metronidazolu maksts

Izmanto metronidazolu

Terapeitiskās klase: Antibakteriālā

Ķīmiskais klase: Nitroimidazole

Metronidazola pieder pie zāļu grupas, ko sauc par antibiotikām. Tas darbojas, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu. Tomēr metronidazolu nestrādās maksts sēnīšu vai rauga sēnīšu infekcijām.

metronidazolu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metronidazola, jāapsver šādas

Lemjot, vai izmantot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Maksts metronidazola, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret metronidazolu, vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot metronidazolu

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei metronidazolu maksts gēla nav veikti bērnu populācijā. Tomēr bērnu specifiskās problēmas, kas ierobežo lietderību šo medikamentu pusaudžiem nav gaidāma. metronidazolu drīkst izmantot baktēriju vaginosis pusaudžu mātītēm, bet nedrīkst lietot pirms sākuma menstruācijas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību metronidazolu maksts gela vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat metronidazolu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no turpmāk nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu, mainīt dažas citas zāles esat lietojis, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu metronidazolu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantot metronidazolu tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

metronidazolu ir jāizmanto tikai maksts. Izmantojiet to pirms gulētiešanas, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Do not get to savā acu, deguna, mutes vai ādas. Ja metronidazolu tomēr nokļūst acīs, mazgāt tos uzreiz ar lielu daudzumu vēsu krāna ūdeni. Ja acis joprojām sadedzināt vai ir sāpīgas, konsultējieties ar ārstu.

metronidazolu parasti nāk ar pacientu virzienos. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

pirms un pēc tam, izmantojot metronidazolu nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni.

Metronidazola maksts gēls ir mēģenē. Jūs izmantot aplikatoru likt gēlu savā vagīnā. Aplikators ir plastmasas caurule sauc par barelu, kas ir atvērta vienā galā un ir virzuli (vēl viens gabals no plastmasas, kas var pārvietoties iekšpusē barelu) pie otrā galā.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot metronidazolu par pilna laika ārstēšanas, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot metronidazolu pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu. Arī turpināt izmantot metronidazolu, pat ja jūsu menstruālā periods sākas laikā ārstēšanu.

No metronidazolu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metronidazolu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana metronidazolu

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu metronidazolu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, kad esat pabeidzis ar metronidazolu. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka infekcija tiek noskaidroti.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā pēc tam, kad jūs sākat metronidazolu, vai ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Piesardzības pasākumi, lietojot metronidazolu

Jums nevajadzētu lietot metronidazolu ja esat lietojis disulfirāmu (Antabuse®) pēdējo 2 nedēļu laikā. Disulfirāms tiek izmantots, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem ir dzeršanas problēma. Ja tiek veikti šie 2 zāles cieši kopā, var rasties nopietnas blakusparādības.

Alkoholisko dzērienu lietošanas laikā metronidazolu var izraisīt sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, galvassāpes, vai apsārtums vai apsārtums sejas. Alkohola saturošas zāles (piemēram, eliksīru, klepus sīrupi, balzāmi) var arī radīt problēmas. Šo problēmu, kas rodas, var turpināties vismaz vienu dienu pēc tam, kad pārtraukt metronidazolu iespēja. Jums nevajadzētu dzert alkoholiskos dzērienus vai veikt citas alkohola saturošas zāles, kamēr jūs izmantojat metronidazolu un vismaz 3 dienas pēc pārtraucot to.

Pārtrauciet lietot metronidazolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir reibonis, problēmas ar muskuļu kontroles vai koordināciju, drebuļi vai nestabila staigāt, neskaidra runa, vai problēmas ar runāšana. Šie simptomi var liecināt par nopietnu smadzeņu stāvokļa sauc encefalopātija.

Pārtrauciet lietot metronidazolu un sazinieties ar ārstu, ja Jums ir neskaidrības, miegainība, drudzis, vispārējs sajūta slimības, galvassāpes, ēstgribas zudums, slikta dūša zudums, stīvs kakls vai atpakaļ, vai vemšana. Tie varētu būt simptomi nopietna stāvokļa, ko sauc aseptisks meningīts.

Pārtrauciet lietot metronidazolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir dedzināšana, nejutīgums, tirpšana vai sāpīgas sajūtas rokās, rokas, kājas vai pēdas. Tie varētu būt simptomi stāvokli, ko sauc perifērā neiropātija.

metronidazolu var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni vai lightheaded. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz metronidazolu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu. Ja šīs reakcijas ir īpaši apgrūtinoša, konsultējieties ar ārstu.

Maksts zāles parasti noplūst no maksts ārstēšanas laikā. Lai saglabātu zāles no kļūst uz drēbēm, valkāt mini-pad vai sanitāro salvete. Neizmantojiet tamponus (piemēram, tie, ko izmanto menstruācijas), jo tie var uzsūktu zāles.

metronidazols blakusparādības

metronidazolu aktuāls

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi un palīdzēt pārliecinātos, ka tas neatgriežas, tiek prasīts arī labas veselības paradumiem.

Nav dzimumakta laikā jūs izmantojat metronidazolu. Ņemot dzimumakta var samazināt stiprību zāles. Tas var glabāt zāles no darba pareizi. Arī eļļas krējumu un maksts tabletes (bet ne maksts želeja), var sabojāt lateksu (gumijas) kontracepcijas ierīcēm (piemēram, dzemdes kakla uzmavas, prezervatīvi, diafragmas), izraisot to noplūst, nolietojas ātrāk, vai nedarbojas pareizi.

Izvairieties lietot douches vai citus maksts produktus, ja vien ārsts Jums.

Daudzi maksts infekcijas (piemēram, Trichomoniasis) izplatās, ņemot dzimumakta. Jūs varat dot infekciju savu seksuālo partneri, un infekcija varētu dot atpakaļ uz jums. Jūsu partneris var būt nepieciešams arī jāārstē dažiem infekciju. Līdz esat pārliecināts, ka infekcija ir pilnībā izzudušas pēc ārstēšanas ar metronidazolu, jūsu partneris jāvalkā prezervatīvu dzimumakta laikā. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat metronidazolu. Dažu testu rezultāti var ietekmēt metronidazolu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Metronidazolu var izraisīt jūsu urīns kļūst tumšs. Tas ir nekaitīgs un dosies prom, kad Jūs pārtraucat lietot metronidazolu.

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot metronidazolu, tas tomēr var radīt dažas blakusparādības, kas nepieciešama uzmanība. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat šādas blakusparādības

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Rosacea doksiciklīns, metronidazolu aktuāls, brimonidīna aktuāls, Lotemax, ivermektīna aktuāls, MetroGel, Finacea, Vibramycin

Baktēriju vaginīts metronidazolu, klindamicīns aktuāls, Cleocin, tinidazolu, MetroGel-maksts, etiķskābe aktuāls

Periorāla dermatīts metronidazolu aktuāls, klindamicīns aktuāls, MetroGel, pinnes Ārstēšana, Cleocin T, Benzoilperoksīds aktuāls, Clindagel, MetroCream