migquin

Terapeitiskās klase: acetaminofēns Kombinācija

Izmanto Migquin

Farmakoloģiska klase: Isometheptene

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi ar šīm zālēm ir veikti tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija par tās lietošanu bērniem.

Daudzi medikamenti nav pārbaudīta vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija, salīdzinot šo kombināciju lietot zāles gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot Migquin

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur isometheptene, dichloralphenazone un acetaminofēns. Tas nedrīkst būt raksturīgi Migquin. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk nekā norādīts, un nav jālieto katru dienu vairākas dienas pēc kārtas. Ja summa, jums ir veikt neatbrīvo jūsu galvassāpes, konsultējieties ar ārstu. Ja galvassāpes zāles lieto pārāk bieži, tas var zaudēt savu efektivitāti vai pat izraisīt veida fizisku atkarību. Ja tā notiek, jūsu galvassāpes faktiski var pasliktināties. Tāpat, ņemot pārāk daudz acetaminofēns var izraisīt aknu bojājumus.

Šīs zāles darbojas vislabāk, ja jums

Cilvēki, kas saņemt daudz galvassāpes var būt nepieciešams lietot citas zāles, lai palīdzētu novērst galvassāpes. Ir svarīgi sekot ārsta norādījumiem, pat ja jūsu galvassāpes turpina notikt. Galvassāpes-novēršot zāles var ilgt vairākas nedēļas, lai sāktu strādāt. Pat tad, kad viņi sāk strādāt, jūsu galvassāpes nedrīkst iet prom pavisam. Tomēr jūsu galvassāpes vajadzētu notikt retāk, un viņiem vajadzētu būt mazāk stingriem un vieglāk atbrīvot, nekā pirms tam. Tas samazināt galvassāpes relievers, kas jums nepieciešams. Ja jums nav novērojat jebkādas uzlabojumus pēc vairākām nedēļām galvassāpes-novēršanas ārstēšanu, sazinieties ar savu ārstu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Sazinieties ar savu ārstu

Pārbaudiet etiķetes visu nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) un recepšu zāles jūs tagad veikt. Citu zāļu lietošana, kas satur acetaminofēns kopā ar šīm zālēm var izraisīt pārdozēšanas. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūst miegains, reibonis, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Šie efekti var būt īpaši smaga, ja lietojat arī CNS depresantiem (zāles, kas palēnina nervu sistēmu un var izraisīt miegainību) kopā ar šīm zālēm. Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, citi alerģijas, vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles; recepšu sāpes zāles vai narkotikas; barbiturāti, zāles krampju, muskuļu relaksanti, pretvemšanas līdzekļi (zāles, kas novērš vai atvieglot slikta dūša vai vemšana), un anestēzijas. Ja jūs nevarat apgulties uz brīdi, pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm vai to kombinācijas zāļu pirms braucat, apkalpot mehānismus, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja esat miegains vai apreibis vai nav brīdinājumu.

Nedzeriet alkoholiskos dzērienus, bet šo zāļu lietošanas. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes aknu bojājumu, ko izraisa acetaminofēns, it īpaši, ja jūs dzert daudz regulāri alkoholisko dzērienu. Arī tāpēc, ka alkoholisko dzērienu var padarīt jūsu galvassāpes sliktāk vai radīt jaunas galvassāpes notikt, cilvēki, kuri bieži vien saņem galvassāpes būtu iespējams izvairīties no alkohola.

Pareiza izmantošana isometheptene, dichloralphenazone un acetaminofēns

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Migquin

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija N Nav klasificēts

CSA Kalendārs 4 Daži potenciāls ļaunprātīgu

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Galvassāpes naproksēnu, ibuprofēnu, Aleve, Fioricet, Advil, Motrin, Naprosyn, acetaminofēns / butalbital / kofeīns, Fiorinal, Midrin, 5-HTP, Fioricet ar kodeīns, Anaprox, Tylenol PM, Esgic, Sudafed PE Pressure + sāpes, Bupap, Percogesic, Motrin IB, acetaminofēns / butalbital / kofeīns / kodeīns, Naprelan, Anaprox-DS

 vai iet pievienoties Migquin atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Migquin blakusparādības

Migquin (acetaminofēns / dichloralphenazone / isometheptene mucate)