Minociklīnu: Izmanto, deva, blakusparādības

Kas ir minociklīnu?

Minociklīnu lieto, lai ārstētu daudzas dažādas bakteriālas infekcijas, piemēram, urīnceļu infekcijas, elpceļu infekcijas, ādas infekcijas, smagas pinnes, gonoreju, ērču drudzi, hlamīdijas, un citi.

Minociklīnu var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Nelietojiet minociklīnu, ja esat grūtniece. Tas var kaitēt nedzimušam bērnam vai radīt neatgriezenisku zobu krāsas izmaiņas vēlāk dzīvē.

Svarīga informācija

Minociklīnu var padarīt pretapaugļošanās tabletes mazāk efektīvas. Jautājiet savam ārstam par izmantojot non hormonu kontracepcijas metodi (piemēram, prezervatīvu, diafragmas, spermicīdu), lai izvairītos no grūtniecības, lietojot šīs zāles.

Minociklīnu nokļūst mātes pienā un var ietekmēt kaulu un zobu attīstību baro bērnu. Nelietojiet šīs zāles, neinformējot ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu. Bērni nedrīkst lietot šīs zāles. Minociklīnu var izraisīt pastāvīgu dzeltena vai graying no zobiem bērniem jaunākiem par 8 gadiem.

Nelietojiet dzelzs preparātus, Multivitamīni, kalcija piedevas, antacīdiem vai caurejas 2 stundu laikā pirms vai pēc minociklīnu. Šie produkti var padarīt šīs zāles ir mazāk efektīva.

Izmetiet neizlietoto zāles pēc derīguma termiņu uz etiķetes ir pagājis. Izmantojot izbeigšanās minociklīnu var radīt kaitējumu nierēm.

Pirms šo zāļu lietošanas

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja Jums ir alerģija pret minociklīnu vai līdzīgām antibiotikām, piemēram, demeclocycline, doksiciklīnu vai tetraciklīnu.

Ja jūs izmantojat minociklīnu lai ārstētu gonoreju, ārsts var pārbaudīt jums, lai pārliecinātos, jums nav arī sifiliss, cits seksuāli transmisīvajām slimībām.

Lai pārliecinātos, minociklīnu ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

aknu slimība

nieru slimība; vai

astma vai sulfīta alerģija.

Jums nevajadzētu lietot minociklīnu, ja esat grūtniece. Tas var kaitēt nedzimušam bērnam vai radīt neatgriezenisku zobu krāsas izmaiņas vēlāk dzīvē. Pastāstiet ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība ārstēšanas laikā.

Minociklīnu var padarīt pretapaugļošanās tabletes mazāk efektīvas. Jautājiet savam ārstam par izmantojot non hormonu kontracepcijas metodi (piemēram, prezervatīvu, diafragmas, spermicīdu), lai izvairītos no grūtniecības, lietojot minociklīnu.

Minociklīnu nokļūst mātes pienā un var ietekmēt kaulu un zobu attīstību baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, kamēr lietojat šīs zāles.

Nedod šīs zāles bērnam bez ārsta konsultācijas. Minociklīnu var izraisīt pastāvīgu dzeltena vai graying no zobiem bērniem jaunākiem par 8 gadiem.

Veikt minociklīnu tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Veikt šīs zāles ar pilnu glāzi ūdens.

Jūs varat lietot minociklīnu ar ēdienu vai bez tā.

Nav simpātiju, košļāt, vai salauzt ilgāku darbības tablete. Norijiet to veselu.

Lietojiet šīs zāles par pilnu noteiktajā laika. Jūsu simptomi var uzlabot pirms infekcija ir pilnībā noskaidroti. Izlaižot devas var arī palielināt savu risku tālākai infekcijas, kas ir rezistenti pret antibiotikām. Minociklīnu neārstē vīrusu infekcijas, piemēram, gripa vai saaukstēšanās.

Ja jūs izmantot šo zāļu ilgtermiņa, jums var būt nepieciešams bieži medicīniskās pārbaudes.

