midazolāmu (injekcijas maršruts) apraksts un zīmolu

Midazolāms tiek izmantots, lai ražotu miegainību vai miegainību un mazinātu trauksmi pirms operācijas vai dažām procedūrām. Midazolāms tiek dota arī ražot amnēzija (atmiņas zudums), lai pacients neatceras diskomfortu vai nevēlamas sekas, kas var rasties pēc operācijas vai procedūras. To izmanto arī, lai ražotu samaņas zudumu, pirms un operācijas laikā. Midazolāmu dažreiz izmanto pacientiem, slimnīcas intensīvās terapijas nodaļās izraisīt bezsamaņu. Tas var ļaut pacientam izturēt stresu būt intensīvās terapijas nodaļā, un palīdzēt pacientam jāsadarbojas, kad mašīna ir jāizmanto, lai palīdzētu ar elpošanu.

Midazolāms tiek sniegta tikai vai saskaņā tiešā uzraudzībā ārsta apmācīts lietot šīs zāles. Ja jums būs saņem midazolāmu operācijas laikā, ārsts vai anesteziologs dos jums zāles un rūpīgi sekot savu progresu.

Kanādas Brand Name

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produkta marķējumā, midazolāmu lieto atsevišķiem pacientiem ar šādu veselības stāvokli

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Jaundzimušo var būt īpaši jutīgi pret sekām midazolāmu. Tas var palielināt iespēju blakusparādību par šo zāļu lietošanu laikā. Arī laiks, kas nepieciešams, lai pilnībā atgūtu pēc midazolāmu dota, var būt ilgāks ļoti slimiem jaundzimušajiem.

šķīdums

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām midazolāmu. Tas var palielināt iespēju blakusparādību par šo zāļu lietošanu laikā. Arī laiks, kas nepieciešams, lai pilnībā atgūtu pēc midazolāmu dota var būt lēnāka vecākiem cilvēkiem nekā gados jaunākiem pieaugušajiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

alerģija

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

pediatrisks

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Geriatric

grūtniecība

Zīdīšanas

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

zāļu mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

citas Mijiedarbība

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Citi Medical Problēmas

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pacientiem dodies mājās 24 stundu laikā pēc saņemšanas midazolāmu

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Kamēr jūs saņemat midazolāmu, ārsts Jūs rūpīgi novēros šādām blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Vairums blakusparādību dosies prom, jo ​​sekas midazolāma valkāt off. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām.

dozēšana