mīlestība uz smadzenēm

 arhīvi saturs pēc 2 gadiem, lai nodrošinātu mūsu lasītājiem var viegli atrast visvairāk savlaicīgu saturu; Lai atrastu jaunāko informāciju, lūdzu, ievadiet savu tēmu interesi mūsu meklēšanas lodziņā.

Viņš ir analītisks, virza, ne ļoti mutiska, un ne vienmēr līdzjūtīgs.

Viņa ir bara, intuitīvs, dīvains, silts, un līdzjūtīgs.

Ar Rory Evans

Pirms jūs sakāt “nav iespēja,” dzirdēt citu viedokli.

Tas droši vien ir labs mačs, saka Helen Fisher, PhD, kultūras antropologs no Rutgers University un vadošais pētnieks par mīlestību, piesaisti, un romantika. Viens no viņas secinājumiem: Bioloģija jautājumiem, un šie divi cilvēku bioloģijā – to ķīmiskie “profili” – var papildināt viens otru labi.

Pēdējos gados, Fisher un daudz citas pētnieki ir meklējis dziļi mūsu psihi un smadzenes – palīdzēja ar augsto tehnoloģiju attēlveidošanas un ģenētiskās analīzes. Viņi nāk klajā ar kādu intriģējošu informāciju par to, kas padara mūs kļūt pievilkt kādu, ko pamatā crazy-in-mīlestības sajūtu, kas notiek ar pāreju no tauriņiem uz ērtāku attiecības, un tas, kas uztur mūs piesaista.

“Tas viss ir daudz mazāk noslēpumu, nekā tas bija pirms pieciem gadiem, un, protams, pirms 30 gadiem,” saka Arthur Aron, PhD, profesors psiholoģijas Valsts University of New York at Stony Brook un vēl top pētnieks šajā jomā. No bioloģijas mīlestības zinātne ir salīdzinoši jauna. Research paņēma tvaiku 1980, Aron saka, un kopš tā laika eksperti ir veikuši vairākus atklājumus. Lūk paraugu ņemšana no saviem atzinumiem

Kad runa ir par kuriem jums ir piesaistīti, “savu bioloģija ir nozīme, ” saka Fisher, kas rakstīja Kāpēc mēs mīlam, un vairākas citas grāmatas. Tas ir ne tikai līdzīgi sociāli ekonomiskais statuss, izglītības līmenis un ģimenes pieredzi, kas padara cilvēku pievilcīgu jums, viņa saka, bet arī hormonu – tie, kas atšķiras no savu.

Mēs piesaistīja, Fisher saka, tiem ar ķīmisku “profils” par estrogēnu, testosteronu, dopamīna un serotonīna, kas atšķiras no mūsu pašu, bet to papildina. Piemēram, viņa saka: “Ja tu mēdz būt augsts estrogēnu, jūs reakciju uz augsto testosterona veidu.”

Tas izskaidro, kāpēc kungs Analītiskā un Driven un kundze sabiedriska un Warm ir spēles. Viņš droši vien ” augsts testosterona ” tipa, Fisher saka, un viņa, iespējams, ir “augsts estrogēnu” tipa. “Par labu darvinists iemeslu dēļ tie ir ļoti papildina,” saka Fisher. Viņa, iespējams, varam redzēt daudzus veidus, kā darīt lietas, un kļūst neizšķirts. Palīgā, analītisko cilvēks. Tāpat viņa varētu iedvesmot vairāk līdzjūtības viņā. Fisher strādā ar ķīmiju, atvase maču, lai attīstītu šo ķīmisko Atbilstošs profils stratēģiju.

Modern Day Health Food?