Šīs zāles var izraisīt neparastas rezultātus ar noteiktām medicīniskām pārbaudēm. Pastāstiet jebkuru ārstu, kurš tevi izturas ka jūs izmantojat minociklīnu.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas.

Mest prom jebkurā minociklīnu nav izmantotas pirms derīguma termiņa beigām uz zāļu etiķetes. Izmantojot izbeigšanās minociklīnu var radīt kaitējumu nierēm.

Kā man vajadzētu lietot minociklīnu?

Deva pieaugušajiem pinnes

Tūlītējas darbības zāļu formas; Sākotnējā deva: 50 līdz 100 mg iekšķīgi divreiz dienā 3 līdz 6 nedēļām vai līdz uzlabošanās notiek; Balstdevu: 50-100 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; Pagarināts tabletes; No 45 līdz 49 kg: 45 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 50 līdz 59 kg: 55 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 60 līdz 71 kg: 65 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 72 līdz 84 kg: 80 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 85 līdz 96 kg: 90 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 97 līdz 110 kg: 105 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 111 līdz 125 kg: 115 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 126 līdz 136 kg: 135 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; Ilgums: 12 nedēļas

Deva pieaugušajiem par Actinomycosis

100 mg perorāli vai IV ik pēc 12 stundām; Ilgums: Sākotnējā parenterāla terapija 2 līdz 6 nedēļām, pēc iekšķīgas terapijas kopējais ilgums ir 6 līdz 12 mēnešiem; Klīniskā reakcija jākontrolē ar CT vai MRI.

Deva pieaugušajiem par bakteriālu infekciju

Iekšķīgi: 200 mg sākotnēji seko 100 mg perorāli ik pēc 12 stundām, alternatīvi, 100 līdz 200 mg sākotnēji seko 50 mg iekšķīgi 4 reizes tika izmantotas dienā; IV: 200 mg sākotnēji seko 100 mg IV ik pēc 12 stundām (maksimālā deva: 400 mg / 24 stundas)

Deva pieaugušajiem par meningītu – meningokoku

Izvadīšana Neisseria meningitidis pārvadātāja valsts: 100 mg perorāli ik pēc 12 stundām 5 dienas; Rifampīnu, ciprofloksacīnu vai ceftriaksonu tiek uzskatīti pirmās līnijas aģentiem.

Deva pieaugušajiem uz ādas vai mīksto audu infekcijas

Mycobacterium marinum: 100 mg mutiski vai IV ik pēc 12 stundām vismaz 3 mēnešus; Vibrio vulnificus: 100 mg IV vai mutiski ik pēc 12 stundām plus cefotaksīma 2 g IV ik pēc 8 stundām vai ceftazidīms 1 līdz 2 g IV ik pēc 8 stundām

Deva pieaugušajiem ādai un struktūra Infekcija

Mycobacterium marinum: 100 mg mutiski vai IV ik pēc 12 stundām vismaz 3 mēnešus; Vibrio vulnificus: 100 mg IV vai mutiski ik pēc 12 stundām plus cefotaksīma 2 g IV ik pēc 8 stundām vai ceftazidīms 1 līdz 2 g IV ik pēc 8 stundām

Parastā deva bērniem par pinnes

Minociklīnu dozēšanas informācija

12 gadu vecuma; Pagarināts tabletes; No 45 līdz 49 kg: 45 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 50 līdz 59 kg: 55 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 60 līdz 71 kg: 65 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 72 līdz 84 kg: 80 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 85 līdz 96 kg: 90 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 97 līdz 110 kg: 105 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 111 līdz 125 kg: 115 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; 126 līdz 136 kg: 135 mg iekšķīgi vienu reizi dienā; Ilgums: 12 nedēļas

Kas notiek, ja es garām devu?

