metronidazolu (maksts lietošana) apraksts un zīmolu

Metronidazolu maksts lieto, lai ārstētu sievietes ar maksts infekcijas (piemēram, bakteriālā vaginoze).

Metronidazola pieder pie zāļu grupas, ko sauc par antibiotikām. Tas darbojas, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu. Tomēr šīs zāles nestrādās maksts sēnīšu vai rauga sēnīšu infekcijām.

Kanādas Brand Name

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Lemjot, vai izmantot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Maksts metronidazola, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Svecīte; Gel / Jelly; Cream

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei metronidazolu maksts gēla nav veikti bērnu populācijā. Tomēr bērnu specifiskās problēmas, kas ierobežo lietderību šo medikamentu pusaudžiem nav gaidāma. Šīs zāles var lietot baktēriju vaginosis pusaudžu mātītēm, bet nedrīkst lietot pirms sākuma menstruācijas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību metronidazolu maksts gela vecāka gadagājuma cilvēkiem.

alerģija

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Geriatric

grūtniecība

Zīdīšanas

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

zāļu mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

citas Mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm darbībām nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu, mainīt dažas citas zāles esat lietojis, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Citi Medical Problēmas

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles ir jāizmanto tikai maksts. Izmantojiet to pirms gulētiešanas, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Do not get to savā acu, deguna, mutes vai ādas. Ja šīs zāles tomēr nokļūst acīs, mazgāt tos uzreiz ar lielu daudzumu vēsu krāna ūdeni. Ja acis joprojām sadedzināt vai ir sāpīgas, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles parasti nāk ar pacientu virzienos. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Pirms un pēc šo zāļu lietošanas nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni.

Metronidazola maksts gēls ir mēģenē. Jūs izmantot aplikatoru likt gēlu savā vagīnā. Aplikators ir plastmasas caurule sauc par barelu, kas ir atvērta vienā galā un ir virzuli (vēl viens gabals no plastmasas, kas var pārvietoties iekšpusē barelu) pie otrā galā.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot šīs zāles par pilnu laiku attieksmes, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu. Arī turpmāk izmantot šīs zāles, pat ja jūsu menstruāciju sākas laikā ārstēšanu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

dozēšana

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

aizmirsto devu

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, pēc tam, kad beidzis lietot šīs zāles. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka infekcija tiek noskaidroti.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā pēc tam, kad jūs sākat šo zāļu lietošanas, vai ja tās kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja esat lietojis disulfirāma (Antabuse®) pēdējo 2 nedēļu laikā. Disulfirāms tiek izmantots, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem ir dzeršanas problēma. Ja tiek veikti šie 2 zāles cieši kopā, var rasties nopietnas blakusparādības.

Alkoholisko dzērienu, lietojot šīs zāles var izraisīt sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, galvassāpes, vai apsārtums vai apsārtums sejas. Alkohola saturošas zāles (piemēram, eliksīru, klepus sīrupi, balzāmi) var arī radīt problēmas. Šo problēmu, kas rodas, var turpināties vismaz vienu dienu pēc tam, kad pārtraukt metronidazolu iespēja. Jums nevajadzētu dzert alkoholiskos dzērienus vai veikt citas alkohola saturošas zāles, kamēr lietojat šīs zāles, un vismaz 3 dienas pēc pārtraucot to.

Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir reibonis, problēmas ar muskuļu kontroles vai koordināciju, drebuļi vai nestabila staigāt, neskaidra runa, vai problēmas ar runāšana. Šie simptomi var liecināt par nopietnu smadzeņu stāvokļa sauc encefalopātija.

Pārtraukt lietot šīs zāles un zvaniet ārstam, ja Jums ir neskaidrības, miegainība, drudzis, vispārējs sajūta slimības, galvassāpes, ēstgribas zudums, slikta dūša zudums, stīvs kakls vai atpakaļ, vai vemšana. Tie varētu būt simptomi nopietna stāvokļa, ko sauc aseptisks meningīts.

Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir dedzināšana, nejutīgums, tirpšana vai sāpīgas sajūtas rokās, rokas, kājas vai pēdas. Tie varētu būt simptomi stāvokli, ko sauc perifērā neiropātija.

glabāšana

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni vai lightheaded. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu. Ja šīs reakcijas ir īpaši apgrūtinoša, konsultējieties ar ārstu.

Maksts zāles parasti noplūst no maksts ārstēšanas laikā. Lai saglabātu zāles no kļūst uz drēbēm, valkāt mini-pad vai sanitāro salvete. Neizmantojiet tamponus (piemēram, tie, ko izmanto menstruācijas), jo tie var uzsūktu zāles.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi un palīdzēt pārliecinātos, ka tas neatgriežas, tiek prasīts arī labas veselības paradumiem.

Nav dzimumakta laikā Jūs lietojat šīs zāles. Ņemot dzimumakta var samazināt stiprību zāles. Tas var glabāt zāles no darba pareizi. Arī eļļas krējumu un maksts tabletes (bet ne maksts želeja), var sabojāt lateksu (gumijas) kontracepcijas ierīcēm (piemēram, dzemdes kakla uzmavas, prezervatīvi, diafragmas), izraisot to noplūst, nolietojas ātrāk, vai nedarbojas pareizi.

Izvairieties lietot douches vai citus maksts produktus, ja vien ārsts Jums.

Daudzi maksts infekcijas (piemēram, Trichomoniasis) izplatās, ņemot dzimumakta. Jūs varat dot infekciju savu seksuālo partneri, un infekcija varētu dot atpakaļ uz jums. Jūsu partneris var būt nepieciešams arī jāārstē dažiem infekciju. Līdz esat pārliecināts, ka infekcija ir pilnībā izzudušas pēc ārstēšanas ar šīm zālēm, jūsu partneris jāvalkā prezervatīvu dzimumakta laikā. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Metronidazolu var izraisīt jūsu urīns kļūst tumšs. Tas ir nekaitīgs un dosies prom, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles.

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, tas tomēr var radīt dažas blakusparādības, kas nepieciešama uzmanība. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat šādas blakusparādības

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.