metronidazolu (aktuāls maršruts) apraksts un zīmolu

Aktuālā metronidazolu uzklāj uz ādas, pieaugušajiem, lai palīdzētu kontrolēt rosacea, kas pazīstams arī kā pinnes rosacea un “pieaugušo pinnes.” Šīs zāles palīdz samazināt ādas apsārtums un skaitu, pimples, kas parasti atrodas uz sejas, pacientiem ar rosacea.

Aktuālā metronidazolu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Rosacea parasti tiek uzskatīta pieaugušo slimība. Tāpēc aktuāls metronidazolu netiek parasti izmanto bērni.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot lokālas metronidazolu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Krējums; losjons; Gel / Jelly; Emulsija

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

alerģija

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

pediatrisks

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Geriatric

Nelietojiet šīs zāles vai tuvu acīm. Laistīšanas no acīm var rasties, ja zāles lieto pārāk tuvu acīm.

Ja šīs zāles tomēr nokļūst acīs, mazgāt tos nekavējoties, bet uzmanīgi, ar lielu daudzumu vēsu krāna ūdeni. Ja acis joprojām sadedzināt vai ir sāpīgas, konsultējieties ar ārstu.

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Citi Medical Problēmas

Pirms šo zāļu lietošanas piemērojot, rūpīgi nomazgājiet skarto apgabalu (-us) ar maigu, nonirritating tīrīšanas, skalot labi, un maigi pat sausa.

Izmantot

dozēšana

Lai palīdzētu saglabāt savu rosacea kontrolēt, saglabāt šo zāļu lietošanas, lai pilna laika ārstēšanas. Jums var būt nepieciešams turpināt lietot šīs zāles katru dienu 9 nedēļas vai ilgāk. Nepalaidiet garām nevienu devu.

aizmirsto devu

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja jūsu rosacea neuzlabojas 3 nedēļu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu. Tomēr, ārstēšana rozācijas var ilgt līdz 9 nedēļu vai ilgāk, pirms jūs redzēt pilnu uzlabošanos.

Dzeloņains vai dedzināšana ādas var sagaidīt pēc piemēro šīs zāles. Šie efekti var ilgt līdz pat pāris minūtes vai vairāk. Ja kairinājums nepāriet, konsultējieties ar ārstu. Jums var būt nepieciešams lietot zāles retāk vai pārtraukt to lietot pavisam. Sekojiet ārsta norādījumiem.

Jūs varat turpināt lietot kosmētiku (make-up), kamēr jūs lietojat šīs zāles rosacea. Tomēr, tas ir labākais, lai izmantotu tikai “naftas-free” kosmētiku. Arī tas ir labākais neizmantot kosmētiku pārāk stipri vai pārāk bieži. Tie var padarīt jūsu rosacea sliktāk. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.