metyrapone

Terapeitiskās klase: Diagnostikas Agent, Hipofīzes Function

Izmanto metyrapone

Kā tests tiek veikts: Metyrapone lieto iekšķīgi vienā vai vairākās devās dienu pirms ir veikta testēšana. Nākamajā dienā, tiek ņemti asins un / vai urīna paraugus. Caurule sauc katetru var novietot urīnpūsli, lai palīdzētu veikt urīna paraugu. No hormonu asinīs vai urīnā summa tiek mērīts. Tad testa rezultāti tiek pētīta.

Metyrapone var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

Metyrapone ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, metyrapone lieto atsevišķiem pacientiem ar šādu veselības stāvokli

Tā kā ārstēšanas Kušinga sindromu var prasīt ilgāku terapiju, blakusparādības biežāk rodas.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metyrapone, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz metyrapone vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot metyrapone

metyrapone ir pārbaudīts bērniem un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Lai gan nav specifiska informācija par lietošanu metyrapone gados vecākiem pacientiem, tas nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat metyrapone, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot metyrapone ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu metyrapone. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Metyrapone var izraisīt sliktu dūšu un vemšanu, jo īpaši, ja ņem lielākos devās. Ņemot katras devas ar pārtiku vai piena vai uzreiz pēc ēšanas var samazināt šo efektu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat metyrapone. Dažu testu rezultāti var ietekmēt metyrapone.

No metyrapone deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metyrapone. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu metyrapone, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja Jūs lietojat metyrapone par testa procedūru un esat izlaidis devu, sazinieties ar savu ārstu. Trūkst devas vai, ņemot tos uz nepareizu grafiku var izraisīt viltus testa rezultātus.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

metyrapone var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, lightheaded, miegains, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pat tad, ja pirms gulētiešanas, tas var izraisīt daži cilvēki justies miegainību un nesamazina modrību uz rašanos. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz metyrapone pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Pareiza izmantošana metyrapone

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Piesardzības pasākumi, lietojot metyrapone

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Diagnoze un izmeklēšana glikagona, mannitols, arginīns, L-arginīns, Lexiscan, GlucaGen, Aplisol, Thyrogen, Tubersol, inulīns regadenosonam, Gastrografin, Lipiodol Ultra-Fluide, diatrizoate, Lipiodol, gadobutrols, Provocholine, Metopirone, tuberkulīna attīrīta proteīna atvasinājuma, Cardiolite , Amyvid, methacholine, indocyanine zaļa, Hicon, nātrija jodīds-i-131

metyrapone blakusparādības

metyrapone