metronidazolu (maksts maršruts) piesardzības pasākumi

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, pēc tam, kad beidzis lietot šīs zāles. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka infekcija tiek noskaidroti.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā pēc tam, kad jūs sākat šo zāļu lietošanas, vai ja tās kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja esat lietojis disulfirāma (Antabuse®) pēdējo 2 nedēļu laikā. Disulfirāms tiek izmantots, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem ir dzeršanas problēma. Ja tiek veikti šie 2 zāles cieši kopā, var rasties nopietnas blakusparādības.

Alkoholisko dzērienu, lietojot šīs zāles var izraisīt sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, galvassāpes, vai apsārtums vai apsārtums sejas. Alkohola saturošas zāles (piemēram, eliksīru, klepus sīrupi, balzāmi) var arī radīt problēmas. Šo problēmu, kas rodas, var turpināties vismaz vienu dienu pēc tam, kad pārtraukt metronidazolu iespēja. Jums nevajadzētu dzert alkoholiskos dzērienus vai veikt citas alkohola saturošas zāles, kamēr lietojat šīs zāles, un vismaz 3 dienas pēc pārtraucot to.

Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir reibonis, problēmas ar muskuļu kontroles vai koordināciju, drebuļi vai nestabila staigāt, neskaidra runa, vai problēmas ar runāšana. Šie simptomi var liecināt par nopietnu smadzeņu stāvokļa sauc encefalopātija.

Pārtraukt lietot šīs zāles un zvaniet ārstam, ja Jums ir neskaidrības, miegainība, drudzis, vispārējs sajūta slimības, galvassāpes, ēstgribas zudums, slikta dūša zudums, stīvs kakls vai atpakaļ, vai vemšana. Tie varētu būt simptomi nopietna stāvokļa, ko sauc aseptisks meningīts.

Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir dedzināšana, nejutīgums, tirpšana vai sāpīgas sajūtas rokās, rokas, kājas vai pēdas. Tie varētu būt simptomi stāvokli, ko sauc perifērā neiropātija.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni vai lightheaded. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu. Ja šīs reakcijas ir īpaši apgrūtinoša, konsultējieties ar ārstu.

Maksts zāles parasti noplūst no maksts ārstēšanas laikā. Lai saglabātu zāles no kļūst uz drēbēm, valkāt mini-pad vai sanitāro salvete. Neizmantojiet tamponus (piemēram, tie, ko izmanto menstruācijas), jo tie var uzsūktu zāles.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi un palīdzēt pārliecinātos, ka tas neatgriežas, tiek prasīts arī labas veselības paradumiem.

Nav dzimumakta laikā Jūs lietojat šīs zāles. Ņemot dzimumakta var samazināt stiprību zāles. Tas var glabāt zāles no darba pareizi. Arī eļļas krējumu un maksts tabletes (bet ne maksts želeja), var sabojāt lateksu (gumijas) kontracepcijas ierīcēm (piemēram, dzemdes kakla uzmavas, prezervatīvi, diafragmas), izraisot to noplūst, nolietojas ātrāk, vai nedarbojas pareizi.

Izvairieties lietot douches vai citus maksts produktus, ja vien ārsts Jums.

Daudzi maksts infekcijas (piemēram, Trichomoniasis) izplatās, ņemot dzimumakta. Jūs varat dot infekciju savu seksuālo partneri, un infekcija varētu dot atpakaļ uz jums. Jūsu partneris var būt nepieciešams arī jāārstē dažiem infekciju. Līdz esat pārliecināts, ka infekcija ir pilnībā izzudušas pēc ārstēšanas ar šīm zālēm, jūsu partneris jāvalkā prezervatīvu dzimumakta laikā. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.