mintezol

Terapeitiskās klase: attārpošanas

Izmanto Mintezol

Ķīmiskais klase: benzimidazolu

Tiabendazolam tiek izmantots, lai ārstētu

Šīs zāles var lietot arī citiem tārpu infekciju, ko nosaka ārsts.

Tiabendazolu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, tiabendazolu lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Mintezol

Šīs zāles ir pārbaudīts bērniem vairāk nekā 13,6 kg ķermeņa svara (30 mārciņas). Efektīvas devās, ziņots tas nav izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu tiabendazolu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Nav īpašu preparāti (piemēram, īpašas diētas, badošanās, citas zāles, caurejas vai klizmas) ir nepieciešami laikā, pirms vai tūlīt pēc apstrādes ar tiabendazolu.

Tiabendazolu vislabāk veikt pēc ēšanas (brokastīm un vakariņām). Tas palīdz novērst dažas kopējas blakusparādības, piemēram, slikta dūša, vemšana, reibonis, vai apetītes zudums.

Ārsti var arī izrakstīt kortikosteroīdu (a kortizons līdzīgu medicīna) Dažiem pacientiem ar cūkgaļas tārpi (trihinelozi), jo īpaši tiem, ar smagiem simptomiem. Tas ir, lai palīdzētu samazināt iekaisumu, ko izraisa cūkgaļas tārpu kāpuriem. Ja Jūsu ārsts nosaka šos 2 zāles kopā, ir svarīgi ņemt kortikosteroīdu kopā ar tiabendazolu. Ņemt tos tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Par pacientiem, kas lieto mutvārdu šķidrā formā tiabendazolu

Par pacientiem, kas lieto šo košļājamās tabletes formu tiabendazolu

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis ārsts, lai pilna laika ārstēšanas. Dažiem pacientiem var būt nepieciešama otrais kurss šo zāļu noskaidrot infekcijas pilnībā. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana Mintezol

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka infekcija ir atrisināta pilnībā.

Tiabendazolu var izraisīt redzes miglošanos vai dzelteno vīziju. Tas var izraisīt arī daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu vai iespēja redzēt labi. Ja šīs reakcijas ir īpaši apgrūtinoša, konsultējieties ar ārstu.

Labas veselības paradumi ir nepieciešami, lai palīdzētu novērst reinfection. Tie ir šādi

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Mintezol

Šīs zāles var izraisīt urīnu ir sparģeļi līdzīgu vai citu neparastu smaržu, kamēr jūs lietojat, un apmēram 24 stundas pēc tā lietošanas pārtraukšanas. Šī blakusparādība nav nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

Mintezol blakusparādības

Mintezol (tiabendazolu)

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Ādas kūniņa migrans ivermektīna, Albendazols, Stromectol, Albenza, tiabendazolu

Dracunculiasis metronidazolu, Flagyl, mebendazols, Vermox, tiabendazolu

Strongyloidiasis ivermektīna, Albendazols, Stromectol, Albenza, tiabendazolu

Whipworm Infekcija Albendazols, mebendazols, Vermox, Albenza, tiabendazolu, Emverm