metronidazolu (maksts maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles ir jāizmanto tikai maksts. Izmantojiet to pirms gulētiešanas, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Do not get to savā acu, deguna, mutes vai ādas. Ja šīs zāles tomēr nokļūst acīs, mazgāt tos uzreiz ar lielu daudzumu vēsu krāna ūdeni. Ja acis joprojām sadedzināt vai ir sāpīgas, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles parasti nāk ar pacientu virzienos. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Pirms un pēc šo zāļu lietošanas nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni.

Metronidazola maksts gēls ir mēģenē. Jūs izmantot aplikatoru likt gēlu savā vagīnā. Aplikators ir plastmasas caurule sauc par barelu, kas ir atvērta vienā galā un ir virzuli (vēl viens gabals no plastmasas, kas var pārvietoties iekšpusē barelu) pie otrā galā.

glabāšana

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot šīs zāles par pilnu laiku attieksmes, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu. Arī turpmāk izmantot šīs zāles, pat ja jūsu menstruāciju sākas laikā ārstēšanu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.