miokardīts

Miokardīts ir iekaisums miokardu, vidējā slāņa sirds sienas. Miokardīts var ietekmēt gan sirds muskuļu šūnas un sirds elektriskās sistēmas, kā rezultātā samazinot sirds sūknēšanas funkciju un neregulāra sirds ritma.

Miokardīts ir parasti izraisa vīrusu infekcija. Pazīmes un simptomi miokardīts ir sāpes krūtīs, nogurums, sirds mazspēja un sirdsdarbības ritma traucējumu.

Ja miokardīts kļūst smaga, sūkņu darbība savā sirdī vājina, un jūsu sirds nevarēs piegādāt pārējo ķermeņa pietiekami daudz asiņu. Recekļi arī varētu veidot savā sirdī, izraisot insultu vai sirdslēkmi.

Attieksmi pret miokardīts atkarīga pamatcēlonis.

Vieglākos gadījumos, miokardīts varētu nav ievērojamas simptomu. Jūs varētu justies slikti, un ir vispārēji simptomi vīrusu infekcija, un nekad saprast ietekmē jūsu sirds.

Nopietnos gadījumos, pazīmes un simptomi miokardīts atšķirties, atkarībā no iemesla slimības. Bieži miokardītu simptomi ietver

Kad bērni attīsta miokardītu, tie varētu būt pazīmes un simptomus, ieskaitot

Miokardīts bērniem

Kad apmeklēt ārstu

ja jums ir kāds no simptomiem, miokardītu, īpaši sāpes krūtīs un elpas trūkums, konsultējieties ar ārstu. Ja esat bijusi infekcija, jābūt uzmanīgiem, lai simptomi miokardīts un ļaujiet ārsts zina, ja tie notiek. Ja Jums ir smagi simptomi, dodieties uz neatliekamās palīdzības numuru, vai zvanīt uz neatliekamās medicīniskās palīdzības.

Bieži vien, precīzs iemesls individuālā gadījumā miokardīts nav identificēts. Tomēr pastāv vairāki iespējamie cēloņi miokardītu, piemēram,

Ko jūs varat darīt

Vīrusi. Daudzi vīrusi parasti tiek saistīts ar miokardītu, ieskaitot coxsackievirus B, kas var izraisīt līdzīgus simptomus vieglu gadījumā gripu; vīrusiem, kas izraisa saaukstēšanās (adenovīruss) parvovīrusu B19, kas izraisa izsitumi sauc piekto slimība, un herpes simplex vīruss .

Ko sagaidīt no sava ārsta

Kuņģa-zarnu trakta infekcijas (echoviruses), mononukleoze (Epšteina-Barra vīrusu) un vācu masalām (masaliņu) arī ir potenciālie cēloņi miokardīts. Miokardīts ir izplatīta cilvēkiem ar HIV, vīrusu, kas izraisa AIDS.

Narkotikas, lai palīdzētu jūsu sirdi

Miokardīts arī dažreiz rodas, ja jūs esat pakļauts

Ārstējot smagas lietas

Kad miokardīts ir smaga, tas var neatgriezeniski sabojāt jūsu sirds muskuli. Tas bojājums var izraisīt

Jūs varētu sākt, neredzot jūsu primārās aprūpes ārstu, vai gadījumā smagiem simptomiem, kas istabas ārsts avārijas. Jūs varētu tam minēta ārsta apmācīts sirds slimību (kardiologs) un, iespējams ārsta apmācīti infekcijas slimības.

Lūk, daži informāciju, kas palīdzēs Jums sagatavoties Jūsu iecelšanu, un to, ko jūs varētu sagaidīt no sava ārsta.

Sagatavot sarakstu ar jautājumiem var palīdzēt nodrošināt jums uz visiem jautājumiem, kas ir svarīgi, lai jums. Par miokardītu, daži pamatjautājumi, lai vaicājiet ārstam ir

Papildus jautājumiem, ka jūs esat gatavs jautājiet savam ārstam, nekautrējieties uzdot jautājumus jūsu iecelšana jebkurā brīdī, ka jūs nesaprotat kaut ko.

