minoksidils aktuāls

Izmanto minoksidils

Terapeitiskās klase: alopēcija Agent

Ja matu augšanu gatavojas notikt, izmantojot minoksidils, tas parasti notiek pēc tam, kad zāles ir izmantota vairākus mēnešus un ilgst tikai tik ilgi, kamēr zāles turpina izmantot. Matu izkrišana sāksies atkal dažu mēnešu laikā pēc minoksidils ārstēšana tiek pārtraukta.

, Minoksidils ir pieejamas bez receptes.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par minoksidils, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret minoksidils vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām lokālas minoksidils bērniem. Drošība un efektivitāte nav pierādīta ..

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts geriatrija raksturīgās problēmas, kas varētu ierobežot lietderību aktuālu minoksidils gados vecākiem pacientiem. Tomēr pētījumi liecina, ka zāles vislabāk jaunākiem pacientiem, kuriem ir īsa vēsture matu izkrišana. Minoksidils nav pētīts pacientiem, vecākiem par 65 gadiem.

Pirms Izmantojot Minoksidils

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat minoksidils, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot Minoksidils ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu minoksidils. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

minoksidils parasti nāk ar pacientu norādījumiem. Ir svarīgi, ka jums izlasīt instrukciju uzmanīgi.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat tikai minoksidilu kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes tas tiek absorbēts caur ādu. Tā paša iemesla dēļ, neattiecas minoksidils uz citām ķermeņa daļām. Absorbcija organismā var ietekmēt sirds un asinsvadus un izraisīt nevēlamas sekas.

Neizmantojiet citus ādas izstrādājumus tajā pašā ādas zonas, uz kuru jūs izmantojat minoksidilu. Matu krāsošana, matu Permanents, un matu relaxers var izmantot minoksidils terapijas laikā, kamēr galvas mazgā tieši pirms pieteikšanās matu krāsošana, pastāvīgu vai relaxer. Minoksidila nevajadzētu lietot 24 stundas pirms un pēc tam, kad matu ārstēšanas procedūru. Noteikti ne dubultā jūsu devas minoksidils, lai aizvietotu jebkuru neatbildētos devas.

Lai pieteiktos Minoksidils aktuālu risinājumu

Lai pieteiktos Minoksidils aktuālu putas

Ja jūsu galvas ādas kļūst nobrāztas, iekaisušas vai saulē apdegušas, konsultējieties ar ārstu pirms pieteikšanās minoksidilu.

Minoksidils aktuāls putas vai risinājums ir lietošanai tikai skalpa. Glabāt Minoksidils prom no acīm, degunu un muti. Ja jums vajadzētu nejauši dabūt savā acu, deguna vai mutes, noskalojiet platība pamatīgi ar vēsu krāna ūdeni. Ja jūs izmantojat sūkņa aerosolu, jābūt uzmanīgiem, lai elpot spray.

Nelietojiet putas pie siltuma vai atklātu liesmu, vai kamēr smēķēšana. Nav pārdurt, lauzt vai dedzināt aerosola.

No minoksidils deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas minoksidils. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu minoksidils, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana minoksidils

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzliesmojošs: Sargāt no uguns vai liesmas.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka minoksidils darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Pastāstiet ārstam, ja pamanāt turpināja nieze, apsārtums, vai dedzināšana jūsu skalpa pēc pieteikties minoksidilu. Ja nieze, apsārtums, vai dedzināšana ir smaga, mazgāt zāles off un sazinieties ar savu ārstu, pirms to izmanto atkārtoti.

Matu izkrišana var turpināt 2 nedēļas pēc tam, kad sākt lietot minoksidilu. Pastāstiet ārstam, ja jūsu matu izkrišana turpinās pēc 2 nedēļām. Arī pastāstīt ārstam, ja jūsu mati pieaugums nepalielina pēc tam, izmantojot minoksidils 4 mēnešus.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot minoksidils

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Alopēcija triamcinolona, ​​Kenalog-40, Rogaine, Kenalog-10, Rogaine Sieviešu, matu Regrowth attieksmi pret vīriešiem, Rogaine Vīriešu Extra Strength, Aristospan, matu Regrowth ārstēšana sievietēm

Minoksidils blakusparādības

minoksidils aktuāls