšdaļas) un cēloņi pūšļu un lobīšanos.

Mazāk nopietnas metronidazols blakusparādības var būt

sāpes vēderā, caureja

reibonis, zudums līdzsvara

maksts nieze vai izdalījumi

sausa mute vai nepatīkama metāliska garša

klepus, šķaudīšana, iesnas vai aizlikts deguns; vai

pietūkums vai iekaisis mēle.

Kas notiek, ja es garām devu?

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

Ko vajadzētu izvairīties?

cimetidīnu (Tagamet)

konfiskāciju zāles, piemēram, fenitoīns (Dilantin) vai fenobarbitāls (Luminal, Solfoton)

asins plānāks, piemēram, varfarīnu (Coumadin, Jantoven)

Metronidazolu blakusparādības

litija (Lithobid, Eskalith, uc); vai

disulfirāms (Antabuse).

Šis saraksts nav pilnīgs, un citas zāles var mijiedarboties ar metronidazolu. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu.

Atruna: Katram ir veikti centieni, lai nodrošinātu, ka sniegtā informācija ir precīza, up-to-datums, un pilnīga, bet nav garantijas, ir šāda iespēja. Narkotiku informācija Šeit ietvertā var būt laiks jutīga. Multum narkotiku informācija ir informatīvs resurss, kas paredzēti, lai palīdzētu licencētajām medicīnas darbiniekiem, kas rūpējas par saviem pacientiem un / vai apkalpot patērētājus apskatei šo pakalpojumu kā papildinājums, nevis aizstājējs, kompetences, prasmju, zināšanu un spriedumu veselības aprūpes speciālistiem. Par brīdinājumu par attiecīgo zāļu vai zāļu kombinācijas nekādā veidā nav jābūt tādiem, kas norādītu, ka narkotiku vai zāļu kombinācija ir droša, efektīva un piemērota jebkurā pacientam. Šeit ietvertā informācija nav paredzēta, lai segtu visus iespējamos izmantošanas veidus, virzienus, piesardzības pasākumus, brīdinājumi, zāļu mijiedarbība, alerģiskas reakcijas vai negatīvu ietekmi.

10.01.2 / 14/2011 3:28:42

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Baktēriju vaginīts klindamicīns, Cleocin, tinidazolu, MetroGel-maksts, etiķskābe aktuāls

Bakteriāla infekcija ciprofloksacīns, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, Augmentin, klindamicīnu

Trichomoniasis Flagyl, tinidazolu, Metro, Tindamax, Flagyl IV

STD Profilakse doksiciklīna, azitromicīnu, Zithromax, Flagyl, ceftriaksona Rocephin

Citu narkotisko vielu ietekmē metronidazolu?

metronidazolu