Jūsu ārsts var Jums uzdot vairākus jautājumus. Ir gatavs atbildēt uz tiem var rezervēt laiku iet pa jebkuru punktu vēlaties pavadīt vairāk laika. Jūsu ārsts varētu jautāt

Lai diagnosticētu miokardītu, Jūsu ārsts var veikt fizisku pārbaudi, un apspriest savu medicīnisko vēsturi un visas pazīmes vai simptomi jums varētu būt. Ja ārstam ir aizdomas miokardītu, viņš vai viņa var pasūtīt vienu vai vairākus testus, lai apstiprinātu diagnozi un noteikt smaguma savu stāvokli, tai skaitā

Daudzos gadījumos miokardīts uzlabo, vai nu pati, vai ar attieksmi, kas noved pie pilnīgas atveseļošanās. Miokardīts ārstēšana ir vērsta uz ārstēšanai pamatcēlonis.

Vieglākos gadījumos, Jūsu ārsts var ieteikt Jums atpūsties un varētu izrakstīt zāles, lai palīdzētu Jūsu organismam cīnīties off infekciju izraisa miokardītu, kamēr jūsu sirds atgūst. Ja baktērijas izraisa infekcija, ārsts izrakstīs antibiotikas. Kaut gan ir pieejami pretvīrusu zālēm, tie nav pierādīts efektīvs, ārstējot vairumā gadījumu ir miokardīts.

Daži reti veidu vīrusu miokardītu, piemēram, milzu šūnu un eozinofīlā miokardītu, atbildēt uz kortikosteroīdiem vai citiem medikamentiem, kas nomāc imūnās sistēmas atbildes reakciju. Dažos gadījumos, ko izraisa hronisku slimību, piemēram, lupus, ārstēšana ir vērsta uz pamatslimību.

Ja miokardīts izraisa sirds mazspēja vai straujas vai neregulāru sirdsdarbību kā simptoms, ārsts var hospitalizēt jums. Jūs varētu saņemt zāles vai citu ārstēšanu, lai regulētu jūsu sirds, ja Jums ir sirds ritma traucējumus (aritmiju). Ja jums ir noteiktas sirds ritma traucējumi vai smaga sirds mazspēja, Jums var parakstīt zāles, lai samazinātu risku, asins recekļu veidošanās savā sirdī.

Ja jūsu sirds ir vāja, ārsts var izrakstīt zāles, lai samazinātu jūsu sirds slodzi vai palīdzēs jums novērst lieko šķidrumu. Šīs zāles var ietvert

Dažos smagos gadījumos miokardītu, agresīva ārstēšana var būt nepieciešama, piemēram,

Ekstrakorporālās membrānu skābekļa (ECMO). Ar smagu sirds mazspēju, ārsti dažkārt iesaka izmantot šo ierīci, lai nodrošinātu skābekļa organismā. Kad asinis tiek izvadīts no organisma, tas iet caur īpašu membrānu ar ECMO mašīnu, kas noņem oglekļa dioksīdu un piebilst skābekli asinīs. tad tikko skābekli asinis atpakaļ iestādei.

ECMO mašīna pārņem darbu no sirds. Šī ārstēšana var tikt izmantoti, lai nodrošinātu sirds, lai atgūtu vai gaidot citu ārstēšanu, piemēram, sirds transplantācijas.

In smagākos gadījumos, ārsti varētu apsvērt steidzama sirds transplantāciju.

Daži cilvēki varētu būt hroniska un neatgriezenisku kaitējumu sirds muskuli prasa mūža medikamentus, kamēr citi cilvēki ir nepieciešams medikamentus tikai dažus mēnešus, un pēc tam atgūt pilnībā.

Atpūtas un samazinot slodzi uz jūsu sirds ir svarīga daļa no atveseļošanās. Jūsu ārsts, iespējams, pateiks, kāda veida fiziskās aktivitātes, jūs varat darīt vairākus mēnešus, kamēr jūsu sirds sadzīst laikā. Jautājiet savam ārstam, ja jūs varat atsākt normālu darbību.

Ārsts var ieteikt regulāras pēcpārbaudes tikšanās, lai novērtētu savu stāvokli. Jūsu ārsts var pasūtīt testus, piemēram, ehokardiogrāfijas, lai novērtētu savu sirdi.

Ja Jums ir kādi ielaistu sirds bojājumus, tas ir arī svarīgi, lai patērēt zemu sāls diētu, ierobežot daudzumu šķidruma jūs dzert, dzert minimālo spirta daudzumu un izvairīties no smēķēšanas. Ārsts jums zināt, ko jūsu šķidruma uzņemšana būtu, kā arī sāls daudzums, kas ir OK, lai jūs varētu iekļaut savā uzturā.

Nav specifisku profilaksi miokardīts. Tomēr, ņemot šos pasākumus, lai novērstu infekcijas varētu palīdzēt

apmeklējiet savu ārstu