Parastā deva bērniem par bakteriālu infekciju

Virs 8 gadu vecumam: 4 mg / kg perorāli vai IV sākotnēji pēc 2 mg / kg ik pēc 12 stundām; Parastā pieaugušo deva nedrīkst pārsniegt.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Ko vajadzētu izvairīties, ņemot minociklīnu?

Pārdozēšanas simptomi var ietvert reiboni, slikta dūša vai vemšana.

Šīs zāles var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esi uzmanīgs, ja jūs vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem.

Antibiotiku zāles var izraisīt caureju, kas var liecināt par jaunu infekciju. Ja Jums ir caureja, kas ir ūdeņaina vai asiņaina, zvaniet savam ārstam. Nelietojiet anti-caureja zāles, ja vien ārsts Jums.

Izvairieties no saules gaismas iedarbības vai sauļošanās gultas. Minociklīnu var padarīt jūs iedegums vieglāk. Valkāt aizsargājošu apģērbu un izmantot saules (SPF 30 vai augstāku), ja esat ārā.

2 stundas pirms vai pēc ņemt minociklīnu, izvairīties antacīdiem, caurejas, Multivitamīni vai bagātinātājus, kas satur kalcija vai dzelzs. Šīs citas zāles var apgrūtināt jūsu organismam absorbēt minociklīnu.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas pret Minociklīnu: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

nieru darbības traucējumi – maz vai nav urinēšanas; sāpīga vai apgrūtināta urinēšana; pietūkums jūsu kājām vai potītēm; nogurums vai elpas trūkums

aknu vai aizkuņģa dziedzera problēmas – slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā augšējā, kas var izplatīties uz muguru, nogurums, apetītes zudums, tumšs urīns, māla krāsas izkārnījumi, dzelte (dzeltena ādas vai acu)

palielināts spiediens iekšpusē galvaskausa – smagas galvassāpes, troksnis ausīs, reibonis, redzes traucējumi, sāpes aiz jūsu acīm

iekaisuma pazīmes jūsu organismā – pietūkuši dziedzeri, gripas simptomi, viegli zilumi vai asiņošana, smaga tirpšana vai nejutīgums, muskuļu vājums, sāpes krūtīs, jauni vai pasliktinās klepus ar drudzi, apgrūtināta elpošana; vai

smagas ādas reakcijas – drudzis, iekaisis kakls, pietūkums sejas vai mēles, dedzināšana acīs, sāpes ādas, kam seko sarkans vai purpurkrāsas ādas izsitumi, kas spreads (īpaši sejas un ķermeņa augšdaļas) un cēloņi pūšļu un lobīšanos.

Bieži Minociklīnu blakusparādības var būt

slikta dūša, caureja, apetītes zudums

reibonis, griešanās sajūta

galvassāpes

mēles pietūkums, klepus, grūtības norīt

muskuļu vai locītavu sāpes

izsitumi; vai

krāsas izmaiņas no jums ādas vai nagiem.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Minociklīnu blakusparādības

Pastāstiet ārstam par visām jūsu pašreizējo zāles un jebkuru sākat vai pārtraukt lietot, jo īpaši

izotretinoīnu

Citu narkotisko vielu ietekmē minociklīnu?

minociklīnu

penicilīnu antibiotika – amoksicilīna, ampicilīnu, dicloxacillin, oksacilīnu, penicilīns, tikarcilīnu, Amoxil, Moxatag, Augmentin, Principen un citi

asins plānāks – varfarīns, Coumadin, Jantoven; vai

melnos medicīna – dihidroergotamīnu, ergotamīnu, ergonovīnu, metilergonovīnu.

Šis saraksts nav pilnīgs. Citas zāles var mijiedarboties ar minociklīnu, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie mijiedarbība ir uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi.

13.01.2015-04-09, 09:27:49.

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, Accutane

Bakteriāla infekcija ciprofloksacīns, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Augmentin

Ādas un struktūra infekcija ciprofloksacīnu, azitromicīnu, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Bartonellosis doksiciklīna, azitromicīnu, Zithromax, eritromicīns, rifampīns