metronidazolu mutes, intravenozi

Metronidazolu ir pierādīts, ka kancerogēns pelēm un žurkām. Jāizvairās nevajadzīga izmantošana narkotiku. Tās izmantošana būtu jārezervē tikai tiem nosacījumiem, par kuriem tā ir apstiprināti.

Izmanto metronidazolu

Terapeitiskās klase: Antibiotiku

Ķīmiskais klase: Nitroimidazole

Metronidazola pieder pie zāļu grupas, ko sauc par antibiotikām. Tas darbojas, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu. Tomēr metronidazolu nestrādās saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

metronidazolu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, metronidazolu lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metronidazola, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret metronidazolu, vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot metronidazolu

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām metronidazolu kapsulām un tabletēm bērnu mērķa grupā, izņemot ārstēšanai amebiasis. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību metronidazolu pagarināts darbības tabletēm, lai ārstētu bakteriālas vaginosis pusaudžu mātītēm, bet nedrīkst lietot pirms sākuma menstruācijas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību metronidazolu gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nevēlamu ietekmi un vecumu saistītās aknu darbības traucējumi, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem metronidazolu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat metronidazolu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metronidazolu ar kādu no turpmāk nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu, mainīt dažas citas zāles esat lietojis, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu metronidazolu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt metronidazolu tikai kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Tabletes vai kapsulas var lietot kopā ar ēdienu vai bez tā. Ja zāles izjauc jūsu kuņģī, vislabāk ir ņemt to kopā ar ēdienu vai uzkodas.

Pagarinātais tablete jālieto starp ēdienreizēm, 1 stundu pirms vai 2 stundas pēc ēšanas.

Norīt pagarināts tablete veselumu. Nav pārtraukumu, smalcināt vai košļāt.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, saglabāt, izmantojot metronidazolu par pilna laika ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot metronidazolu pārāk ātri, infekcija var atgriezties.

metronidazola darbojas vislabāk, ja ir konstants daudzums asinīs. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Arī tas ir vislabāk veikt devas vienmērīgi izvietotas reizes dienas laikā. Ja jums ir nepieciešama palīdzība plānojot labākais laiks, lai lietot zāles, konsultējieties ar ārstu.

No metronidazolu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metronidazolu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana metronidazolu

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu metronidazolu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu pēc pabeidzis lietojat metronidazolu. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka infekcija tiek noskaidroti. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā pēc tam, kad jūs sākat metronidazolu, vai ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Piesardzības pasākumi, lietojot metronidazolu

Nelietojiet metronidazolu ja esat lietojis disulfirāmu (Antabuse®) pēdējo 2 nedēļu laikā. Izmantojot šīs zāles kopā var izraisīt nopietnas nevēlamas sekas.

Alkoholisko dzērienu lietošanas laikā metronidazolu var izraisīt sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, galvassāpes, vai apsārtums vai apsārtums sejas. Citas alkoholu saturoši preparāti (piemēram, eliksīru, klepus sīrupi, balzāmi) var arī radīt problēmas. Šīs problēmas var ilgt vismaz vienu dienu pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot metronidazolu. metronidazolu var izraisīt arī alkoholisko dzērienu garšas atšķiras. Jums nevajadzētu dzert alkoholiskos dzērienus vai veikt citas alkohola saturošus preparātus, kamēr jūs izmantojat metronidazolu un vismaz 3 dienas pēc pārtraucot to.

Ja jums ir Trichomoniasis: metronidazolu Izmantojot grūtniecības laikā (īpaši pirmajos 3 grūtniecības mēnešos), var kaitēt Jūsu nedzimušajam bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Ja jūs izmantojat metronidazolu par trichomoniasis (infekcija dzimumorgānos vīriešiem vai sievietēm), ārsts var vēlēties, lai ārstētu savu seksuālo partneri, tajā pašā laikā Jums tiek ārstēta, pat ja viņš vai viņa nav simptomu. Arī tas var būt vēlams dzimumakta laikā lietot prezervatīvu (gumijas). Šie pasākumi palīdzēs uzturēt jūs no kļūst infekcijas atkal no sava partnera. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir dedzināšana, nejutīgums, tirpšana vai sāpīgas sajūtas rokās, rokas, kājas vai pēdas. Tie varētu būt simptomi stāvokli, ko sauc perifērā neiropātija.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir reibonis, problēmas ar muskuļu kontroles vai koordināciju, drebuļi vai nestabila staigāt, neskaidra runa, vai nepatikšanas runājot. Šie simptomi var liecināt par nopietnu smadzeņu stāvokļa sauc encefalopātija.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir neskaidrības, miegainība, drudzis, vispārējs sajūta slimības, galvassāpes, ēstgribas zudums, slikta dūša zudums, stīvs kakls vai atpakaļ, vai vemšana. Tie varētu būt simptomi nopietna stāvokļa, ko sauc aseptisks meningīts.

metronidazols blakusparādības

metronidazolu

Metronidazolu var izraisīt sausa mute, nepatīkamu vai asu metāliska garša, un izmaiņas garšas sajūta. Pagaidu atbrīvojumu no sausa mute, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Ja jūsu mute turpina justies sauss ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un sēnīšu infekcijām.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Baktēriju vaginīts metronidazolu aktuāls, klindamicīns, Cleocin, tinidazolu

Bakteriāla infekcija ciprofloksacīns, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Augmentin

Trichomoniasis metronidazolu, Flagyl, tinidazolu, Tindamax, Flagyl IV

STD Profilakse doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Zithromax, Flagyl, ceftriaksona